BTS V znalazło się na szczycie listy najbardziej atrakcyjnej reprezentacji grupy idoli K-pop, a następnie Blackpink Lisa.

12/01/2023 20:40

BTS V znalazło się na szczycie listy najbardziej atrakcyjnej reprezentacji grupy idoli K-pop, a następnie Blackpink Lisa.

Według niedawnej ankiety członek BTS, V, znalazł się na szczycie listy najbardziej atrakcyjnych portretów idola grupy K-pop. W ankiecie przeprowadzonej przez południowokoreański serwis rozrywkowy poproszono uczestników o głosowanie na swoich ulubionych idoli na podstawie ich wyglądu, stylu i ogólnej atrakcyjności.

Został doceniony za idealną równowagę między cechami męskimi i żeńskimi oraz za prawie idealny „złoty stosunek”, jeśli chodzi o jego piękną twarz. W ciągu ostatnich dziesięciu lat uzyskał rekordową liczbę wzmianek na „najpiękniejszych” listach tematycznych.

A teraz nadal możesz przyczynić się do imponującej listy rankingów na tych listach, dodając kolejny tytuł! Niedawna platforma rozrywkowa Special Awards „Top Faces of the Year: Handsome and Beautiful 2022” oceniła najlepsze męskie i żeńskie obrazy w azjatyckiej branży rozrywkowej.

V zajmuje pierwsze miejsce drugi rok z rzędu, zdobywając około 37,1% ogółu oddanych głosów. Drugie miejsce na liście zajmuje najwyżej notowana k-popowa idolka – piękna i utalentowana maknae Lisa z BLACKPINK!

Trzecie miejsce zajmuje członek BTS i maknae jego grupy, zawsze zabawny i oszałamiający wizualnie Jungkook.

Członkini BLACKPINK, Jennie, zajęła czwarte miejsce na liście, która bez niej byłaby niekompletna.

Oficjalna wizualna jisoo BLACKPINK zajmuje piąte miejsce, a jej wyjątkowe piękno i elegancja emanują z wybranego przez nią wizerunku.

Cha Eunwoo z ASTRO, wybitny piosenkarz i aktor K-Pop, zajmuje szóste miejsce, co nie jest niespodzianką, biorąc pod uwagę popularność jego zdjęć!

Trzecim i ostatnim członkiem BTS na liście jest nikt inny jak ich oficjalna wizualizacja, Jin, który zajmuje siódme miejsce w rankingu.

Piosenkarze K-Pop nie są jedynymi celebrytami na liście; Słynny tajski aktor i model Win Metawin dzięki swojemu oszałamiającemu wyglądowi zajął 8. miejsce!

Bright Vachirawit, kolejny tajski aktor znany ze swoich umiejętności i wspaniałej sylwetki, jest drugą i ostatnią gwiazdą spoza K-popu, która znalazła się na liście.

Wreszcie, dziesiątą gwiazdą na liście jest potężny i atrakcyjny Jeno z NCT, jedyny artysta na liście reprezentujący jego wytwórnię SM Entertainment!

Powiązane posty

Go up