Jak poznałem twojego ojca Data premiery odcinka 3 sezonu 1, spoilery i podsumowanie odcinków 1 i 2

19/01/2022 15:41

Stworzony przez Isaaca Aptakera i Elizabeth Berger niedawno wydany sitcom How I Met Your Father jest samodzielną kontynuacją popularnego serialu How I Met Your Mother. Pierwsze dwa odcinki How I Met Your Father zostały wydane jednocześnie na Hulu 18 stycznia 2022 roku.

Podążając za formatem sitcomu Jak poznałem twoją matkę, na początku serialu widzimy Sophie idącą ścieżką wspomnień i opowiadającą synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Jak poznałem twojego ojca, odcinek 3 sezonu 1, prawdopodobnie nadal będzie odkrywać randkową podróż Sophie i poszukiwanie idealnego partnera.

W odległym 2050 roku How I Met Your Father widzi Sophie opowiadającą swojemu synowi wydarzenia z ich lat randkowania, które rozpoczęły się w 2022 roku.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czego można się spodziewać po odcinku 3 „Jak poznałem twojego ojca”, wraz z podsumowaniem jego inauguracyjnych odcinków.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3 (Źródło zdjęcia: Hulu)

Jak poznałem twojego ojca Sezon 1 Odcinek 3 Data premiery i gdzie oglądać?

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 3 ukaże się 25 stycznia 2022 r. na Hulu, która jest oryginalną platformą streamingową. Wraz z oryginalną platformą streamingową Hulu, widzowie mogą także oglądać How I Met Your Father, odcinek 3, sezon 1, na Disney+ w wybranych krajach.

Ten sezon ma w sumie dziesięć odcinków, z których każdy trwa około trzydziestu minut.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3, spoilery: Czego można się spodziewać po odcinku 3 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3?

Jak poznałem twojego ojca, odcinek 3 sezonu 1 został zatytułowany „Naprawiacz”.

W odcinku 3 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, prawdopodobnie zobaczymy więcej przygód tego nowo utworzonego zespołu.

Ciekawie będzie zobaczyć, w jakim kierunku zmierzają związki Sophie i Jessego. Jesse jest wyraźnie zainteresowany Sophie, podczas gdy Sophie nie jest pewna swoich uczuć, to będzie przejażdżka kolejką górską.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3 (Źródło zdjęcia: Hulu)

Widzowie muszą jeszcze dowiedzieć się o tożsamości ojca dziecka Sophie. Będzie to więc otwarte pole z wieloma spekulacjami na temat tego, kto będzie szczęśliwym.

Znajdziemy też polowanie na mieszkanie Charliego w odcinku 3 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1. Zobaczymy również, czy dawanie sobie nawzajem większej przestrzeni jest korzystne dla związku Walentyny i Charliego.

W odcinku 3 How I Met Your Father, sezon 1, dowiemy się również, jak Hannah i Sid radzą sobie ze swoim długodystansowym związkiem.

Podsumowanie odcinków 1 i 2 sezonu 1 „Jak poznałem twojego ojca”

Pierwsze dwa odcinki 1 i 2 sezonu Jak poznałem twojego ojca, odcinki 1 i 2, zostały zatytułowane „Pilot” i „FOMO”.

Sophie zaczyna swoją historię od miejsca, w którym wyjeżdża na randkę z Tindera, Iana, biologa morskiego.

Po drodze Sophie zaprzyjaźnia się z taksówkarzem Jessem i jego przyjacielem Sidem, a entuzjastyczna Sophie opowiada im, jak idealny jest dla niej Ian. Sid zdradza również, że oświadcza się swojej dziewczynie. Zdajemy sobie również sprawę, że Jesse rozwinął pewne uczucia do Sophie.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3
Jesse (Chris Lowell), Sid (Suraj Sharma) i Ellen (Tien Tran) w How I Met Your Father, sezon 1, odcinek 3 (Źródło zdjęcia: Hulu)

Jednak spotkanie Sophie i Iana jest katastrofą, Ian informuje ją, że przeprowadza się do Australii na stałe. Oboje decydują się nie mieć związku na odległość i postanawiają przejść dalej.

Wracając do swojego mieszkania, współlokatorka Sophie, Valentina, informuje ją, że jej chłopak Charlie wprowadza się do nich.

Sophie postanawia zadzwonić do Iana, aby omówić, czy ich związek na odległość ma szansę, ale odkrywa, że ​​jej telefon został przełączony na telefon Sida.

Wraz z Valentiną i Charliem Sophie idzie do baru Sida, aby odzyskać jego telefon, gdzie dowiadują się, że Sid i Hannah się zaręczają. Po zaręczynach wszyscy udają się na lotnisko, ponieważ Hannah musi jechać do Los Angeles na zadanie.

Na lotnisku Sophie spotyka Iana, który wsiada do samolotu do Australii i proponuje związek na odległość, ale Ian go zbywa.

W drugim odcinku How I Met Your Father, sezon 1, znajdujemy wyraźnie wstrząśniętą Sophie, desperacko próbującą iść dalej. Valentina informuje Sophie, że zastraszająca obecność Charliego denerwuje ją i że rozważa zerwanie.

Sophie sugeruje, by Charlie dał Valentinie więcej miejsca dopiero po tym, jak nawiąże więcej przyjaźni. W tym celu Sophie zaprasza Jessego i Sida do klubu o nazwie FOMO, gdzie ma nadzieję, że Charlie zaprzyjaźni się z Jessem i Sidem.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3
Charlie (Tom Ainsley), Sophie (Hilary Duff) i Valentina (Francia Raisa) w How I Met Your Father, sezon 1, odcinek 3 (Źródło zdjęcia: Hulu)

Jak poznałem twojego ojca Sezon 1 Odcinek 2 Wyjaśnienie zakończenia

Jesse przybywa do klubu z Sidem i jego przybraną siostrą Ellen. Jesse jest zachwycony, że Sophie chce iść z nim na randkę. Jednak, kiedy zauważa, że ​​Sophie otrzymuje wiadomość od Iana i zdaje sobie sprawę, że to spotkanie zostało zorganizowane ze względu na Iana, zdaje sobie sprawę, że Sophie nie jest nim zainteresowana.

Kiedy Valentina wyjawia Charliemu powód tego spotkania, wpada w złość i ucieka. Valentina ponownie spotyka Charliego w barze Sida, gdzie po szczerej rozmowie Charlie przyznaje, że Valentina musi mieć własne miejsce. Sugeruje, by wyprowadziła się z mieszkania.

Sophie spotyka również Jessego w barze Sida, aby przeprosić za nadepnięcie na niego. Wyjaśnia jednak Jesse'emu, że w tym momencie mogą być tylko przyjaciółmi, ponieważ po serii katastrofalnych związków nie musi się jeszcze przygotowywać na nowy.

Fakt, że Sophie napisała odpowiedź na wiadomość Iana, ale potem zdecydowała się tego nie robić i usunęła odpowiedź, pokazuje, że próbuje iść dalej.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up