Data premiery 6 odcinka Tokyo Revengers, spoilery i anime online

3 lata ago

Tokyo Revengers, odcinek 6: Takemichi podróżował w przyszłość i spotkał Sendo Atsushi z Upper Echelon. Rano idzie do pracy, a Hasegawa mówi mu, że został postrzelony. Najnowszy odcinek Tokyo Revengers nosi tytuł Releap. Przez ponad dwa tygodnie mówili mu, że się nie pojawił. Takemichi wie, że dwa tygodnie wcześniej próbował uratować Hinę w innym świecie. Martwisz się jednak, jak możesz wyjaśnić swoją nieobecność swojemu przełożonemu. Zastanawia się, kto mógłby ją winić za jego zniknięcie. Odpowiedzi Hasegawa.

Takemichi przeprasza. Ale próbuje sobie wmówić, że wciąż go wywalają, wspomina Hasegawa. Takemichi wie, że czas leci szybko, kiedy jest w przeszłości i wpływa na chwilę obecną. Zapytaj o jego pensję, bo nic nie może zrobić i nie mogli czekać na niego dwóch tygodni. Hasegawa nakazał wpłatę bezpośrednią. Takemichi myśli później tej nocy, że może porozmawiać z nią o jej przyszłości po uratowaniu Hiny. Pyta Naoto, brata Hiny, czy powinien to zrobić.

Tokyo Revengers Odcinek 6 Spoilery

Tytuł szóstego odcinka Tokyo Revengers to „Releap”. W tym odcinku, po powrocie z przyszłości, Takemichi powraca do teraźniejszości. Ale kiedy wraca, Takemichi stracił pracę na ponad 2 tygodnie z powodu nieobecności w pracy. Takemichi zdaje sobie sprawę, że czas w teraźniejszości jest szybszy, kiedy powraca do przyszłości. Największym problemem jest to, że nie można ujawnić prawdziwego celu ich nieobecności.

Związany bez wyboru, idzie do Naoto i mówi prawdę Hinie Naoto, jednak mówi Takemichiemu, że jest to niepotrzebne i tylko skomplikuje sprawy. Hina nie pomyśli, że Takemichi może podróżować w przyszłości, a także że w w przyszłości umrze. . Takemichi rozumie punkty Naoto i daje mu pomysł, by powiedzieć Hinie prawdę. Kwestie związane z Drakenami i zmagania grupowe Mike'a zostaną omówione później przez Naoto i Takemichi.

Tokyo Revengers Odcinek 5

Naoto nic nie mówi do Takemichiego, ponieważ będzie się wydawać, że po prostu próbuje się z tego wydostać w najłatwiejszy sposób. Wyjaśnij, dlaczego Takemichi chce powiedzieć Hinie prawdę. Naoto mówi, że Hina pomyśli, że Takemichi jest szalony. Takemichi nie zadowoliłby Hiny, ponieważ nikt nie pomyślałby, że człowiek może podróżować między przeszłością a przyszłością.

Tokyo Revengers 6 - data premiery

Premiera 6 odcinka Tokyo Revengers będzie we wtorek, 16 maja 2021 r. Szósty odcinek Tokyo Revengers zostanie wyemitowany około godziny 12:55 czasu JST. Odcinek 6 będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś.

Oglądaj Tokyo Revengers Odcinek 6 w Internecie

Tokyo Revengers Odcinek 6 Anime Online English Subs, fani niecierpliwie na to czekali. Możesz przeczytać Tokyo Revengers Odcinek 6 Anime Online English Subs za darmo na następujących platformach anime, aby wspierać twórców: Na Netflix.

Zwiastun Tokyo Avengers

https://www.youtube.com/watch?v=pNjCEhonkY0

Powiązane posty

Go up