one piece: 10 najodważniejszych pirackich załóg w One Piece

12/01/2023 19:39

one piece: 10 najodważniejszych pirackich załóg w One Piece

Morski świat One Piece jest pełen kolorowych i różnorodnych pirackich załóg, od małych lokalnych gangów po legendarne floty. Eksploracja i udział w głośnych konfliktach to sposób, dzięki któremu najbardziej znane załogi zdobyły swoją przerażającą reputację, zwiększając swoje nagrody i rozszerzając swoje wpływy na Grand Line i poza nią.

Jednak brutalna siła i niesława nie są tym, co definiuje piratów w świecie One Piece. Odwaga jest prawdopodobnie o wiele ważniejsza w ryzykownej grze polegającej na podboju rozległych, nieznanych mórz. Te pirackie załogi wykazują się najwyższą odwagą i niezachwianą pewnością siebie podczas podróży po nieprzewidywalnych wodach Grand Line.

10/10
Piraci Kid używają brudnych metod w swoich podbojach

Kierowani przez najbardziej bezwzględnego członka najgorszego pokolenia, Eustassa Kida, Piraci Kid słyną z niszczenia i ofiar wśród ludności cywilnej. Kid Pirates, jedna z najbardziej aroganckich super nowicjuszy, nie boi się sprawdzić w bitwie i składa się z wielu przerażających członków.

Jego chęć ustanowienia władzy nad Nowym Światem mówi wiele, nawet jeśli jego działania nie są zbyt szlachetne. Chociaż nie jest to najsilniejsza załoga najgorszego pokolenia, Piraci Kid nadrabiają to wigorem i odwagą.

9/10
Piraci Bestii mieli plany przejęcia władzy nad światem.

Zanim zostali pokonani przez Sojusz Ninja-Piraci-Norek-Samurajów, Piraci Bestii byli jedną z najbardziej ambitnych załóg w Nowym Świecie. Jej kapitan, Kaidou, niegdyś jeden z Czterech Cesarzy, planował zdobyć Starożytną Broń i Jeden Element, aby podbić cały świat.

Nawet człowiek o wielkiej sile i wpływach potrzebuje ogromnej odwagi, aby podjąć tak wzniosły cel. Bestie Piratów nie bały się praktycznie nikogo przed swoim upadkiem ze względu na ich rozgłos i ogromną moc.

8/10
Piraci New Giant Warrior reprezentują najodważniejszy naród w One Piece.

Żaden gatunek w One Piece nie jest odważniejszy w walce niż Giganci z Elbaf, ponieważ ponad wszystko cenią honor i odwagę. New Giant Pirate Warriors są duchowymi spadkobiercami legendarnej załogi Dorry'ego i Brogy'ego, Giant Pirate Warriors.

Chociaż mają tylko pięciu członków, mogą z łatwością konkurować ze znacznie większymi załogami, ponieważ składają się tylko z gigantów. Byli wystarczająco odważni, by opuścić Buggy's Delivery i dołączyć do Wielkiej Floty Słomianego Kapelusza, a ich koleżeństwo z pewnością bardzo pomoże Słomkowym.

7/10
Piraci Serca posiadają wszystkie niezbędne moce i sprzęt do podejmowania odważnych działań.

Kolejna załoga piratów- nowicjuszy, Piraci Serc, to jedna z najlepiej wyposażonych i najbardziej wykwalifikowanych grup w Nowym Świecie. Ich kapitan, Trafalgar D. Water Law, jest doświadczonym chirurgiem z uzdrawiającym diabelskim owocem, który pozwala im być nieco bardziej lekkomyślnymi w bitwie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W razie krytycznej sytuacji członkowie załogi zawsze mogą liczyć na swojego lekarza, który pozwoli im uciec z nadmierną odwagą. I chociaż Piraci Serca nigdy nie uważają mocy Lawa za coś oczywistego, są niezwykle odważną załogą.

6/10
Piraci ze Skał rządzili morzem przed pojawieniem się Gol D. Rogera.

Spośród legendarnych załóg z przeszłości, Piraci ze Skał są najbardziej tajemniczy. Dowodzeni przez Rocksa D. Xebeca byli uważani za najsilniejszą i najniebezpieczniejszą załogę przed pojawieniem się Piratów Rogera.

