Podejrzenie, data premiery odcinka 1 sezonu 1, spoilery i podsumowanie odcinka 7

11/03/2022 23:30

Zawartość

  • 1 Kiedy ukaże się 8 odcinek sezonu 1 Podejrzenia i gdzie oglądać?
  • dwa Czego można się spodziewać po odcinku 8 sezonu 1 Suspicion?
  • 3 Podsumowanie Podejrzenia Sezon 1 Odcinek 7
  • 4 Wyjaśnienie kończące odcinek 7 sezonu 1 Podejrzenia: Co się stanie, gdy Katherine zgodzi się na wywiad w odcinku 7 sezonu 1 Podejrzenia?

W odcinku Podejrzenie 1 sezonu 1, ostatnim odcinku tego tajemniczego dramatu, tuż za rogiem, jesteśmy tak blisko poznania tożsamości porywacza Leo.

Odcinek 7 sezonu Suspicion był pełen rewelacji i zakończył się w dość dramatyczny sposób, jak przystało na przedostatni odcinek tego sezonu.

Katherine Newman w końcu staje w obliczu mediów, a teraz wiemy o niesprawiedliwości, jaka spotkała Erica Cresswella io tym, jak został zhańbiony. Teraz wiemy również, że Martin Copeland chce śmierci podejrzanych, w tym Seana Tilsona.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o odcinku 8 sezonu 1 Suspicion, a także podsumować poprzedni odcinek, w tym spoilery.

Kiedy ukaże się 8 odcinek sezonu 1 Podejrzenia i gdzie oglądać?

Odcinek 8 sezonu 1 Suspicion zostanie wydany na Apple TV+ 18 marca 2022 r.

To zakończy tę sagę nieufności i zdrady, w której czwórka zupełnie obcych sobie osób znalazła się w poważnych tarapatach po tym, jak została oskarżona o udział w spisku w porwaniu syna wybitnego potentata medialnego.

Czego można się spodziewać po odcinku 8 sezonu 1 Suspicion?

Odcinek 8 sezonu 1 Suspicion został zatytułowany „Unmasked”.

Zgodnie z tytułem, w odcinku 8 sezonu 1 Suspicion prawdziwy konspirator zostanie zdemaskowany. Dowiemy się, dlaczego Natalie zastrzeliła Copelanda, a także poznamy lokalizację Leo Newmana.

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 8
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Apple TV+)

Władze znalazły Erica Cresswella i, analizując jego przeszłość, Vanessa i Scott odkryją prawdę o porwaniu Leo Newmana.

Jeden z czterech podejrzanych musi mieć powiązania ze sprawą porwania Leo, która zostanie ujawniona w ostatnim odcinku. Porywacz z pewnością ma pewne powiązania z Ericiem Cresswellem, ponieważ on sam szuka sprawiedliwości dla Erica, prosząc Katherine o powiedzenie prawdy.

Naszym zdaniem Tara może być jednym ze spiskowców. Mogłaby być prawdopodobnie córką Erica Cresswella, szukającą zemsty za niesprawiedliwość wyrządzoną ojcu dwie dekady wcześniej przez Katherine Newman.

Tożsamość jego zamaskowanych wspólników zostanie ujawniona w 8. odcinku 1. sezonu Podejrzeń.

Podsumowanie Podejrzenia Sezon 1 Odcinek 7

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 7 Został on zatytułowany „Kwestie zaufania”.

Na początku odcinka znajdujemy brodatego mężczyznę, który identyfikuje się jako Eric Cresswell sięgający po pomoc z przejeżdżającego samochodu policyjnego. Mówi, że ktoś próbuje go zabić.

Oś czasu przeskakuje wtedy do ośmiu godzin wcześniej, gdzie znajdujemy Vanessę informującą szefa Scotta o przeszłość Erica Cresswella. Mówi, że w latach 90. Eric Cresswell został zhańbiony i oskarżony o niewłaściwe relacje ze swoimi studentkami.

Szef pyta również o „aktywa”, przez co ma na myśli Eddiego, który jest tam z podejrzanymi, aby wydobyć z nich poufne informacje. Vanessa donosi, że dopóki noszą swoje torby z urządzeniem śledzącym, podejrzani są na radarze.

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 8
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, Ściągawka z Showbiz)

Gdzie indziej znajdujemy Tarę i Eddiego zastanawiających się nad miejscem pobytu Seana, który opuścił hotel bez słowa.

Aadesh następnie widzi Eddiego wchodzącego do restauracji i podąża za nim. Eddie idzie do łazienki i dzwoni do Vanessy, ujawniając, że mają się spotkać w Washington Park. Aadesh podsłuchuje tę rozmowę i konfrontuje się z Eddiem.

