PlayStation VR 2 na PS5 już znalazło grę

07/04/2021 20:07

Sony potwierdzone na początku roku prace nad PlayStation VR 2, nowy zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości zaprojektowany specjalnie dla PS5. Minęło kilka tygodni, a na platformie pojawił się już pierwszy tytuł, tytuł, który ukaże się również na Oculus Quest i kilku innych zestawach do rzeczywistości wirtualnej: RUNNER.

RUNNER, jak wyjaśnia strona UploadVR, dołączy do rodziny gier akcji, a dokładniej gier motocyklowych.

Runner, nowy tytuł na PS VR 2
Runner, nowy tytuł na PS VR 2

Akcja toczy się w odległej przyszłości, a tytuł umieści nas na czele futurystycznego motocykla, który ściga się z pełną prędkością po drogach tego niezwykłego miasta.

RUNNER, rasy i broń

Z jedną lub dwoma fajnymi funkcjami. Pierwsza dotyczy kierownictwa artystycznego. W rzeczywistości RUNNER brzmi jak hołd dla lat 80., a efekty wizualne nieuchronnie przywołują dobre wspomnienia każdemu, kto znał te lata.

Wszystko w klimacie przypominającym niektóre wybitne dzieła, takie jak Akira czy Ghost in the Shell.

Uważaj jednak, ponieważ RUNNER nie będzie przestarzałym tytułem ze starszą grafiką. Wydaje się, że Truant Pixel zrobił to dobrze, dzięki szybkiej akcji i fascynującym efektom świetlnym.

Planowane wydanie na PlayStation VR 2 i inne

Inną osobliwością jest rozgrywka. Tytuł nie tylko opłaca się w biegu, ale także może sprawić, że proch będzie przemawiał, wyprzedzając twoich konkurentów. Z dodatkową premią w postaci niektórych dobrze wyczuwalnych umiejętności, w tym jednej, która pozwala wyraźnie spowolnić czas o kilka sekund, aby upewnić się, że celujesz tam, gdzie chcesz.

Jeśli chodzi o fabułę, wcielisz się w postać uciekinierki, która jest gotowa zrobić wszystko, by uciec jej prześladowcom. Prokuratorzy, którzy oczywiście będą trzymać się Basków.

Data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale wiadomo, że RUNNER jest oferowany na PlayStation VR 2 i różnych innych zestawach słuchawkowych na PC lub urządzenia mobilne.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up