Firma Belkin właśnie przedstawiła kolekcję akcesoriów MagSafe

03/04/2021 10:02

Belkin od dawna jest jednym z preferowanych partnerów Apple. W rzeczywistości obie firmy mają bliskie relacje, co w przeszłości zaowocowało wieloma produktami wysokiej jakości. Tym razem firma Belkin powraca z kolekcją akcesoriów wykorzystujących technologię MagSafe w telefonie iPhone 12.

Jak wiecie, iPhone 12 wnosi wiele nowych funkcji, jak chociażby stabilizowany czujnik modelu Pro Max.

Firma Belkin oferuje nowe akcesoria Magsafe
Firma Belkin oferuje nowe akcesoria Magsafe - Kredyty Belkin

Jedną z nich jest również technologia MagSafe. Oparty na systemie magnesów, ożywił nawet dwa oficjalne akcesoria: stację ładującą i uchwyt na kartę. Krążą też pogłoski, że pracuje się również nad baterią zewnętrzną wykorzystującą tę technologię.

Firma Belkin oferuje nową kolekcję akcesoriów zaprojektowanych dla iPhone'a 12

Ale Apple może również liczyć na swoich długoletnich partnerów, takich jak Belkin, który w tym tygodniu prezentuje piękną kolekcję akcesoriów wykorzystujących technologię MagSafe.

Wszystkie zindeksowane na tej stronie, te akcesoria mają wiele zastosowań i przybierają różne formy. Wśród najbardziej reprezentatywnych możemy wymienić w szczególności magnetyczny bezprzewodowy power bank Boost Charge, który będzie wisiał z tyłu twojego iPhone'a 12, aby go naładować, lub magnetyczny uchwyt na telefon z funkcją śledzenia twarzy, który pozwoli Twojemu iPhone'owi podążać za twoją twarzą i sprawić, że pamiętaj, aby pozostać w kadrze.

Wiązania, ale nie tylko

Zróżnicowane akcesoria, które są ostatecznie skierowane do szerokiego grona użytkowników: filmowców, rowerzystów, a nawet kierowców.

In plus des deux accessoires cités un peu plus haut, Belkin propose in effet des systèmes de fixation magnetique qui vous permettront d'accrocher votre iPhone au guidon d'un vélo ou d'une trottinette, ou même à la grille de Wentylacja d'une samochód.

To, czy magnesy, na których opiera się technologia MagSafe, będą wystarczająco mocne, aby utrzymać iPhone'a 12 Pro Max i jego 226 gramów, to kolejna debata.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up