Eddie ukrywa, że ​​pracuje dla Vanessy. Zamiast tego mówi Aadeshowi, że pracuje dla Katherine Newman i jest tutaj, aby znaleźć porywacza. Dodaje też, że wie, że Aadesh jest niewinny i może mu pomóc udowodnić swoją niewinność. Aadesh odbiera Eddiemu telefon z nabojem.

Tara, Eddie, Natalie i Aadesh jadą do Washington Park, gdzie Sean przyjeżdża furgonetką. Sean przeszukuje je wszystkie i znajduje w kieszeni Aadesha telefon z pociskiem Eddiego.

Aadesh mówi, że kupił telefon na lotnisku. Sean jej nie wierzy, ale prosi wszystkich, aby wsiedli do furgonetki po tym, jak rozbił telefon.

Vanessa martwi się o bezpieczeństwo Eddiego, gdy jego telefon jest uszkodzony i przestaje wysyłać sygnały.

Jednak nadal może ich śledzić dzięki urządzeniu śledzącemu w torbie Aadesha. Vanessa odkrywa, że ​​Sean zabrał ich do magazynu i wzywa zespół wsparcia, aby podjąć działania.

W magazynie Sean znajduje czekających na nich uzbrojonych mężczyzn. Kiedy Sean zdaje sobie sprawę, że strzelcy zamierzają ich zabić, zamiast tego zabija ich. Używając telefonu, Sean pisze: „wszystko jasne, Tilson też”. Martin Copeland jest później widziany podczas przeglądania tej wiadomości.

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 8
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, Ściągawka z Showbiz)

Kiedy reszta zespołu konfrontuje się z nim, Sean wyznaje, że Copeland wynajął go, by wytropił Leo. Twierdzi, że nie wiedział, że Copeland chciał ich zabić.

Sean zdaje sobie sprawę, że policja się do nich zbliża. Gliniarze znajdują na drodze ciężarówkę Seana i zaczynają za nią gonić. Ostatnia furgonetka podjeżdża pod siedzibę FBI i gliniarze proszą kierowcę o opuszczenie szyby i wyrzucenie kluczyka.

Kierowca ciężarówki spełnia polecenie, a gliniarze odkrywają, ku swemu rozczarowaniu, że jest zwykłym facetem, któremu zapłacono dwieście dolarów za zaparkowanie ciężarówki tutaj.

Wyjaśnienie kończące odcinek 7 sezonu 1 Podejrzenia: Co się stanie, gdy Katherine zgodzi się na wywiad w odcinku 7 sezonu 1 Podejrzenia?

Gdzie indziej, w Madison Park Hotel, dowiadujemy się, że Katherine Newman zgodziła się udzielić Nancy wywiadu, a Copeland jest tym zmartwiony. Mówi, że Katherine zamierza to wszystko wyrzucić.

Później dowiadujemy się, że Neilssen ostrzegał go, że Copelandowi nie można ufać i że kontaktował się z jednym z podejrzanych.

Jednak wywiad nie przebiega tak, jak oczekiwała Katherine, ponieważ Nancy wie więcej o Ericu Cresswellu, niż oczekiwała Katherine.

Nancy opowiada, na oczach całego świata, że ​​w 1995 roku Eric Cresswell otrzymał od International Oil and Petroleum Energy zlecenie na napisanie raportu na temat zmian klimatycznych spowodowanych emisją paliw kopalnych.

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 8
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Apple TV+)

W swoim raporcie Eric Cresswell ujawnił szkodliwe skutki emisji paliw kopalnych. Przepowiedział nawet szkody i zgony związane z upałem, które świat będzie musiał ponieść w przyszłości. Poradził, aby dotacje na paliwa kopalne zostały skierowane na dekarbonizację, aby ratować środowisko.

Raport Erica Cresswella kolidował z interesami IOP, głównego klienta CNPR, dlatego jego raport został pogrzebany. CNPR zatrudniło ekspertów do napisania korzystnych raportów, które zadały czysty cios wykorzystaniu paliw kopalnych.

Tak się składa, że ​​Katherine zgodziła się na wywiad, aby wzbudzić w sobie sympatię, ale teraz jest zdemaskowana przed całym światem, ponieważ Nancy bezpośrednio oskarżyła swoją firmę PR o zaniedbania korporacyjne.

Pod koniec odcinka 7. sezonu Suspicion, znajdujemy Erica Cresswella w areszcie FBI.

Widzimy również pięcioosobową drużynę przybywającą do hotelu Madison Park, by zmierzyć się z Martinem Copelandem. Oglądają wywiad Katherine, po którym Aadesh włamuje się do klucza do apartamentu Copelanda.

Drużyna konfrontuje się z Copelandem, gdy Sean prosi o pieniądze, które obiecał mu Copeland. Wyraźnie zdenerwowany Copeland najpierw udaje ignorancję. Później, gdy ma powiedzieć prawdę, gdy nagle Natalie go postrzeli.

Powiązane posty

Go up