Legacies, sezon 3, odcinek 12 - data premiery

09/05/2021 04:39

W odcinku 11 sezonu 3 „Legacies” Lizzie i MG przeszukują pamięć Fincha i znajdują cenne szczegóły jego przeszłości. Ethan wyrusza na zagrażającą życiu misję, gdy Hope zostaje zaatakowana przez potwora. Wade ma wiarygodne wątpliwości co do ważnej sprawy, co skłania Hope do zrobienia tego samego. Więcej informacji na temat pozostałej części odcinka można znaleźć w przedstawionym przez nas podsumowaniu. Co do reszty, zobaczcie, czego można się spodziewać po odcinku 12 sezonu 3 „Legacies”!

Legacies sezon 3, odcinek 12 - data premiery

Odcinek 12 sezonu 3 „Legacies” zostanie wyemitowany 13 maja 2021 r. O godzinie 21:00 na antenie CW. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Gdzie oglądać online odcinek 12 sezonu 3 Legacies?

Możesz oglądać odcinek 12 sezonu 3 `` Legacies '' w telewizji, gdy serial jest emitowany w dniu i godzinie wspomnianej powyżej. Alternatywnie możesz przejść do trybu online i obejrzeć najnowszy odcinek na oficjalnej stronie internetowej The CW oraz w aplikacji The CW dzień po emisji w sieci kablowej. Możesz także oglądać serial na żywo w witrynach takich jak DirecTV, Fubo TV i YouTube TV. Odcinki „Legacies” można kupować lub wypożyczać na platformach wideo na żądanie, takich jak Apple TV, Amazon Prime Video i iTunes. Użytkownicy Netflixa będą mieli dostęp do najnowszego sezonu osiem dni po premierze trzeciego sezonu na The CW. Ale nadal możesz zobaczyć tutaj inne pory roku.

Legacies Sezon 3 Odcinek 12 Spoilery

Odcinek 12 sezonu 3 „Legacies” nosi tytuł „Oni zrobili mnie, aby cię kochać”. Odcinek rozpocznie się w miejscu, w którym został przerwany w poprzednim odcinku, a Wade wyrazi swoje podejrzenia co do Landona przed Hope. Te same wątpliwości będą ją również nawiedzać. Jeśli tak jest w istocie, Hope być może będzie musiała cofnąć się o kilka kroków do strasznego świata tajemniczych zjawisk i bytów, ponieważ prawdziwy Landon wciąż może być tam uwięziony. Tymczasem Alaric będzie zmuszony współpracować z jednym ze swoich rywali z przeszłości, aby odkryć sekrety artefaktu. Wreszcie Ethan zmierzy się z niebezpiecznym problemem, ponieważ MG będzie musiało podjąć trudną decyzję. Oto promocja następnego odcinka!

Legacies, sezon 3, odcinek 11 Podsumowanie

Odcinek 11 sezonu 3 Legacies nosi tytuł „Nie możesz uciec od tego, kim jesteś”. W tym odcinku Lizzie sprawia, że ​​MG zapoznaje się z Finchem, podczas gdy ten zagłębia się w jej umysł. Tuż przed śmiercią ojca przemieniła się w wilkołaka i odkryła prawdę, zanim została zmuszona do odebrania sobie życia. Chciał zapobiec odebraniu jej niewinnego życia. Finch jest, co zrozumiałe, zdenerwowany. Tymczasem Ethan jedzie samotnie, szukając zemsty na grupie złoczyńców i zostaje ciężko pobity. Lizzie obiecuje ukryć kłamstwo MG przed Alariciem.

Alaric traci dowody, które zebrał po udaniu się do siedziby Triady, aby poszukać odpowiedzi na urządzeniu. Kaleb wyznaje swoje uczucia Cleo, która po prostu chce, żeby stała się lepszą osobą. Hope i Landon udają się do świata więzienia, aby znaleźć plan dla nekromanty, ale odkrywają, że nie żyje. W innym miejscu Hope zostaje ugryziona przez potwora, który zmusza ją do ucieczki, a Josie zwraca się do Dartha Josiego, który pomaga jej uratować Hope przed zagrożeniem. Wade jest podejrzliwy wobec Landona i mówi Hope, że nowy Landon może tak naprawdę nie być nim.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up