Jak poznałem twojego ojca Data premiery odcinka 10 sezonu 1, spoilery i podsumowanie odcinka 9

09/03/2022 15:34

Zawartość

  • 1 Kiedy będzie premiera odcinka 10 sezonu 1 i gdzie go obejrzeć?
  • dwa Czego można się spodziewać po odcinku 10 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1?
  • 3 Podsumowanie tego, jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9
  • 4 Jak poznałem twojego ojca Sezon 1 Odcinek 9 Wyjaśnienie zakończenia

How I Met Your Father Sezon 1 Odcinek 10, ostatni odcinek inauguracyjnego sezonu tego popularnego serialu komediowo-romantycznego, niedługo trafi do Hulu. Mamy nadzieję, że poznamy tożsamość osoby, którą Sophie wybierze na ojca swojego dziecka.

W odcinku 9 How I Met Your Father, sezon 1, widzimy, że Jesse spotyka się z Meredith, Sophie dokonuje przełomu w karierze, a Valentina idzie o krok dalej, aby uszczęśliwić Charliego.

W przedostatnim odcinku znajdujemy również Ellen zajętą ​​przygotowaniami do nadchodzącego wywiadu, podczas gdy Sid i Hannah są zajęci przygotowaniami do „podwójnego małżeństwa”.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o odcinku 10 sezonu 1 „Jak poznałem twojego ojca” wraz z podsumowaniem poprzedniego odcinka.

Kiedy będzie premiera odcinka 10 sezonu 1 i gdzie go obejrzeć?

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 10 zostanie wydany w Hulu 15 marca 2022 r. i będzie ostatnim odcinkiem tego sezonu. How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 10 jest również dostępny dla subskrybentów platformy streamingowej Disney+ Hotstar.

Isaac Aptaker i Elizabeth Berger stworzyli How I Met Your Father Season 1, który początkowo wystartował w Hulu 18 stycznia 2022 roku.

Czego można się spodziewać po odcinku 10 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1?

Jak poznałem twojego ojca, odcinek 10 sezonu 1 został zatytułowany „Wyczucie czasu jest wszystkim”.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 10
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 10 (Źródło zdjęcia: Hulu, Leisurebyte)

W odcinku 10 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, prawdopodobnie będziemy świadkami wielkiego indyjskiego ślubu Sida i Hannah, co sprawi, że odcinek będzie wart obejrzenia.

W następnym odcinku dowiemy się również, czy Ellen dostanie tę pracę.

W odcinku 10 How I Met Your Father Sezon 1 dowiemy się, czy Jesse zaakceptuje propozycję Meredith, by wyruszyć z nią w trasę koncertową jako pianista, ponieważ oznaczałoby to koniec jego związku z Sophie. Jesse nie jest już zgorzkniały w stosunku do Meredith i wrócili do bycia przyjaciółmi.

To, czy Sophie wybierze swojego idealnego mężczyznę w odcinku 10 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, okaże się, czy też będziemy musieli poczekać na drugi sezon, aby dowiedzieć się, kto zostanie wybrany.

Wkrótce dowiemy się, że obraz Jessego wisi na ścianie w salonie Sophie, w której roli; jako jej „najlepszą szansę” lub jako jej mąż.

Podsumowanie tego, jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9 Został zatytułowany „Jay Street”.

Na początku odcinka 9. Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, znajdujemy kapitana marynarki, który zdradza swoją żonę. Kiedy niewidzialny i jedyny słyszalny syn Zofii w 2050 roku pyta ją, dlaczego opowiada mu o tym zdarzeniu, ta odpowiada, że ​​jego znaczenie wyjdzie na jaw później.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 10
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 10 (Źródło zdjęcia: Hulu Product Placement Blog)

Później, w retrospekcji Sophie, dowiadujemy się, że po naprawieniu zęba i upuszczeniu „najlepszego zdjęcia” w galerii Naomi, spotyka się z Walentyną. Valentina, biorąc pod uwagę jej bliskość z Sophie, od razu domyśla się, że Sophie pocałowała Jessego.

Gdzie indziej Jesse również wyznaje Sidowi, że pocałował Sophie.

Później, zdając sobie sprawę, że Meredith poświęciła mu swoje solo, Jesse idzie się z nią spotkać. Meredith mówi mu, że zerwała z nim, ponieważ chciała na nowo odkryć siebie. Oferuje mu także rolę pianisty w swoim zespole i prosi, by z nią koncertował, aby mogli popracować nad sprawami po drodze.

Tymczasem Charlie zaprosił gang Pembertonów na oglądanie meczu piłki nożnej. Sid i Hannah przybywają, ale są zajęci dopracowywaniem szczegółów swojego podwójnego małżeństwa. Odbędą się dwie ceremonie w dwóch różnych miejscach, jedna w stylu indyjskim, a także amerykański ślub.

Hannah jest oczywiście dość zdenerwowana i przytłoczona, gdy mówi, że będzie potrzebowała dwóch miejsc do płaczu.

Ellen jest zajęta podejmowaniem decyzji, w co się ubrać na następny wywiad. Sophie jest w domu Drew, aby ogłosić, że się rozstaje. Dowiaduje się, że są tam rodzice Drew.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 10
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 10 (Źródło zdjęcia: Hulu Product Placement Blog)

Matka Drew, Sue, prosi Sophie, aby z nim nie zrywała, ponieważ oni sami są tam, aby przekazać Drew szokującą wiadomość, że jego ojciec ma poważne kłopoty i może również trafić do więzienia. Sue, bardzo rozbawiona, prosi Sophie, żeby zagrała w kamień, papier, nożyczki, żeby podjąć decyzję.

Kiedy odkrywa, że ​​Jesse poszedł spotkać się z Meredith, Valentina dzwoni do Sophie i prosi ją, by nie zrywała z Drew. Sophie słucha solówki Meredith i zdaje sobie sprawę, że Jay na ulicy Jay Street Meredith odnosi się do Jessego. Sophie jednak zrywa z Drew.

Jak poznałem twojego ojca Sezon 1 Odcinek 9 Wyjaśnienie zakończenia

Sid jest dość optymistyczny, że rezydencja Hannah dobiega końca i wkrótce wróci. Jednak Hannah informuje go, że po zakończeniu pobytu w Kalifornii zaoferowano jej stypendium w Kalifornii, co wymaga od niej pozostania na kolejny rok.

Gdy mecz się kończy, Charlie jest wyraźnie zdenerwowany brakiem zainteresowania, który wszyscy okazali w grze. Mówi, że bardzo tęskni za Anglią i że piłka nożna to jedyna rzecz, która łączy go z ojczyzną.

Później Valentina pomaga Ellen wybrać sukienkę na rozmowę i prosi o klucze do jej mieszkania. Charlie jest mile zaskoczony, odwiedzając jej mieszkanie, że Valentina wypełniła je różnymi angielskimi rzeczami, aby poczuła się jak w domu.

Pod koniec odcinka 9 „Jak poznałem twojego ojca” w sezonie 1, Sophie czeka na Jessego w restauracji, kiedy otrzymuje telefon od Naomi, który mówi jej, że jej „najlepszy strzał” został zaakceptowany. Następnie znajdujemy obecną i przyszłą Zofię mówiącą, że są głodne i potrzebują przekąski.

Gdy przyszła Sophie idzie po przekąskę dla siebie, znajdujemy jej „najlepszy strzał” wiszący w jej salonie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up