Niewiele wiadomo o wyczynach Piratów ze Skał. Można jednak przypuszczać, że byli wyjątkowo dzielną drużyną, biorąc pod uwagę spuściznę, jaką po sobie pozostawili. Niektórzy z najsilniejszych piratów na świecie, w tym Białobrody i Big Mom, żeglowali z Piratami Skalnymi w ich dążeniu do dominacji nad światem.

5/10
Piraci Słońca mieli odwagę wejść do stolicy rządu światowego.
.
Przed upadkiem Fishera Tygrysa jego Słoneczni Piraci, znani również jako Piraci Ryboludzi, byli przerażającą i znaną na całym świecie załogą. Byli znani ze swoich wyjątkowych aktów odwagi, w tym misji Tygrysa Rybaka, by uwolnić niewolników ze stolicy Rządu Światowego, Mary Geoise, czego nikt przed nim nie odważył się zrobić.

Słoneczni Piraci mieli wielu potężnych członków, takich jak Jinbe i Arlong. Ci odważni ludzie stali się wpływowymi piratami po śmierci swojego przywódcy.

4/10
Rudzi piraci są inspiracją dla młodszego pokolenia odkrywców.

Pod dowództwem Shanksa, jednego z Czterech Imperatorów, Czerwoni Piraci zdobyli znakomitą reputację w Nowym Świecie. Rządzą wieloma krainami i są jedną z czterech najpotężniejszych załóg w serii.

Jego odwaga pozwoliła Rudowłosym Piratom napadać na statki Rządu Światowego, walczyć z Kto jest kim, a nawet próbować zdobyć skarb One Piece. Jako były członek Piratów Rogera, Shanks uczył się odwagi od najlepszych i nadal przekazuje swoje przekonania następnemu pokoleniu.

3/10
Piraci Białobrodego są gotowi zaryzykować życie dla dobra innych.

Żeglując pod dowództwem zmarłego kapitana Edwarda Newgate'a, załoga Białobrodego była uważana za najsilniejszą załogę na morzu. Białobrody był jedynym znanym człowiekiem zdolnym dorównać Królowi Piratów Golowi D. Rogerowi w walce. Duża i wpływowa załoga Białobrodego traktuje się jak rodzina.

Nie boją się zaryzykować wszystkiego dla siebie nawzajem. Jego misja uratowania Ace'a z rąk Światowego Rządu, która zakończyła się śmiercią jego kapitana, jest najbardziej uderzającym przykładem jego odwagi i niezachwianej pewności siebie.

2/10
Wszyscy piraci podziwiają odwagę i determinację Piratów Rogera.

Legendarna załoga prowadzona przez samego Króla Piratów, Piraci Rogera, nie muszą nikomu niczego udowadniać. Twoje niezrównane dziedzictwo mówi wiele o twojej determinacji, pragnieniu odkrywania i odwadze.

Jako jedyna znana załoga, która dotarła do końca Grand Line, tajemnicza Tale of Laughter, Piraci Rogera zapoczątkowali złotą erę piractwa. Jego wiara żyje w sercach wszystkich poszukiwaczy przygód, którzy chcą znaleźć jedyny element i zdobyć tytuł Króla Piratów od Gol D. Roger.

1/10
Słomiani Piraci najlepiej reprezentują ideały odwagi i determinacji.

Główni bohaterowie eposu One Piece, Słomiani Piraci, którzy płyną pod dowództwem raczkującego Króla Piratów Monkey D. Luffy'ego, tęsknią za przygodami bardziej niż jakakolwiek inna załoga z serii. Ich podróże są pełne wyczynów męstwa i celebracji miłości do eksploracji, podzielanej przez wszystkich Słomkowych.

Nieustraszeni, by stawić czoła najpotężniejszym piratom Grand Line, załoga Luffy'ego jest gotowa dotrzeć do skarbu One Piece i stać się żywą legendą swojego świata, inspirując zarówno żeglarzy, jak i czytelników do stawiania czoła wyzwaniom życia z uśmiechem.

Powiązane posty

Go up