Data premiery odcinka 13 sezonu 3 Legacies

24/05/2021 13:16

W odcinku 12 sezonu „Legacies”, który będzie emitowany w tym tygodniu, Hope podąża za swoją intuicją i zamyka Landona, fizycznie uniemożliwiając mu ucieczkę lub atakowanie go. Przekonuje go, by powiedział prawdę o swojej tożsamości, która ostatecznie okazuje się być golemem, który stworzyła z Cleo. Grupa przeżywa ostatnią przygodę z nekromantą i odkrywa, kim naprawdę jest. Jeśli nie wiesz, co będzie dalej, możesz zapoznać się z sekcją podsumowania, aby uzyskać informacje na temat poprzedniego odcinka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami odcinka 13 sezonu 3 „Legacies”!

Legacies, sezon 3, odcinek 13 - data premiery

Odcinek 13 sezonu 3 „Legacies” zostanie wyemitowany 20 maja 2021 ro 21:00 na CW. Co tydzień w sieci pojawiają się nowe odcinki, z których każdy trwa około 45 minut.

Gdzie oglądać online odcinek 13 sezonu 3 Legacies?

Możesz oglądać odcinek 13 sezonu 3 „Legacies” w telewizji kablowej podczas oglądania kanału CW podczas jego nadawania. Jeśli nie jest to możliwe, możesz udać się na oficjalną stronę The CW i do aplikacji The CW dzień po emisji w sieci kablowej. Abonenci telewizji kablowej mogą oglądać serial na żywo na platformach takich jak DirecTV, Fubo TV i YouTube TV. Możesz także kupować lub wypożyczać odcinki „Legacies” na platformach VOD, takich jak Apple TV, Amazon Prime Video i iTunes. Ostatni sezon będzie dostępny na Netflix, osiem dni po premierze sezonu 3 na The CW. W międzyczasie użytkownicy Streamera mogą tutaj oglądać minione sezony.

Legacies Sezon 3 Odcinek 13 Spoilery

Odcinek 13 sezonu 3 „Legacies” nosi tytuł „Kiedyś zrozumiesz”. Następny odcinek może wywrzeć dużą presję na Alarica, ponieważ podejmie jedną z największych decyzji dotyczących każdego ze swoich uczniów. Wszyscy wiemy, że jest głęboko oddany szkole Salvatore i strasznie opiekuje się swoimi uczniami, dlatego zwróci się o pomoc do Kaleba i Josie. Mogliby dodać trochę perspektywy i ułatwić ci sprawę. Cleo opowie również o swojej przeszłości, co oznacza, że ​​epizod może wyznaczyć jej życie przed Salvatore. Oto promocja następnego odcinka!

https://www.youtube.com/watch?v=-zLBl5t9h9E

Legacies Sezon 3 Odcinek 12 Podsumowanie

Odcinek 12 sezonu 3 „Legacies” nosi tytuł „Oni zrobili mnie, aby cię kochać”. Kiedy Wade zastanawia się nad swoimi przemyśleniami na temat Landona, Hope również zaczyna myśleć w ten sam sposób. W odcinku próbuje dotrzeć do sedna swojej sprawy. Podejmuje drastyczną decyzję o zamknięciu Landona, mając nadzieję, że zmusi go do rozmowy. I oczywiście okazuje się, że jest to golem, którego ona i Cleo zaprojektowali. Ale po raz kolejny Hope czuje się bezradna, gdy Cleo (z artefaktu) deklaruje, że chce, aby została wampirem. Ale prawdziwy człowiek od kości robi wejście, identyfikując się jako Landon.

Gdzie indziej Josie spotyka nekromantę, którego obecność sprawia, że ​​kwestionuje wszystko, czego się nauczyła. Grupa jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że w rzeczywistości to Ted nie ma wobec nich złych intencji. W rzeczywistości przywróć Leonardo da Vinci do życia, aby mogli odkryć artefakt. Później, kiedy Cléo oczarowuje ich i więzi w biurze Alarica, Ted poświęca się, by ich uwolnić. MG używa swojej krwi, aby uratować życie Ethana, po czym kłócą się o nadprzyrodzone istoty. Ale natychmiast żałuje swojej decyzji, kiedy Ethan błaga go, by zmienił go w wampira. W trakcie radzenia sobie ze swoim kaprysem MG prawie stracił życie. Następnie wymaż wszystkie wspomnienia z ich wspólnych przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up