MagSafe, ta wspaniała wędka na iPhone'a

31/05/2021 08:30

Wydawałoby się, że MagSafe nie tylko po to, by ładować iPhone. Spróbuj na przykładzie tej niezwykłej historii. Po zobaczeniu, jak iPhone 12 Pro jego przyjaciela spada na berliński kanał, Frederik Riedel wpadł na pomysł wykorzystania stacji ładującej MagSafe… jak wędki.

iPhone 12 oferuje wiele godnych uwagi nowych funkcji. Oprócz zmiany konstrukcyjnej spowodowanej nowymi krawędziami telefonów i ich nowym chipem, możemy również wspomnieć o magnesach umieszczonych z tyłu obudowy.

Te magnesy nie są przypadkowe i cała technologia MagSafe jest na nich oparta.

MagSafe może uratować iPhone’y

Dzięki nim możliwe jest powieszenie uchwytów na karty z tyłu telefonów, ale także łatwiejsze umieszczenie ich w bezprzewodowej stacji ładującej. Stacja o tej samej nazwie.

I oczywiście ta słynna stacja służy nie tylko do ich ładowania.

Dlatego akcja dzieje się w Berlinie, a dokładniej w pobliżu jednego z miejskich kanałów. Frederik Riedel i jego przyjaciel rozmawiali, gdy ten przypadkowo upuścił iPhone’a 12 Pro, iPhone’a 12 Pro, który zatonął bezpośrednio w wodzie.

Historia, która dobrze się kończy

Słysząc tylko jego odwagę, przyjaciel, o którym mowa, wskoczył do wody i ruszył wzdłuż kanału. A jeśli coś znalazł, to nie był to jego iPhone 12. Wyszedł z wody z… Nintendo Switchem.

Wtedy to Frederik wpadł na pomysł… powiedzmy oryginalny. W rzeczywistości podłączyłeś ładowarkę MagSafe kupioną przez znajomego do wędki. Za pomocą tego narzędzia w końcu położył ręce na iPhone'ie 12 Pro i wyciągnął go na powierzchnię. Oczywiście uwiecznił tę piękną akcję na zdjęciu, które później zrobił. opublikowany na tkaninie.

A najlepsze w tej historii jest to, że dobrze się kończy. W rzeczywistości iPhone 12 Pro był nieuszkodzony i nadal działa, ku wielkiej radości przyjaciela Frederika.

MagSafe i wędka

Morał tej historii? Ostatecznie stacja ładująca MagSafe nie jest tak bezużyteczna, jak wielu myśli. Więc to prawda, nie będziesz w stanie naładować swojego iPhone'a bardzo szybko, ale przynajmniej będzie miał tę zaletę, że pozwoli ci znaleźć telefon, jeśli wrzucisz go do kanału, rzeki lub nawet dna toalety . .

Jeśli chodzi o to, czy uzasadnia to inwestycję, tylko Ty możesz odpowiedzieć na to pytanie.Powiązane posty

Go up