Data premiery odcinka 4 sezonu 2 The Chosen

07/05/2021 07:28

Święta Bożego Narodzenia nadeszły na początku tego roku dla fanów „The Chosen” i otrzymali pyszną niespodziankę, gdy odcinki 2 i 3 zostały wydane w tym samym czasie. Oba odcinki stanowią kontynuację podróży Jezusa i pokazują jego rosnącą sławę, gdy jego naśladowcy zaczynają się martwić. Odcinki oferują widzom głębokie zanurzenie się w emocjonalnych i wrażliwych aspektach Jezusa oraz przeszłości jego naśladowców. Ale zanim szczegółowo omówimy wydarzenia z tych odcinków, zobaczmy, czego możemy się spodziewać po odcinku 4 sezonu 2 „The Chosen”.

Data premiery odcinka 4 sezonu 2 The Chosen

Odcinek 4 sezonu 2 „The Chosen” nie ma obecnie daty premiery. Jednak fani mogą spodziewać się emisji w maju 2021 r. O zwykłej godzinie 20:00 czasu CDT. Sezon 2 serialu historycznego składa się z 8 odcinków, z których każdy trwa 54-55 minut.

Gdzie obejrzeć online odcinek 4 sezonu 2 The Chosen

Odcinek 4 sezonu 2 „The Chosen” będzie dostępny do transmisji na oficjalnej stronie internetowej Angel Studios lub BYUtv. Dodatkowo, nowy odcinek można również obejrzeć z pomocą VidAngel, który oferuje darmowe streamowanie „The Chosen”. Pierwszy sezon jest dostępny do transmisji w Peacock TV (za darmo) i YouTube (wideo na żądanie). Sezon 2 prawdopodobnie wkrótce będzie dostępny na tych platformach.

The Chosen Season 2 Odcinek 4 Spoilery

Czwarty odcinek drugiego sezonu „The Chosen”, zatytułowany „The Perfect Opportunity”, będzie nadal rozwijał rosnące znaczenie dzieła Jezusa w Europie. Napięcie między Szymonem i Mateuszem nie zostało jeszcze rozwiązane, a pozostali, w tym Jan, zgadzają się, że Mateusz postąpił źle, pracując dla Rzymian. Konflikt prawdopodobnie będzie nadal wpływał na dynamikę grupy w przyszłości. Zagęszczenie naśladowców Jezusa zostanie również zbadane dalej, gdy zmagają się z koncepcją wiary na swój własny sposób.

Podsumowanie odcinka 2 i 3 sezonu 2 The Chosen

W drugim odcinku drugiego sezonu „The Chosen”, zatytułowanym „I Saw You”, tajemniczy gość przychodzi prosić o pozwolenie na spotkanie z Jezusem. Uczniowie Jezusa są podejrzliwi wobec mężczyzny i pytają go, dlaczego chce spotkać Jezusa. Mężczyzna odmawia ujawnienia swojej działalności. W końcu pozwalają mu spotkać się z Jezusem i okazuje się, że to Filip. Widzowie poznają kolejną nową postać, Nathaniela, architekta, który przeżywa burzliwy okres w swoim życiu po zawaleniu się budynku, nad którym pracował. Filip zachęca Nataniela, by podążał za Jezusem. Jan wraca z Syrii z wiadomością, że ludzie zbierają się na spotkanie z Jezusem.

W trzecim odcinku, zatytułowanym „Mateusza 4:24”, grupa uczniów Jezusa spędza chwilę spokoju po długim dniu pomagania Jezusowi w leczeniu dużej grupy ludzi cierpiących na różne dolegliwości. Podczas kolacji rozmawiają o rosnącej sławie Jezusa i wielu wrogach, którzy go prześladują. Próbują zinterpretować mesjański charakter Jezusa.

Dyskutują także o swoich poglądach na temat wiary i dowiadują się więcej o swojej przeszłości. Napięcie pojawia się, gdy Simon i pozostali proszą Mateusza o przeproszenie za swoje przeszłe czyny. Kiedy uczniowie się kłócą, Jezus wraca zmęczony i wyczerpany. Maryja pomaga mu oczyścić się i po długim czasie czuje się użyteczna dla Jezusa. Odcinek kończy się, gdy Jezus modli się do Boga i zasypia.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up