Jak poznałem twojego ojca Data premiery odcinka 5 sezonu 1, spoilery i podsumowanie odcinka 4

02/02/2022 19:37

Odcinek 4 sezonu 1 How I Met Your Father został wydany i był to pełen wydarzeń odcinek, który sprawił, że fani byli podekscytowani wydaniem odcinka 5 sezonu 1, How I Met Your Father.

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 4, prezentował przyjęcie z okazji 30. urodzin Sophie i cały chaos, który się z tym wiązał. Pokazał również pierwszą randkę Sophie i Drew i jak się sprawy mają z nimi.

Wraz z Sophie i Drew, związek Valentiny i Charliego to nowy krok w odcinku 4. Jak poznałem twojego ojca, sezon 1.

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 4, w którym Jesse i Ellen ponownie spotykają się po długim czasie i wreszcie rozmawiają o separacji i rozwodzie rodziców.

Kiedy będzie premiera odcinka 5 sezonu 1 i gdzie go obejrzeć?

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 5 ukaże się 8 lutego 2022 roku.

W Stanach Zjednoczonych, odcinek 5, How I Met Your Father, sezon 1, zostanie wydany w Hulu 8 lutego 2022 r., a nowe odcinki będą wypuszczane w każdy wtorek.

Widzowie w Indiach mogą oglądać odcinek 5 serialu „How I Met Your Father” w programie Disney+ Hotstar 9 lutego 2022 r. o godz.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1 rozpocznie się w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie i niektórych innych krajach od 9 marca 2022 r.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5 (Źródło zdjęcia: Hulu)

Czego można się spodziewać po odcinku 5 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1?

Jak poznałem twojego ojca, odcinek 5 sezonu 1 zagłębi się w to, jak potoczyły się sprawy między Sophie i Drew. Po tym, jak obaj ujawnią, że mają nadzieję udać się na szóstą randkę w odcinku 4 sezonu 1 „Jak poznałem twojego ojca”, sprawy zaczną się nagrzewać, a widzowie dowiedzą się, jak się rozwija.

Valentina i Charlie w końcu postanowili również wejść w poważny związek w odcinku 4. Jak poznałem twojego ojca, sezon 4 . Spotkałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5.

Jak poznałem twojego ojca, odcinek 5 sezonu 1, może również pokazać, czy Jesse znajdzie kogoś.

Nie ujawniono jeszcze tytułu „Jak poznałem twojego ojca” 1. sezonu.

Podsumowanie tego, jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 4

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 4 Został zatytułowany „Brudna trzydziestka”.

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 4 rozpoczyna się od przyszłej Sophie, która kontynuuje opowiadanie swojemu synowi o tym, jak poznała jego ojca.

Opowiada historię swoich 30. urodzin, które okazały się wydarzeniem pełnym wrażeń. Opisuje również, w jaki sposób niektórzy ludzie osiągają pewien poziom po trzydziestce, a inni nie.

W 2022 widzimy Sophie, Valentinę, Jesse, Charliego, Sida i Ellen spędzających czas w kawiarni Sida i planujących przyjęcie z okazji 30 urodzin Sophie. Sophie ujawnia, że ​​tematem jej imprezy jest „Dirrty Thirty”, zainspirowany piosenką Dirrty autorstwa Christiny Aguilery.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5 (Źródło zdjęcia: Hulu)

Później Sophie w końcu idzie na randkę z Drew, asystentem menedżera, którego poznała, pomagając Jessemu uzyskać dobre zdjęcie do jego profilu na Tinderze. Świetnie się razem bawią, a ona w końcu zaprasza go na swoje urodziny.

Jednak gdy tylko wraca do domu, Sophie zdaje sobie sprawę, że Drew naprawił swoje życie i jest znacznie bardziej dojrzały niż ona. Postanawia więc zmienić wszystko na swojej imprezie, aby zaimponować mu udając, że jest tak dojrzała jak on.

Zamień brudny strój na fantazyjny strój koktajlowy, ustaw surowy bar, a nawet kup kilka książek, aby ustawić kącik z książkami. Próbując poczuć się jak dorosły, zdaje sobie sprawę, że zapomniał naprawić rurkę cieplną, ale łamie gałkę, próbując ją naprawić.

Drew dociera na imprezę w samą porę, co jeszcze bardziej utrudnia Sophie naprawienie wszystkich problemów w jej domu.

