nowe kolory akcesoriów wkrótce?

01/06/2021 13:03

AirTags, jak wiesz, są dostarczane z różnymi akcesoriami. W szczególności pasek i breloczek. Te słynne akcesoria są dostępne w niektórych kolorach. Wystarczająco dużo na początek, ale niewystarczające dla większości ludzi. Właśnie Apple miałby zamiar poszerzyć swoją kolekcję o nowe kolory.

Tym razem informacja ta nie przychodzi do nas od leniwego człowieka o głodnym języku, ale z eBaya. Informacje zgłaszane przez witrynę 9to5Mac.

W rzeczywistości witryna nieumyślnie umieściła nowe odniesienia do akcesoriów Apple. On, a raczej jeden z twoich dostawców.

Wkrótce nowe kolory akcesoriów AirTags?

Obecnie stringi występują w czterech różnych kolorach. Można go nosić, w wersji plastikowej, w kolorze czerwonym, czarnym, białym, a nawet żółtym. Wersja skórzana dostępna jest w kolorze czerwonym lub brązowym.

Dlatego nowe kolory powinny uzupełnić ofertę. Byłyby dwa, a mianowicie granatowy i różowy. Tymczasem cena się nie zmieni. Jeśli chodzi o wersję skórzaną, mógłby przysługiwać trzeci kolor, żółty, który również znalazłby się na breloczku.

Więcej opcji i możliwe ogłoszenie podczas WWDC

Z drugiej strony, i to jest niewątpliwie najważniejszy punkt, ta informacja i wszystkie te kolory pochodzą od firmy mającej siedzibę w Chinach i dlatego nie jest jasne, czy te kolory będą oferowane na akcesoriach sprzedawanych przez sklep. – Manzana.

Jedno wydaje się jednak pewne. Jeśli marka ma w magazynie nowe kolory, nie powinno minąć dużo czasu, zanim się pojawią. A niewykluczone, że trafią do oficjalnego sklepu po WWDC 2021… które ma ruszyć 7 czerwca, za niecały tydzień.

Czego można się spodziewać po WWDC 2021

W tym roku ponownie prawdopodobnie pojawi się wiele ogłoszeń. Większość z nich będzie dotyczyć platform marki. iOS 15 powinien zająć sporą część otwierającego Keynote, a także długo oczekiwany iPadOS 15.

Jeśli chodzi o sprzęt, Apple może mieć dla nas niespodziankę lub dwie. Począwszy od nowej wersji MacBooka Pro, mocniejszej wersji, która byłaby okazją dla marki do zaprezentowania nowego układu: M1X lub M2.

Wielu spodziewa się również czegoś nowego po stronie HomePod, nawet jeśli wydaje się bardziej prawdopodobne, że marka poczeka do końca roku z nowymi ogłoszeniami.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up