Data premiery 5 odcinka 5 sezonu My Hero Academia

18/04/2021 08:04

Oparty na japońskiej serii mangi napisanej i zilustrowanej przez Kouhei Horikoshi, „My Hero Academia” lub „Boku no Hero Academia” to serial animowany, który opowiada historię świata, w którym przeważają ludzie posiadający zdolności lub osobliwości. Anime podąża za Izuku Midoriya, który należy do mniejszości ludzi, którzy nie mają daru. To nie powstrzymuje Midoriyi przed staniem się prawdziwym supermocarstwem otaku.

Jego przeznaczenie zmienia się na zawsze, gdy pokazuje niesamowitą odwagę przed swoim idolem i największym pro-bohaterem wszechczasów, All Might. Zdając sobie sprawę z potencjału Quirkless chłopca, All Might wybiera go na swojego następcę Quirk One For All. 3 kwietnia 2016 r. Serial miał premierę i zebrał entuzjastyczne recenzje zarówno od fanów, jak i krytyków. Sezon 5 rozpoczął się 27 marca 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku.

My Hero Academia, sezon 5, odcinek 5 - data premiery

5. odcinek 5. sezonu „My Hero Academia”, zatytułowany „Operation New Improv Moves”, zostanie wyemitowany 24 kwietnia 2021 r. Studio Bones wyprodukowało serial, którego reżyserami byli Kenji Nagasaki i Masahiro Mukai, a głównym scenarzystą - Yousuke Kuroda. Hitomi Odashima i Yoshihiko Umakoshi narysowali postacie, a Yuki Hayashi skomponował muzykę. DISH wykonał otwierającą piosenkę przewodnią „No. 1 ”, a kotki zaśpiewały ostatnią piosenkę„ Ashiato ”.

Gdzie oglądać sezon 5 My Hero Academia online?

Widzowie z subskrypcją mogą oglądać pięć odcinków sezonu „My Hero Academia” w Funimation z japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami tego samego dnia, w którym emitowany jest w Japonii. Ponadto wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą dostępne na Funimation. 10 kwietnia 2021 r. Funimation zaczął streamować dubbingowane wersje odcinków. W Stanach Zjednoczonych sezon jest dostępny w Hulu.

Odcinki sezonu 5 można również zobaczyć na Crunchyroll. Skandynawscy widzowie mogą oglądać sezon 5 z japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Wakanim. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą zrobić to samo w AnimeLab. Ponadto odcinki sezonu 5 są nadawane w różnych częściach Azji Południowej i Południowo-Wschodniej w Viu, Bilibili, WeTV, iflix i różnych innych oddziałach Medialink. Sezon 5 jest również dostępny w serwisie Netflix w niektórych krajach azjatyckich, w tym w Japonii i Indiach.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 5 Spoilery

W odcinku 5 sezonu 5 wszyscy zawodnicy z pierwszej rundy mogli zastanawiać się nad swoimi wynikami, zastanawiając się, jak mogą się poprawić. Pomimo zwycięstwa swojej drużyny Shinso mógłby pomyśleć, że nie wykorzystał wszystkiego, czego nauczył się podczas gry. Wtedy historia prawdopodobnie przejdzie do drugiej rundy wspólnego treningu pomiędzy klasami 1-A i 1-B.

W tej rundzie klasa 1-A może być reprezentowana przez Momo Yaoyorozu, Yuuga Aoyama, Toru Hagakure i Fumikage Tokoyami, podczas gdy Itsuka Kendo, Kinoko Komori, Shihai Kuroiro i Manga Fukidashi mogą reprezentować klasę 1-B. Ciemny cień Fumikage może stać się wrogi po tym, jak Shihai przejmie nad nim kontrolę. Ten odcinek może opisywać moment, w którym Fumikage był stażystą Hawksa w scenach retrospekcji.

Prawdopodobnie zobaczymy, że Hawks był już wtedy zainteresowany Ligą Złoczyńców. Hawks ponownie zgłosił się do Fumikage podczas studiowania Hero Work. Mogliśmy się dowiedzieć, że czas Fumikage z dzisiejszym bohaterem numer 2 na świecie zainspirował go do stworzenia nowych, potężnych ruchów. Być może Momo będzie musiała zdecydowanie poradzić sobie z brakiem pewności siebie, aby poważnie spróbować poprowadzić swój zespół do zwycięstwa.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up