Spotify Car Thing, aby znaleźć swoje listy odtwarzania w samochodzie

14/04/2021 08:20

Spotify W końcu plotki nie będą kłamać. Gigant muzyki online właśnie podniósł zasłonę na swoim pierwszym urządzeniu. Ochrzczony Rzeczy samochodowe, pozwoli ci znaleźć wszystkie listy odtwarzania w twoim samochodzie, niezależnie od jego modelu.

Około tydzień temu Spotify wprowadziło asystenta głosowego do sterowania głosem. W tamtym czasie zastanawialiśmy się nad zainteresowaniem takim produktem, a także założyliśmy, że zwiastowało to wprowadzenie na rynek produktu połączonego.

Le Car Things użytkownika Spotify
Le Car Things użytkownika Spotify

Wygląda na to, że poradziliśmy sobie dobrze. Ponieważ to z pewnością da temu czarodziejowi honorowe miejsce.

Car Things, pierwszy produkt Spotify

Zasadniczo Car Things zbliża się do małego tabletu. Mała półka i na tyle kompaktowa, że ​​można ją zawiesić na wywietrznikach deski rozdzielczej samochodu.

Ekran urządzenia jest wrażliwy na dotyk i dlatego można go obsługiwać jednym palcem. Spotify umieściło również duży przycisk z boku, który daje nam kontrolę nad głośnością, a także cztery fizyczne przyciski, które dają bezpośredni dostęp do wybranych przez nas treści.

Jednak ponieważ same rzeczy nie wystarczą. Aby to działało, urządzenie musi być podłączone do smartfona. Musi być również zasilany poprzez podłączenie go do źródła zasilania pojazdu. Jak złącze USB lub gniazdo 12 V.

Aby słuchać muzyki w dowolnym samochodzie

Sterowanie głosowe reaguje oczywiście na obecność. Wypowiadając kluczową frazę „Hej Spotify”, będzie można przekazać instrukcje urządzeniu i uruchomić wybrane listy odtwarzania lub albumy bez odrywania wzroku od drogi.

Car Things będzie dystrybuowane bezpłatnie w Stanach Zjednoczonych, a jego nowi właściciele będą musieli po prostu pokryć koszty wysyłki. Oferta, która będzie jednak ograniczona do posiadaczy konta premium. W tej chwili Spotify nie wspomniał o premierze w Europie.

W zasadzie niewiele osób faktycznie będzie korzystało z Car Things, produkt ostatecznie skierowany przede wszystkim do osób, które mają pojazd, który jest nieco stary i nie ma systemu multimedialnego. Teraz wciąż interesujące jest uruchomienie Spotify na sprzęcie i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby w nadchodzących miesiącach i latach pojawiło się więcej produktów.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up