Data premiery sezonu 3 Tiger King, spoilery i gdzie są teraz postacie?

29/11/2021 09:35

Ogromna popularność Króla Tygrysa sprawia, że ​​fani proszą o więcej i niecierpliwie czekają na wydanie 3. sezonu Króla Tygrysa.

Tiger King: Murder Mayhem and Madness, w skrócie Tiger King, to amerykański serial dokumentalny o prawdziwych zbrodniach, który jest transmitowany przez Netflix.

Śledź Joe Exotic, założyciela Greater Wynnewood Exotic Animal Park w Oklahomie, i jego bitwę prawną o milion dolarów z aktywistką na rzecz praw zwierząt, Carole Baskin.

Tiger King sezon 3 – data premiery i szczegóły transmisji

Premiera 1. sezonu Tiger King była 20 marca 2020 r. na Netflix. Miał siedem odcinków i odcinek specjalny.

Półtora roku później Netflix ogłosił powrót Tygrysa Króla, a premiera 2. sezonu Tygrysa Króla miała miejsce 17 listopada 2021 roku. Składał się z pięciu odcinków po 40 do 45 minut każdy.

Chociaż Netflix jeszcze oficjalnie nie ogłosił trzeciego sezonu Tiger King, prawdopodobnie rozpocznie się on w 2023 roku.

Król Tygrysów Sezon 3
Tiger King Sezon 3 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Czego można się spodziewać po sezonie 3 Tiger King?

Tiger King Sezon 3 prawdopodobnie pokaże, jak Joe Exotic walczy o skrócenie kary, a także jego walkę z rakiem.

Tiger King Season 3 będzie również badał udział Allena Grovera w zamachu na Carole Baskin.

Właściciele i hodowcy parków zwierząt, Jeff Lowe i Tim Stark, mają kłopoty i toczą finansowe i prawne bitwy, o których więcej zobaczymy w trzecim sezonie Tygrysa Króla.

Były mąż Carole Baskin, sprawa zniknięcia Dona Lewisa, prawdopodobnie pojawi się również w trzecim sezonie Króla Tygrysa, ponieważ rodzina Dona raczej nie zrezygnuje z jego poszukiwań.

Kogo możemy się spodziewać w trzecim sezonie Tiger King?

W sezonie 3 Tiger King bardziej prawdopodobne jest, że znajdziemy Joe Exotic, jego adwokata, Johna Phillipsa, Allena Grovera, Jeffa Lowe, Lauren Lowe, Jeffa Garretsona, Johna Reinke, Ripperjacka i córki Dona Lewisa, a także mnóstwo nowych twarzy .

Możemy wykluczyć możliwość znalezienia Carole Baskin w sezonie 3 Tiger King ponieważ pozwała już Netflix za wykorzystanie zdjęć jej i jej męża Howarda w sezonie 2 Tiger King bez ich zgody.

Gdzie są teraz postacie z trzeciego sezonu Króla Tygrysa?

Egzotyczny Jan

Joseph Allen Maldonado-Passage, prawdziwe nazwisko Joe Exotic, samozwańczego człowieka, próbował swoich sił w wielu zawodach.

Król Tygrysów Sezon 3
Tiger King Sezon 3 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Formalnie był policjantem, właścicielem zoo, hodowcą egzotycznych zwierząt, wydał dwa albumy z muzyką country, prowadził internetowe talk-show i opublikował swoją autobiografię zatytułowaną „Tiger King: The Official Tell-All Memoir”.

Dość kontrowersyjna postać, Joe Exotic został uznany winnym 17 federalnych przypadków znęcania się nad zwierzętami i dwóch przypadków usiłowania zabójstwa na zlecenie, co przyniosło mu 22 lata więzienia, w którym obecnie odsiaduje.

Zakwestionował wyrok w sądzie.

Joe Exotic rzekomo wynajął ludzi do zabicia aktywistki, Carole Baskin.

