Tattle Life, najbardziej toksyczne miejsce w sieci?

17/04/2021 10:54

Życie influencerów i celebrytów to marzenie milionów ludzi na całym świecie. Trudno nie być zazdrosnym, gdy nieustannie rozświetlasz swoje wymarzone życie w mediach społecznościowych. Nie możemy jednak zapominać, że czasami jest to tylko elewacja i zawsze jest odwrotna strona dekoracji.

Będąc zawsze w centrum uwagi, wpływowi i celebryci są również narażeni na wiele krytyki. Nie ogranicza się to tylko do mediów społecznościowych. Krytyka może nawet dotyczyć niektórych platform, takich jak Życie w grze.

Kredyty z Pixabay

To forum w całości poświęcone plotkom o życiu influencerów i celebrytów zaczyna zyskiwać sławę w sieci. Teraz jest nawet uważane za najbardziej toksyczne miejsce w sieci.

Życie influencerów przyjrzało się uważnie

W Tattle Life pojęcie prywatności już nie istnieje. W rzeczywistości analizowane jest tam życie influencerów. Ostatnio w centrum wszystkich dyskusji była wpływowa Jessie Lethaby, znana również jako SumbeamsJess. Po ogłoszeniu ciąży wszyscy użytkownicy forum mogli swobodnie komentować ten temat.

Niektórzy mówili, że byłaby dobrą matką. Inni pisali, że ich wybór był samolubny. Powiedzieli, że zajście w ciążę było złą decyzją, wiedząc, że jej matka kończy leczenie raka.

Koszmar influencerów

Tattle Life jest nadal stosunkowo nieznany ogółowi społeczeństwa. To jednak prawdziwy koszmar dla influencerów, którzy każdego dnia widzą na ich temat najbardziej szalone recenzje i plotki. Niektórzy z nich mówili o tym forum przez mikrofon strony New Statesman.

Ci ostatni zdecydowali się to zrobić anonimowo, w obawie przed przyciągnięciem pioruna użytkowników Tattle Life. Influencerzy, którzy odważyli się zabrać głos, powiedzieli, że ludzie na tym forum łatwo są krytykować. Niektórzy nawet ulegają nieuzasadnionemu złu, krytykując budowę ciała dzieci influencerów.

Pomimo toksycznego aspektu Tattle Life, nie ma pewności, że w najbliższym czasie zniknie, biorąc pod uwagę liczbę osób, które nadal go karmią.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up