Jak poznałem twojego ojca Data premiery odcinka 1 sezonu 9, spoilery i podsumowanie odcinka 8

2 lata ago

Zawartość

  • 1 Kiedy odbędzie się premiera odcinka 9 sezonu 1 i gdzie go obejrzeć?
  • dwa Czego można się spodziewać po odcinku 9 sezonu 1 „Jak poznałem twojego ojca”?
  • 3 Podsumowanie tego, jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8
  • 4 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8, zakończenie wyjaśnione

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 9, ma być przedostatnim odcinkiem inauguracyjnego sezonu tego romantycznego serialu komediowo-dramatowego. W odcinku 8 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, poznaliśmy Meredith, byłą dziewczynę Jessego.

Ponadto w odcinku 8 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, Drew oferuje Jessemu stałą pracę. Valentina i Charlie robią razem dziwne rzeczy. Sophie w końcu dostaje idealną okazję, a może także swojego idealnego partnera, a także doskonałą okazję do kariery.

Stworzony przez Isaaca Aptakera i Elizabeth Berger, jest to kontynuacja How I Met Your Mother.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o odcinku 9 sezonu 1 „Jak poznałem twojego ojca”, a także podsumowaniu poprzedniego odcinka, w tym spoilery.

Kiedy odbędzie się premiera odcinka 9 sezonu 1 i gdzie go obejrzeć?

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 9 zostanie wydany w Hulu 9 marca 2022 roku.

Jak poznałem twojego ojca, odcinek 9. sezonu 1 będzie miał premierę w Indiach na Disney+ Hotstar. Premiera w Disney+ 9 marca 2022 r. w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9 (Źródło zdjęcia: Blog dotyczący umieszczania produktu Hulu)

How I Met Your Father Sezon 1 pierwotnie wylądował na Hulu 18 stycznia 2022 r., A ostatni odcinek zaplanowano na 15 marca 2022 r.

Czego można się spodziewać po odcinku 9 sezonu 1 „Jak poznałem twojego ojca”?

W odcinku 9 How I Met Your Father Sezon 1 dowiemy się, jak rozwija się związek Sophie i Jessego.

Dowiemy się również, czy duet zdecyduje się realizować swoje pasje, czy podjąć stałą pracę. Biorąc pod uwagę fakt, że bardzo się wspierają, prawdopodobnie będą również wspierać swoje działania.

W odcinku 9 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, dowiemy się również, czy doskonałe ujęcie Sophie zaimponuje słynnej właścicielce galerii, Naomi, i czy Sophie zmieni karierę.

W odcinku 9 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, będziemy świadkami konsekwencji przybycia Meredith i tego, czy ma tu zostać.

W odcinku 9 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, dowiemy się również więcej o skutkach poślizgnięcia się Walentyny i Charliego.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9 (Źródło zdjęcia: Hulu, Laughing Place)

Podsumowanie tego, jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8 Został zatytułowany „Doskonały strzał”.

Na początku odcinka 8, Jak poznałem twojego ojca, widzimy starszą Sophie mówiącą swojemu synowi w roku 2050, że to ten moment w jej życiu sprawił, że zadała sobie pytanie, czy jest wystarczająco dobra.

Na obecnej osi czasu stwierdzamy, że głośno zastanawia się, czy nie jest wystarczająco dobra. Żadne zdjęcie, które kiedykolwiek zrobiłem, nie kwalifikuje się jako idealne zdjęcie, które mogę zaprezentować Naomi.

Gdzie indziej znajdujemy Meredith odwiedzającą mieszkanie Jessego, chcąc się z nim zobaczyć. Jessego nie ma, a Sid chce uratować Jessego przed traumą spotkania ze swoim byłym. Sid zostawia Meredith czekającą w mieszkaniu i prosi Ellen, aby poszła do domu Pembertona na pilne spotkanie.

Gdy Sid i Ellen dyskutują o tym, jak powstrzymać Meredith przed spotkaniem Jessego, Meredith szuka go w Pemberton. Sid i Ellen odsyłają ją z powrotem do mieszkania, mówiąc jej, że Jesse wrócił.

Meredith rozumie, że duet nie chce, aby spotkała Jessego i odeszła. Przed wyjazdem mówi im, że jego solowy album pojawi się następnego dnia i że chce przeprosić Jessego.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9 (Źródło zdjęcia: Blog dotyczący umieszczania produktu Hulu)

Gdzie indziej znajdujemy Valentinę nękaną przez jej nieznośnego szefa Freda. Wściekła na swojego szefa, Valentina kradnie (czytaj: kradnie) kosztowną markową torebkę z szafy, w której przechowywane są przedmioty z aukcji.

Valentina mówi zdziwionemu Charliemu, że jej szef nie zauważy. Jednak jej szef dowiaduje się o tym i Valentina wystawia go z powrotem na aukcję.

Tymczasem Sophie nieprzyjemnie upada i dość zabawnie traci ząb, strzelając do starszej pary całującej się na ulicy.

Jesse zabiera ją do dentysty, który wydaje się być już w wieku emerytalnym, co powoduje, że Sophie wątpi w jego umiejętności. Jednak wykonuje świetną robotę, a Sophie jest jak nowa.

Jego ulga jest jednak krótkotrwała, ponieważ ząb ponownie pęka po tym, jak jego samochód zahacza o paskudny autostop. W poczekalni dentysty spotkali początkującego pisarza, który od dłuższego czasu próbował zrobić to samo.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 8, zakończenie wyjaśnione

Sophie zastanawia się, czy kiedykolwiek będzie w stanie to zrobić, na co Jesse odpowiada, że ​​po prostu uwielbia sposób, w jaki przekazuje nadzieję i optymizm, i że jest pewien, że świat kiedyś zobaczy jego zdjęcia.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 9 (Źródło zdjęcia: Blog dotyczący umieszczania produktu Hulu)

Kiedy Jesse próbuje naprawić samochód, Sophie strzela do niego i myśli, że ma idealne ujęcia.

Później Sophie dowiaduje się, że Drew zaoferował Jesse'owi stałą pracę jako nauczyciel muzyki w jego szkole, mówiąc, że marzenie Jesse'ego o zrobieniu tego w przemyśle muzycznym jest niczym innym jak mrzonką.

Sophie jest zszokowana słysząc to i pyta Drew, czy uważa, że ​​jej marzenie o zostaniu sławnym fotografem jest również mrzonką.

Drew próbuje uniknąć jej pytania, ale Sophie nalega na odpowiedź. Drew mówi zaskoczonej Sophie, że fotografia może być jej pasją, ale musi znaleźć stałą pracę, aby związać koniec z końcem.

Gdzie indziej widzimy, że Charlie kradnie (czytaj jeszcze raz kradzież) tę torbę z aukcji, aby pokazać swoją miłość do Walentyny. Valentina jest zachwycona akcją Charliego, która jest także wyrazem jego miłości.

W ostatniej scenie Jak poznałem twojego ojca, odcinek 8 sezonu 1, Sophie zwierza się Jessemu ze swojego rozczarowania Drew i widzimy, jak się całują.

Powiązane posty

Go up