Cobra Kai data premiery sezonu 4, spoilery, gdzie oglądać?

25/11/2021 12:56

Cobra Kai: Sezon 4: Data premiery, Spoilery: Gdzie obejrzeć?

Seria akcji oparta na filmach Roberta Marka Kamena „The Karate Kid” śledzi Johnny'ego Lawrence'a i Daniela LaRusso, którzy po raz pierwszy od 30 lat zmierzą się w karate dojo. Pokaz sztuk walki, stworzony przez Josha Healda, Jona Hurwitza i Haydena Schlossberga, miał premierę 2 maja 2018 r. w YouTube Red, zanim po drugim sezonie przeszedł do Netflix.

Serial zyskał uznanie krytyków za postacie, nostalgiczną fabułę i humor, co czyni go jedną z najpopularniejszych ofert Netflix. Został skrytykowany za brak różnorodności w głównej obsadzie, zwłaszcza za wschodnie korzenie opowieści. Dlatego widzowie serialu z niecierpliwością czekają na powrót zaciekłych bitew, gdy w przyszłym roku premiera czwartego sezonu. Jeśli chodzi o ten temat, oto wszystko, co musisz wiedzieć o czwartym sezonie „Cobra Kai”.

Data premiery sezonu 4 Cobra Kai

Netflix potwierdził 2 października 2020 r., że czwarty sezon „Cobra Kai” zostanie wznowiony jeszcze przed premierą w październiku 2020 r. A od premiery trzeciego sezonu serialu fani z niecierpliwością wyczekiwali na dojo. nowa runda zaciekłych walk. 4. sezon „Cobra Kai”, który będzie składał się z dziesięciu odcinków, będzie miał premierę w serwisie Netflix 31 grudnia 2021 r. o godzinie 3:00 czasu EST.

W lutym 2021 oficjalnie rozpoczęła się produkcja 4. sezonu, która trwała do końca kwietnia 2021 r. Nawet gdy widzowie z niecierpliwością wyczekują startu czwartego sezonu serialu, który odbędzie się 27 sierpnia 2021 r., Netflix potwierdził, że będzie piąty sezon. Według doniesień, piąty sezon The Walking Dead ma się zakończyć pod koniec 2021 roku.

Obsada Cobra Kai w sezonie 4: Kto gra?

Oczekuje się, że większość oddanych członków obsady powróci po raz czwarty i ostatni. Znajdziemy w szczególności Ralpha Macchio (Daniel LaRuzzo), Williama Zabkę (Johnny Lawrence), Martina Kove (John Kreeses), a także Mary Mouser (Samantha LaRuzzo), Tannera Buchanana (Robby Keene), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso) i Jacoba Bertranda . (Eli „Jastrząb” Moskowitz) w obsadzie. Ponadto powróci Gianni DeCenzo, który gra Demetriego. Dzięki wykorzystaniu materiału z filmu „Karate Kid”, Pat Morita może nadal grać rolę pana Miyagi.

Tym razem do głównej obsady dołączą Vanessa Rubio (Carmen Díaz) i Peyton List (Tory Nichols). Ponadto w czwartym sezonie pojawili się nowi członkowie obsady. Dallas Dupree Young dołączył do obsady, by zagrać Kenny'ego, szkolnego łobuza, który ćwiczy karate, aby się chronić. Jako Devon, uczennica karate znana ze swojego gwałtownego temperamentu, Oona O'Brien jest gotowa dołączyć do obsady. Aktor Karate Kid III, Thomas Ian Griffith, który grał w filmie Terry'ego Silvera, został zatrudniony do powtórzenia swojej roli w nadchodzącym sezonie.

Fabuła: Co to jest?

Po pokonaniu Kreese w turnieju karate U18 All Valley, Johnny i Daniel tworzą sojusz, aby zakończyć trzeci sezon. Uczniowie Cobra Kai, Johnny i Daniel, trenują razem w dojo Miyagi, gdy Kreese grozi, że się podda, jeśli przegrają. Ten ostatni również prosi o pomoc starego przyjaciela. Degradacja Cobry Kaia powoduje, że Jastrząb zwraca się przeciwko swoim towarzyszom i łączy siły z Demetrim. Robby reprezentuje optymizm i pewność siebie Cobra Kai w konkursie, po stronie Kreese.

Turniej All-Valley będzie tematem przewodnim czwartego sezonu serii. Jasne jest, że Johnny i Daniel mają teraz przewagę, gdy połączyli siły. Telefon Kristen do Terry'ego Silvera mógłby zmienić dynamikę tej sytuacji. Ta poboczna fabuła może nadal się rozwijać, gdy konkurencja między Torysami i Samantą nasila się. Widzieliśmy Johnny'ego i Daniela pracujących nad swoim związkiem podczas zawodów karate. Ta koalicja może nie być tak stabilna, jak sobie wyobrażasz, ze względu na ich wieloletnią rywalizację.

W rozmowie z Colliderem William Zabka (Johnny) mówił o nowym sojuszu Daniela i Johnny'ego. „Chcemy, aby to się udało. A potem chodźmy. Teraz, gdy ta grupa dzieci ponownie się zjednoczyła, jest dużo do zrobienia. Opisz te dwie osoby jako „skomplikowane” i „podobne” jednocześnie. Wiele zmian może nastąpić w życiu osobistym ludzi ze względu na centralną rolę turnieju w fabule.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up