Życie miłosne Joego jest nie mniej kontrowersyjne.

Jej pierwszy małżonek, Travis Maldonado, przypadkowo zastrzelił się na terenie Greater Wynnewood Park.

Później Joe poślubił Dillon Passage i para wydawała się nierozłączna aż do aresztowania Joe. Dillon później ogłosił, że starają się o rozwód.

Joe Exotic wypuścił zawartość do „Bachelor King”, internetowego konkursu, aby zdobyć ich sympatię. (Przez Kinoholik)

John Exotic jest obecnie w trakcie leczenia raka prostaty w Federal Medical Center.

Tim Stark

Król Tygrysów Sezon 3
Tiger King Sezon 3 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Tim Stark został ukarany wysokimi grzywnami za naruszenie ustawy o dobrostanie zwierząt, a także jako opłaty prawne dla PETA.

Jego placówka „Dzikie życie w potrzebie” również została napadnięta, jego licencja zawieszona, a placówka rozwiązana.

Zabroniono mu także posiadania lub wystawiania jakichkolwiek egzotycznych zwierząt.

Złożył wniosek o ogłoszenie upadłości, a rozprawa sądowa w sprawie jego majątku ma się odbyć w grudniu 2021 r.

Carole wygrzewa się

Król Tygrysów Sezon 3
Tiger King Sezon 3 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Carole Baskin zdecydowała się opuścić pokaz po pierwszym sezonie Tiger King, ponieważ nie była zbyt zadowolona ze swojego występu.

Jednak, gdy Netflix nadal używał jej z mężem w sezonie 2 Tiger King, ona i jej mąż postanowili ich pozwać.

Netflix wyjaśnił w sądzie, że jego umowa stanowi, że streamer ma również prawo do przesyłania strumieniowego swoich obrazów we wszelkich przyszłych projektach, a Carole przegrała sprawę.

Obecnie prowadzi wraz z mężem Howardem Big Cat Rescue, a także ma własny serial dokumentalny „Carole Baskin's Cage Fight”, który jest publikowany na Discovery +.

James Garretson

James Garretson jest właścicielem firmy zajmującej się sportami wodnymi w południowej Florydzie. Prowadzi również konto na Instagramie, na którym kpi z Carole Baskin za zamordowanie jej drugiego męża, Dona Lewisa.

Jeff Lowe

Król Tygrysów Sezon 3
Tiger King Sezon 3 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Jeff Lowe stracił własność Parku Zwierząt Egzotycznych Great Wynnewood, a także dokonał nalotu na jego nowy obiekt.

Wraz z żoną został aresztowany pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu i pozwany za niepłacenie czynszu. Jest też winien pieniądze z podatków w stanie Oklahoma i jest poszukiwanym mężczyzną w Las Vegas.

Allen Grover

Allen Grover został aresztowany za prowadzenie pojazdu pod wpływem i z zawieszonym prawem jazdy w sierpniu 2021 roku. Stara się unikać wszelkiego rodzaju interakcji publicznych.

Eric Lowe

Eric Lowe, milioner, filantrop i emerytowany policjant, obecnie wraz z żoną Lisą prowadzi organizację non-profit o nazwie „Project Love Love”.

Córki Dona Lewisa

Król Tygrysów Sezon 3
Tiger King Sezon 3 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Trzy córki Dona Lewisa, Donna Pettis, Lynda Sanchez i Gale Rathbone, mieszkają obecnie w Dade City na Florydzie, gdzie walczą o sprawiedliwość dla swojego ojca.

Zatrudnili prawnika, aby rozwiązać kwestie prawne i próbują dotrzeć do sedna sprawy zniknięcia ich ojca.

Erik Cowie

Erik Cowie, były szef zoo w Greater Wynnewood Exotic Animal Park, został znaleziony martwy w mieszkaniu na Brooklynie. Okazało się, że przyczyną śmierci Erika było chroniczne używanie alkoholu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up