Tymczasem Valentina mówi Charliemu, że Valentina nie chce spieszyć się w związku i chce traktować sprawy lekko. Charlie jest zraniony niezdolnością Walentyny do popełnienia zobowiązań i zaczyna rozmawiać z innymi dziewczynami na przyjęciu. Jednak, ku zaskoczeniu Charliego, ma to odwrotny wpływ na Walentynę, niż się spodziewał.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5 (Źródło zdjęcia: Hulu)

Valentina zaczyna uważać Charliego za jeszcze bardziej atrakcyjnego, gdy widzi tak wiele dziewczyn zainteresowanych nim, wiedząc, że jest jedyną dziewczyną, która może go mieć. Wkrótce oboje zaczynają flirtować z innymi ludźmi, co sprawia, że ​​ta druga jest bardziej do nich przyciągnięta.

Tymczasem Jesse i Ellen zdają sobie sprawę, że to ich pierwsza wspólna impreza od lat i postanawiają pomóc sobie nawzajem w szukaniu dziewczyn. Jesse nazywa się nawet „skrzydlatymi braćmi”.

Jednak Ellen i Jesse szybko zdają sobie sprawę, że spędzili zbyt dużo czasu osobno, a teraz nic o sobie nie wiedzą.

Czy Jesse i Ellen w końcu ponownie się spotykają w odcinku 4 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 4?

W How I Met Your Father, sezon 1, odcinek 4, Ellen jest na zakupach spożywczych, a Jesse podąża za nią.

Ellen ujawnia, że ​​przyjechała do Nowego Jorku, aby ponownie połączyć się z bratem po tym, jak Jesse zniknęła, gdy była bardzo młoda. Mówi jednak, że czuje, że musi porzucić swoje marzenie o posiadaniu brata na cały czas, który stracili.

Jesse w końcu mówi o rozwodzie rodziców. Mówi, że miał trzy lata, kiedy jego rodzice adoptowali Ellen z Wietnamu i miał na jej punkcie obsesję od pierwszego dnia.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5 (Źródło zdjęcia: Hulu)

Jesse ujawnia, że ​​miał dziewięć lat, kiedy jego rodzice rozwiedli się i został zmuszony do wyboru pozostania z matką i Ellen lub ojcem. Nie chciała zostawiać ojca samego i postanowiła z nim zostać. Jednak wciąż pytał ojca o Ellen, dopóki nie zdał sobie sprawy, że nie wygląda na to, że był o nich pytany, zmuszając Jessego do zaprzestania.

Ellen mówi, że zawsze myślała o Jesse'm jako o dorosłym i nigdy nie zdawała sobie sprawy, że on też był bardzo młody, kiedy on również został zmuszony do stawienia czoła zniszczeniu swojej rodziny z powodu rozwodu rodziców.

Dwaj bracia w końcu ponownie się łączą, a Jesse uczy Ellen, jak korzystać z karty metra, aby jeździć metrem. Uczy również Ellen skakać, gdy nie przekazuje karty.

Jak poznałem twojego ojca, zakończenie odcinka 4 sezonu: Czy Sophie i Drew rozstają się?

Pod koniec odcinka 4, jak poznałem twojego ojca, sezon 1, widzimy, że przyjęcie Sophie staje się z minuty na minutę coraz bardziej chaotyczne. Z powodu problemu z rurą cieplną w mieszkaniu Sophie i Valentiny robi się bardzo gorąco. Więc kiedy Drew próbuje otworzyć zablokowane okno, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, jego ręka dotyka złamanej rurki cieplnej i pali ją.

Co gorsza, kiedy Sophie zabiera Drew do łazienki, by leczył jego poparzoną rękę i zaczyna przepraszać za wszystko, co poszło nie tak, znajdują tam całujących się Valentinę i Charliego. Sophie zdaje sobie sprawę, że jej plan udawania wyrafinowanej osoby dorosłej nie powiódł się i wbiega na dach.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 5 (Źródło zdjęcia: Hulu)

Valentina zdaje sobie sprawę, że bycie z Charliem jest dla niej ekscytujące, mimo że zawsze bała się zestarzeć i znudzić. Wreszcie postanawia mieć związek prawdziwe z Charliem.

Na dachu swojego budynku Sophie i Drew zaczynają rozmawiać, a Sophie w końcu postanawia być całkowicie szczerym w swoim życiu. Sophie wyznaje, że kupiła książki tylko po to, by mu zaimponować, ponieważ czuła, że ​​ma pod kontrolą swoje życie, podczas gdy nie miała.

Jednak Drew mówi również, że zawsze czuje, że przegapił wiele niezapomnianych doświadczeń, ponieważ jest zbyt zorganizowany i dojrzały. Mówi, że ta impreza byłaby wspaniałym, specjalnym wydarzeniem do zapamiętania.

Sophie odkrywa również, że Drew jest również fanem piosenki Dirrty Christiny Aguilery, tak jak ona. Oboje zdają sobie sprawę, że się lubią i postanawiają kontynuować swój związek.

Powiązane posty

Go up