Data premiery 5. odcinka Shaman King i spoilery

3 lata ago

Oparty na japońskiej serii mangi napisanej i zilustrowanej przez Hiroyuki Takei, „Shaman King” lub „Shāman Kingu” to nadprzyrodzone przygodowe anime shounen, które kręci się wokół Ciebie Asakury, młodego szamana, który pewnego dnia chce nosić tytuł o tym samym imieniu. W towarzystwie swojej narzeczonej Anny i jego przyjaciółki Manty wyrusza w niesamowitą podróż, aby sprawdzić się przed jednymi z najlepszych szamanów na świecie. Jest to druga telewizyjna adaptacja dzieła Takei po serialu Studio Xebec, który był emitowany w 64 odcinkach między 4 lipca 2001 a 25 września 2002. Oczekuje się, że adaptacja w 2021 r. Obejmie wszystkie 35 tomów serii. Nowe pełne wydanie mangi seria. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o następnym odcinku restartu.

Shaman King - data premiery piątego odcinka

Odcinek 5 „Shaman King”, zatytułowany „Over Soul!”, Zaplanowano na 29 kwietnia 2021 w TV Tokyo, TVO, TVA, TSC, TVh, TVQ i BS TV Tokyo. Większość obsady serialu z 2001 roku powtórzyła swoje role w anime 2021. Studio Bridge wyprodukowało serial, z Joujim Furutą jako reżyserem i Shouji Yonemurą jako głównym scenarzystą. Yuki Hayashi stworzył muzykę do anime, a Satohiko Sano narysował postacie. Podobnie jak w przypadku serii z 2001 roku, Megumi Hayashibara zaśpiewała utwory otwierające i kończące reboot w 2021 r. Są to odpowiednio „Soul Salvation” i „#Boku no Yubisaki”.

Gdzie obejrzeć online sezon 1 Shaman King?

Odcinki z restartem „Shaman King” będą dostępne w serwisie Netflix w późniejszym terminie.

Shaman King Odcinek 5 Spoilery

W odcinku 4 Ryu i jego gang szukają następnego „najlepszego miejsca” po tym, jak Tao Ren przegonił ich z ostatniego miejsca. Pewnej nocy Ryu widzi Annę na ulicy i od razu się w niej zakochuje. Kiedy prosisz, aby było to twoje „najlepsze miejsce”, kategorycznie się temu zaprzecza. Podążaj za nią i odkryj jej związek z tobą.

Później mściwy duch Tokageroh przejmuje ciało Ryu. Setki lat temu Amidamaru go zabił i od tego czasu ten ostatni szuka zemsty. Tokageroh łapie Manę przed konfrontacją z tobą i Amidamaru. Sprawy się komplikują, gdy ty i Amidamaru zdacie sobie sprawę, że Tokageroh jest właścicielem Harusame. Anna, jak zawsze pragmatyczna, mówi im, że nie mają wielu opcji. Mogą zneutralizować ciało Ryo, porzucić Manę lub zapomnieć o mieczu. Nie mogą osiągnąć wszystkich swoich celów razem.

Ostatecznie zmieniasz Tokageroh, ufając mu i pozwalając mu posiadać jego ciało. W odcinku 5 możesz spotkać Silvę, który zaoferuje Ci miejsce w walce z szamanem, jeśli uda Ci się go trafić przynajmniej raz na 10 minut.

Powiązane posty

Go up