Shaman King, data premiery odcinka 2 i spoilery

06/04/2021 08:40

Shaman King Episode 2 zostanie wkrótce wydany, a podekscytowanie fanów wciąż rośnie. Oparty na przebojowej mandze o tej samej nazwie, Shaman King jest niewątpliwie jednym z najbardziej oczekiwanych anime roku 2021. Seria, która rozpoczęła się w kwietniu tego roku, szybko zyskała popularność.

Shaman King - data premiery odcinka 2

Shaman King rozpoczął nadawanie 1 kwietnia 2021 r. Drugi odcinek zostanie wyemitowany 8 kwietnia o 17:55 czasu JST. Dlatego nowy odcinek będzie dostępny od czwartku tego tygodnia. Fani serialu z niecierpliwością czekają na drugi odcinek, kontynuujący przygody świata szamana.

Spojlery Sham King z odcinka 2

Drugi odcinek, zatytułowany „Another Shaman”, pokaże Mancie, gdzie ukrywa się zły szaman, Tao Ren. Kiedy Yoh i Ren się spotykają, Ren się z niego śmieje. Innej nocy Ryu i jego przyjaciele przybywają na cmentarz i decydują się tam spędzić wolny czas. Jednak Ren przybywa i pokonuje ich. W końcu Yoh pojawia się na scenie i walczą. Ren postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, a Yoh walczy, ponieważ nie może uwolnić całej swojej energii. Ryu patrzy, jak ich umysły opiekunów rozmazują się.

Shaman King: Gdzie oglądać?

Shaman King jest oficjalnie dostępny w serwisie Netflix, gdzie widzowie mogą go strumieniować. Czy serial będzie dostępny na innych platformach, takich jak Crunchyroll i Funimation? Pytanie martwiło wszystkich internautów. Najprawdopodobniej serial nie będzie dostępny na innych platformach, ponieważ serie na licencji Netflix są rzadko dostępne w innych witrynach. Aby uzyskać więcej informacji na temat serii 2021, zapoznaj się z artykułem tutaj.

Kiedy zostanie wydana angielska wersja Shaman King?

Jak dotąd nie ma oficjalnego ogłoszenia dotyczącego angielskiego dubbingu. Ponieważ Netflix prawdopodobnie udzielił licencji na serię, w przyszłości zostanie ona dubbingowana na język angielski. Odkąd serial z 2001 roku otrzymał angielski dub, fani są optymistami co do serii 2021. Anime jest zaplanowane na 52 odcinki i potrwa do marca 2022 roku.

Shaman King to bardzo znana seria Shonen oparta na mandze napisanej i zilustrowanej przez Hiroyuki Takei. Manga rozpoczęła się w 1998 roku i zakończyła w 2004 roku. Przedstawia podróż szamana Yoh Asakury, aby zostać królem szamanów. Dwie animowane adaptacje tego przebojowego serialu świadczą o jego rozgłosie.

Odliczanie do drugiego odcinka Shaman King dobiega końca, a nowy odcinek zostanie wkrótce wydany. Gdy fani Shaman King czekają, wszyscy zastanawiają się, co przyniesie im nowa seria i nowy sezon.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up