Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 4, spoilery, data premiery i podsumowanie odcinka 3

27/01/2022 14:07

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 4 przybliży nas o krok do poszukiwań prawdziwej bratniej duszy przez Sophie.

W poprzednim odcinku Jak poznałem twojego ojca znaleźliśmy Sophie działającą jako osoba, która naprawia życie ludzi, na których jej zależy. W tym samym czasie Sophie znajduje nową randkę.

Gdy Sid i Hannah starają się, aby ich związek na odległość zakończył się sukcesem, Valentina jest bardziej niż chętna do wspierania ich. Przeszukanie mieszkania Charliego i Ellen w końcu przynosi owocne rezultaty.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o odcinku 4 sezonu 1 „Jak poznałem twojego ojca”, a także podsumować poprzedni odcinek, w tym spoilery.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 4, data premiery i gdzie oglądać?

How I Met Your Father Sezon 1, odcinek 4 trafi na platformę streamingową Hulu 1 lutego 2022 r. o godzinie 3:00 czasu wschodniego.

Widzowie mogą również obejrzeć odcinek 1 sezonu „Jak poznałem twojego ojca” w Disney+ Hotstar i Disney Plus w wybranych krajach.

Jak poznałem twojego ojca sezon 1 miał premierę 18 stycznia 2022 i jest kontynuacją słynnego sitcomu Jak poznałem twoją matkę. W serialu występują Hilary Duff jako Sophie, Francia Raisa jako Valentina, Christopher Lowell jako Jesse, Suraj Sharma jako Sid i Tom Ainsley jako Charlie.

Czego można się spodziewać po odcinku 4 sezonu 1 „Jak poznałem twojego ojca”?

Jak poznałem twojego ojca, odcinek 4 sezonu 1 został zatytułowany „Brudna trzydzieści”.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 4
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 4 (Źródło zdjęcia: Hulu)

W odcinku 4 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, dowiemy się, czy randka Sophie i Drew jest udana, czy nie.

W odcinku 4 Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, dowiemy się również o związku Sida i Hannah, a także dowiemy się, czy dawanie sobie nawzajem przestrzeni sprawi, że związek Valentine'a i Charliego będzie lepszy, czy nie.

W odcinku 4 How I Met Your Father Sezon 1 prawdopodobnie znajdziemy również Jessego szukającego idealnej randki po zaktualizowaniu swojego profilu na Tinderze. Sophie czuje się tak opiekuńcza wobec Jessego, że reaguje natychmiast, jeśli ktoś próbuje go skrzywdzić.

Czy Sophie w końcu zda sobie sprawę, że jej prawdziwe uczucia do Jessego jeszcze się nie ujawnią?

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3, podsumowanie

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3 Został zatytułowany „Naprawiacz”.

Na początku odcinka 3 How I Met Your Father, sezonu 1, znajdujemy starszą Sophie wspominającą swojego syna w roku 2050, kolejną historię z jej życia, w której próbuje rozwiązywać problemy innych ludzi.

W 2022 r. Jesse zwierza się Sophie, że gdyby dołączyła do Tindera, z pewnością narobiłaby bałaganu swoimi okropnymi zdjęciami, tworząc okropny profil. Ubolewa nad tym, że jest znany w internecie jako facet z nieudaną propozycją.

Sophie próbuje go pocieszyć, mówiąc mu, że tylko w tym roku miała 87 randek z Tindera i że nie straciła jeszcze nadziei. Sophie jest zdeterminowana, aby pomóc Jessemu stworzyć idealny profil na Tinderze, robiąc kilka naprawdę pięknych zdjęć Jessego.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 4
Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 4 (Źródło zdjęcia: Hulu)

Gdzie indziej Charlie jest zajęty szukaniem domu bez pozytywnych rezultatów. Ellen również szuka mieszkania, a Sophie sugeruje, że ona i Charlie mogą je dzielić. Okazuje się jednak, że Ellen nie chce mieć Charliego jako współlokatora.

Po napotkaniu licznych niepowodzeń w poszukiwaniu mieszkania, w tym także okradzenia, oboje kończą razem i postanawiają zostać współlokatorami.

W międzyczasie znajdujemy Hannah próbującą urozmaicić swój związek z Sidem na odległość, wysyłając mu zabawki erotyczne, co nie działa dobrze z Sidem.

Sesja zdjęciowa Jessego nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami z powodu jego niezdarności. Jednak Sophie udaje się zrobić kilka szczerych zdjęć. Zastępca dyrektora szkoły, w której pracuje Jesse, wkracza do akcji i zgadza się z Sophie, że czuje dyskomfort.

Jak poznałem twojego ojca, sezon 1, odcinek 3, zakończenie wyjaśnione

Pod koniec odcinka 3 How I Met Your Father Sezon 1, Sophie i Jesse idą do baru, aby poznać prawdziwych ludzi. Wygląda na to, że Jesse związał się z dziewczyną, ale kiedy Sophie odkrywa, że ​​przechwala się, że facet z nieudaną propozycją flirtuje z nią, wpada w furię i konfrontuje się z dziewczyną, która w końcu odchodzi.

Sid mówi Valentinie o swoich problemach w związku na odległość. Valentina pomaga mu zdobyć bilet lotniczy, a Sid trafia do domu Hannah.

Gdzie indziej znajdujemy Sophie wspominającą swoje dzieciństwo przed Jesse io tym, jak próbowała być naprawiaczką. Sophie przesyła mu najlepsze zdjęcia Jessego, które udało jej się mu przynieść, aby zrobić profil.

Jesse wysyła do Sophie wicedyrektora, kontakt Drew, a ona umawia się z Drew na kolacji.