Boruto - data premiery odcinka 195, spoilery i anime online

12/04/2021 07:28

W tym artykule porozmawiamy o dacie premiery i spoilerach dla Boruto Odcinek 195. Kawaki właśnie się obudził i jest chroniony przez cienistego klona Naruto. Zwołano Szczyt Pięciu Kage i Naruto mówił o Karie. Zdecydował się nie krępować Kawakiego, ponieważ wie, jak bolesne jest bycie zamkniętym w tak młodym wieku. Mugino przyjął wizytę Boruto i Konohamaru i opowiedział o przeszłości. Naruto następnie przyniósł swój dom do Kawakiego, ale ten ostatni próbował uciec. Kawaki zdaje sobie sprawę, że nie stoi i na razie decyduje się na konfrontację z Naruto.

Obaj przybywają do domu Naruto, a Kawaki jest arogancki. Później Boruto wrócił i chciał, aby Kawaki walczył. Naruto idzie do swojego pokoju z Boruto i wyjaśnia, dlaczego Kawaki pozwala im zostać. Obaj wracają do salonu, a Boruto próbuje przywitać Kawakiego. Boruto mówi Kawakiemu, że go nie lubi i musi nauczyć się zachowywać, jeśli nie chce zostać w tym domu. Kawaki był wściekły i złamał wazę Hamawari, a Boruto chciał go za to pokonać.

Boruto, odcinek 194 Podsumowanie

Dzisiaj przypomnimy sobie odcinek 194, zanim przejdziemy do odcinka 195 Boruto. Ten zwiastun pokazuje, jak wygląd Kawakiego wpływa na rodzinę Uzumaki. Sposób, w jaki Kawaki złamał cenny wazon z kwiatami Himasa, nawiedza Boruto. Jednak Boruto nie jest w stanie rozmawiać z Kawakim, ponieważ jest gościem rodziny Uzumaki.

Odcinek 193 zagłębia się w doświadczenie Kawakiego i ujawnia straszną młodość, której doświadczył ze swoim organicznym ojcem. Ojciec Kawakiego całą swoją irytację wylał na chłopca jako miejskiego ekscentryka i alkoholika. Działo się tak, dopóki Jigen nie pojawił się przy wejściu nocy. Chociaż nie zgadza się, ojciec Kawakiego sprzedał mu dużą ilość pieniędzy. Takie spotkania podsumowują światopogląd Kawakiego i negatywny stosunek do wszystkiego.

Kiedy Naruto informuje go, że od teraz on (Kawaki) będzie nadal przebywał z rodziną w dającej się przewidzieć przyszłości, szybko kwestionuje oczekiwania Hokage. Kawaki i Boruto mają zamiar zderzyć się w rodzinie Uzumaki, gdy młody Ninja odkrywa, że ​​mieszka z nimi inny Karma Conveyor. Naruto jednak sprawia, że ​​jego syn rozumie, że widzi siebie w Kawakim i przekonuje Boruto, aby dał planowi szansę. W 194 roku można było ustanowić konkurs pokrewieństwa między Boruto i Kawakim. Ten ostatni mógłby rozwinąć się w okolicach Uzumaki. Kara może wysłać misję odzyskiwania Konohagakure Kawaki.

Boruto, odcinek 195, data i godzina wydania

Datę premiery 195 odcinka Boruto ustalono na niedzielę 18 kwietnia 2021 roku. Według oficjalnych źródeł anime. Nowe odcinki mangi Boruto: Naruto Next Generations będą ukazywały się w każdą niedzielę. Fani mogą z łatwością oglądać Boruto odcinek 195 na żywo i zmieniać czas tak, aby pasował do ich okolicy.

Boruto Odcinek 195 Oglądaj online

Radzimy fanom Boruto, aby nie korzystali z nielegalnych transmisji i oglądali Boruto Odcinek 195 z oficjalnych legalnych źródeł.

Cronchyroll
Hulu

Boruto: Naruto Next Generations Episode 195 Podgląd

https://www.youtube.com/watch?v=5kShSzUV1Ow

Powiązane posty

Go up