Data premiery i spoilery czwartego odcinka Gossip Girl

23/07/2021 05:48

Data premiery 4 odcinka Gossip Girl i spoilery

W ciągu trzech odcinków ponowne uruchomienie „Plotkara” nie tylko wyróżniało się od swojego poprzednika, ale także przyniosło nowe podejście do gatunku dramatu dla nastolatków. Trzeci odcinek serialu jest świadectwem odważnej i pomysłowej opowieści. Tworzy spójną narrację z konfliktów międzyludzkich zasianych przez pierwszy epizod.

W tym odcinku niektóre sekrety zostają ujawnione, gdy Zoya, Julien, Obie, Max, Audrey i Aki dowiadują się ważnej lekcji o potrzebie bycia szczerym wobec siebie i tych, którzy są nam bliscy. Możesz nadrobić olśniewający dramat tego odcinka w sekcji podsumowań. Dla tych, którzy zastanawiają się, jakie skandaliczne plotki pojawią się w następnym odcinku, oto, czego można się spodziewać w odcinku 4 Gossip Girl.

Data premiery 4. odcinka Gossip Girl

Premiera czwartego odcinka Gossip Girl odbędzie się 29 lipca 2021 r. o godzinie 3:00 w HBO Max. Pierwszy sezon serialu składa się z dwunastu odcinków, które zostaną wyemitowane w dwóch zestawach po 6 odcinków. Nowe odcinki, które trwają około 60 minut, są emitowane w serwisie streamingowym w każdy czwartek.

Gdzie obejrzeć 4 odcinek Gossip Girl online?

Odcinek 4 „Plotkara” można oglądać w HBO Max od daty i godziny wskazanej powyżej. Możesz także przesyłać strumieniowo nowe odcinki serialu na Hulu, Amazon Prime, Spectrum, DirecTV i Xfinity, o ile subskrybujesz rozszerzenie HBO Max.

Plotkara odcinek 4 spoilery

Czwarty odcinek „Plotkara” nosi tytuł „Ogień idzie z Z” i prawdopodobnie skupi się na spisku Luny i Moneta przeciwko Zoyi. Luna może przekazać tajemnicę Zoyi Plotkarze, ale okaże się, czy Kate zdecyduje się ujawnić informacje. Tymczasem Obie i Julien mogą próbować pozostać przyjaciółmi teraz, gdy Julien przewrócił stronę. Zoya niechętnie będzie świętować swoje urodziny, a na jej przyjęciu urodzinowym może nastąpić więcej dramatów. Wygląda na to, że rodzice Maxa są na krawędzi rozwodu, a on może nie zareagować dobrze na wiadomość. Oto promo na odcinek 4!

Plotkara Odcinek 3 Podsumowanie

Lies Wide Shut ”to tytuł odcinka 3 Gossip Girl, który zaczyna się od Juliena, który próbuje odwrócić stronę o swoim zerwaniu z Obie. Próbuje znaleźć nowego chłopaka, który pasuje do jej statusu, ale nie lubi żadnego z facetów, których spotyka. Max przekonuje Juliena, by dołączył do niego w szaloną noc, aby mogła przewrócić stronę. Tymczasem nauczyciele Constance Billard i Saint Judes otrzymują szczególną uwagę z powodu Plotkara. Administracja szkoły jest zdeterminowana, aby położyć kres działalności anonimowego blogera.

Zoya ma trudny okres w szkole, ponieważ bycie dziewczyną Obie stawia ją pod lupą mediów społecznościowych. Tymczasem Obie spotyka ojca Zoyi i robi na nim wrażenie. Ojciec Zoyi pozwala jej umawiać się z Obieem. Wieczorem Julien i Max dowiadują się, że ich rodzice zachowali przed nimi tajemnicę. Ojciec Juliena od ponad roku po cichu spotyka się z kobietą, podczas gdy ojciec Maxa próbuje oszukać męża za pomocą aplikacji randkowej.

Pod presją administracji szkolnej Kate i pozostali nauczyciele postanawiają znaleźć kozła ofiarnego, aby nie dać się złapać. Reema, jedna z jej nauczycielek z wewnętrznego kręgu, zostaje wrobiona w post, co skutkuje jej zwolnieniem. Zdając sobie sprawę, że Julien przestał dbać o swoją obecność w mediach społecznościowych, Luna próbuje wyszkolić Zoyę, by zastąpiła Juliena. Zoya zgadza się, ponieważ ma dość ciągłych żartów kierowanych na nią w Internecie. Audrey i Aki ukrywają, że mylili się co do Maxa.

Wszystkie konflikty kończą się przedstawieniem na Broadwayu. Julien wyjawia kłamstwa ojca, a Max wyjawia, że ​​ojciec zamierzał go oszukać. Max, zrozpaczony, kończy ujawniając, że Aki i Audrey zostały oszukane. Zoya postanawia być sobą i nie stosuje się do rad Luny. Julien otrzymuje odpowiedź od Obie po tym, jak Zoya pomaga mu zrozumieć, że jest tak samo odpowiedzialny za rozstanie jak Julien. Audrey i Aki postanawiają kontynuować swój związek. Odcinek kończy się, gdy Luna mówi Monetowi, że ma informacje na temat Zoyi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up