Data premiery odcinka 5 sezonu 2 Megalo Box

26/04/2021 08:32

„Megalo Box”, stworzone przez TMS Entertainment we współpracy z jej spółką zależną 3xCube, to sportowe anime osadzone w mrocznym, futurystycznym świecie, w którym różnice ekonomiczne powiększyły przepaść między bogatymi i biednymi. Największym źródłem rozrywki dla ludzi jest boks megalomański, w którym zawodnicy podczas walk noszą metalowe siodła. Bohater, Joe, zyskuje popularność walcząc bez tego sprzętu, dzięki czemu zyskał przydomek „Gearless Joe”.

Pierwszy sezon anime był emitowany między 6 kwietnia 2018 r. A 29 czerwca 2018 r. Sezon 2 miał premierę 4 kwietnia 2021 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku.

Megalo Box Sezon 2 Odcinek 5 Data premiery

Sezon 2, odcinek 5 `` Megalo Box '' (znany również jako `` Megalo Box 2: Nomad '' lub `` Nomad: Megalo Box 2 '') ma mieć premierę 2 maja 2021 roku na Tokyo MX i BS11. You Moriyama był reżyserem serialu, a Katsuhiko Manabe i Kensaku Kojima byli głównymi scenarzystami. Mabanua stworzyła muzykę, a Ayumi Kurashima narysowała postacie.

Gdzie oglądać sezon 2 Megalo Box online?

Widzowie w Ameryce Północnej i na Wyspach Brytyjskich mogą oglądać odcinki drugiego sezonu „Megalo Box” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Funimation. tego samego dnia są nadawane w Japonii. Wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy krajów skandynawskich będą mogli oglądać program z angielskimi napisami na platformie Wakanim. Na tej stronie strumieniowej można również oglądać wersje z napisami w języku francuskim, rosyjskim i niemieckim. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab.

Megalo Box Sezon 2 Odcinek 5 Spoilery

W odcinku 4, mimo że przyczepa Chiefa została spalona, ​​wciąż żyje. Udało mu się uratować jedyną rzecz, na którą poszedł do ognia, zdjęcie swojej rodziny. Mio zdaje sobie sprawę ze swojego błędu i nadal walczy ze złością i frustracją, a następnie atakuje matkę i szefa, zanim opuści społeczność. Przed meczem Hikawa spotyka urzędnika państwowego, który mówi mu, że nie ma znaczenia, kto dostanie premierę, o ile otrzyma zapłatę. Tym razem przeciwnikiem Chiefa jest jeden z najlepszych wojowników Hiwaki, Mamiya.

Walka szybko zmienia się w paskudny romans, a Mamiya nieustannie uderza Bossa w tył głowy. Jednak Chief ostatecznie wygrywa. Później, podczas zabawy z resztą społeczności, Chief przypomina Joe o jego obietnicy. Ten ostatni rozpoznaje ją, mówiąc, że skończyła bieg. Mio, który wrócił w trakcie meczu, zrywa więzi z przestępcami. Za pieniądze z turnieju i oszczędności Chiefa imigranci kupują ziemię.

Następnego ranka znajdują martwego Szefa. Mio przekazuje drużynę Joe Chiefowi. Odcinek kończy się powrotem Joe do domu. W odcinku 5 Joe mógł wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło i porozmawiać z Sachio. Joe mógł spotkać Jurija i jego protegowanego Liu, który go pokonał. Siłownia Nanbu zostanie prawdopodobnie ponownie otwarta.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up