8 niedrogich akcesoriów do poduszek powietrznych

10/05/2021 19:54

Ten wybór nie jest wyczerpujący. W rzeczywistości istnieją setki akcesoriów do poduszek powietrznych. Stawiamy na tych z najlepszymi ocenami.

Breloki do poduszek powietrznych

W tej pierwszej części skupimy się na akcesoriach do pęku kluczy. Jest ich sporo i świetnie nadają się do mocowania AirTagów na przykład do kluczyków samochodowych lub dowolnego produktu, który ma pętlę.

Brelok Belkin - 13,95 €

Brelok Belkin

Apple od lat współpracuje z akcesoriami innych firm, a Belkin jest jednym z nich. Ten ostatni oferuje również akcesorium, które pozwoli Ci zawiesić AirTag na parze kluczy.

Format produktu jest dość podobny do zwykłego pęku kluczy, ale materiały się zmieniają, dlatego firma Belkin zdecydowała się na plastik. Dostępne są jednak cztery kolory: biały, czarny, niebieski lub różowy.

Brelok Hainice - 3,66 €

Brelok Hainice
Brelok Hainice

Dostępny na Amazon, brelok Hainice również wygląda jak oficjalne akcesorium Apple. Z drugiej strony skóra ustępuje miejsca silikonowi.

W przeciwieństwie do akcesoriów Belkin, część, która pomieści AirTag, jest przymocowana paskiem do części metalowej, część z dobrze przemyślanym systemem otwierania. I oczywiście możesz wybrać kolor, ale także liczbę sztuk. Należy jednak pamiętać, że Hainice sprzedaje i dostarcza akcesorium z gwarancjami oferowanymi przez Amazon.

Brelok RipengPi - 6,32 €

Brelok RipengPi
Brelok RipengPi

Nadal stawiamy na format podobny do oficjalnego pęku kluczy Apple, ale z niewielką zmianą pod względem projektu. Twarda skorupa wykonana jest z poliwęglanu, dzięki czemu AirTag będzie chroniony przed wstrząsami, ale producent zdecydował się na dość ciekawy efekt tekstury. Ponadto tracker Apple będzie w pełni chroniony, przy minimalnym ryzyku zarysowania.

Łącznie dostępne są trzy kolory: niebieski, szary i czarny.

Brelok QKFON - 6,05 €

Brelok KFON
Brelok KFON

Patrząc na ten produkt, trudno nie myśleć o oficjalnym akcesorium Apple. Wygląda dokładnie tak samo, z niższą ceną i, jak możesz sobie wyobrazić, wykończeniami, które powinny być nieco mniej premium.

Słuszna uwaga, mamy opcję kolorystyczną z kilkunastoma różnymi kolorami.

Breloki Walaka - 6,36 € za wszystkie trzy

Breloki Walaka
Breloki Walaka

Walaka ma ofertę, która powinna zainteresować osoby, które zdecydowały się na pakiety AirTags. W rzeczywistości pozwoli im to kupić trzy silikonowe breloki za jedyne 6,36 euro.

Ponownie, dostępnych jest kilka różnych kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Paski do poduszek powietrznych

Poduszki powietrzne służą nie tylko do wyszukiwania brakującego portfela lub pary kluczy. Można je również wykorzystać do zlokalizowania bagażu takiego jak walizka czy nawet plecak. Oto kilka pasków, które są oferowane w bardziej przystępnych cenach niż oficjalny pasek.

Ochrona sznurka Belkin - 13,95 €

Smycz Belkin AirTags
Smycz Belkin AirTags

Tym razem firma Belkin znacznie odeszła od oficjalnego akcesorium. Jako smycz, producent akcesoriów zdecydował się na smycz, która pozwoli nam zawiesić nasz AirTag na czymkolwiek. Torba, torebka, walizka, a może nawet nasza ulubiona filiżanka kawy.

Dostępne są również różne kolory, dlatego akcesorium jest dostępne w kolorze białym, czarnym, niebieskim lub różowym.

Sangle Walaka - 7,02 €

Walaka Sangle
Walaka Sangle

Stringi Walaka mogą być dobrą alternatywą dla oficjalnych stringów. Podobnie jak najdroższy, jest wykonany ze skóry syntetycznej, z paskiem, który można wywinąć. Stojak pozostanie optymalny, a akcesorium jest również dość stylowe, co niczego nie psuje.

I oczywiście akcesorium jest dostępne w różnych kolorach.

Pozostałe akcesoria

Niektórzy twórcy rekwizytów próbowali nieco odejść od przewidywanych przez Apple utworów i opracować nieco inne produkty. Produkty, które mogą być przydatne w niektórych przypadkach.

Warstwa ochronna Vigcebit - 4,99 €

Istnieją osłony ochronne na poduszki powietrzne
Istnieją osłony ochronne na poduszki powietrzne

AirTag to dość delikatny produkt, który można dość łatwo zarysować. Jeśli zamierzasz włożyć go do torby, aby chronić swoje rzeczy, tak aby nikt nie mógł go zobaczyć, to ten ochronny futerał opracowany przez Vigcebit powinien Cię zainteresować.

W rzeczywistości owinie tracker, zapobiegając w ten sposób kontaktowi z czymkolwiek, co może znajdować się na dnie Twojej torby.

Jak dotąd ten wybór akcesoriów. W przeciwnym razie możesz również spróbować przebić swój AirTag, ale powiedzmy sobie jasno, nie możemy przyzwoicie polecić tej metody.

Niektóre z tych linków są powiązane. Produkty nie będą Cię więcej kosztować, ale za ich sprzedaż otrzymamy nagrodę. Z drugiej strony żaden specjalista od rekwizytów nie zapłacił nam za pojawienie się w tym pliku.

Powiązane posty

Go up