Data premiery czwartego odcinka The Mosquito Coast

07/05/2021 06:44

W najnowszym odcinku „Mosquito Coast” Allie Fox i jej rodzina wznawiają misję przekraczania granicy, aby uciec przed ścigającymi ich agentami rządowymi. Po wymknięciu się władzom, zabiciu (pośrednio) grupy milicjantów granicznych i przetrwaniu na śmiercionośnej pustyni granicznej, rodzina jest teraz w rękach meksykańskich kontaktów Chuy, którzy obiecują pomóc im przekroczyć granicę. Sam Chuy, po uratowaniu życia Charliemu i ugryzieniu przez węża, walczy o życie i zostaje zabrany z rodziną.

Gdy sprawy zaczynają się nagrzewać, a rodzina Foxów wkrótce przekroczy granicę, odcinek 4 będzie niewątpliwie decydującym momentem. Ich wjazd do Meksyku będzie dla nieustraszonej Allie i jej rodziny kolejnym krokiem w kierunku życia poza siecią iz dala od władz, które ich wytropią. Zobaczmy, co wiemy do tej pory o kolejnym odcinku „La Côte des Moustiques”.

Data premiery czwartego odcinka Wybrzeża Komarów

Premiera 4 sezonu 1 odcinka „The Mosquito Coast” jest zaplanowana na 14 maja 2021 r. O godzinie 12:00 czasu wschodniego w Apple TV +. Z wyjątkiem pierwszych dwóch odcinków, które ukazały się razem 30 kwietnia 2021 roku, wszystkie kolejne odcinki ukażą się co tydzień w piątek. Sezon 1, który zawiera 7 odcinków po około 1 godzinę, zostanie wyemitowany pod koniec sezonu 4 czerwca 2021 roku.

Gdzie oglądać odcinek 4 The Mosquito Coast w Internecie?

Mosquito Coast można streamować na platformie streamingowej Apple TV +, gdzie nowe odcinki będą dostępne co tydzień. Tak jak jest, wszystkie odcinki będą dostępne tylko na tej platformie.

Spoilery 4 odcinka Wybrzeża Komarów

Odcinek 4 sezonu 1 „The Mosquito Coast” nosi tytuł „Matka, córka, siostra, matka chrzestna” i najprawdopodobniej rodzina Fox w końcu wkroczy do Meksyku. Będzie to przełomowy moment w historii i możemy spodziewać się pełnego wydarzeń odcinka 4 po poprzednim odcinku. Los rodziny Fox jest teraz w rękach ich ratowników, których motywy są niejasne. Jednak fakt, że zgłosili się z pomocą po tym, jak Chuy powiedział im, że rodzina jest „biała” i „amerykańska”, zwiastuje złe intencje. Duża ilość gotówki, którą ma przy sobie Allie i którą Chuy wie, może wkrótce zostać wyrwana z jej rąk.

Co więcej, widzimy również pęknięcia zaufania rodziny do planów Allie i Margot zaczyna to kwestionować. Nawet Charlie, który zawsze podziwiał swojego ojca i niezrażony podążał za nim, jest widziany potajemnie podnosząc broń w odcinku 3. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ta broń pojawi się w odcinku 4, nie wspominając o Jonesie, przebiegłym agencie rządowym, który podąża za nimi . Wreszcie można oczekiwać, że Allie będzie nadal iść naprzód iz optymizmem stawić czoła niebezpiecznym sytuacjom z rodziną.

Powiązane posty

Go up