Apple Keynote od 20 kwietnia, czego możemy się spodziewać?

17/04/2021 19:51

jabłko będzie świętować swoje pierwsze fundamentalny roku 20 kwietnia. Producent oczywiście wykorzysta wydarzenie do podniesienia rangi nowych produktów. Oto, co wiemy o ogłoszeniach, które zostaną przekazane z tej okazji.

Chociaż wcześniej plotki sugerowały 23 marca jako datę pierwszego przemówienia Apple w tym roku, to ostatecznie 20 kwietnia o godzinie 19:00 (czasu francuskiego) odbędzie się to słynne wydarzenie, na które od dawna czekają fani. Fanatycy. Informacje wyciekły najpierw przez asystenta głosowego Siri, zanim zostały potwierdzone przez firmę.

Kredyty Matias Cruz - Pixabay.com

W tej chwili nie sposób powiedzieć, jakie nowości zostaną zaprezentowane tym razem. Spekulacje dotyczą głównie serii iPadów i AirPods.

Nowe iPady?

Uważa się, że iPad będzie gwiazdą kolejnego przemówienia Apple i nie bez powodu nawet logo na zaproszeniu jest wyraźnym nawiązaniem do słynnego rysika Apple Pencil. Producent wpadłby na pomysł, aby wykorzystać sukces czwartej generacji iPada Pro, a konkretnie Apple może ogłosić dwie nowe opcje rozmiaru ekranu dla tej serii.

Pierwszy iPad miałby mieć 11-calowy ekran LCD, podczas gdy drugi miałby mieć 12,9-calowy mini-ekran LED. Ponadto oba powinny skorzystać na nowym chipie i zawierać port USB-C z Thunderbolt.

Planowane jest również odnowienie iPada mini. W tym sensie zmiany wpłynęłyby głównie na komponenty wewnętrzne. Dość powiedzieć, że najlepiej nie spodziewać się zbyt wielu zmian konstrukcyjnych. Ze swojej strony „standardowy” iPad mógłby być wyposażony w nowy SoC.

AirPods 3, AirTags ...

W ostatnich tygodniach dużo się mówiło o AirPods 3. Tanie egzemplarze, zainspirowane przeciekami, krążą już w Chinach. Apple może wykorzystać swoją kolejną myśl przewodnią, aby przełamać ciszę wokół trzeciej generacji słuchawek bezprzewodowych. Cisza, która niepokoi również słynne AirTagi. Byłyby to małe lokalizatory GPS, które użytkownik może dołączyć do swoich rzeczy osobistych. Następnie pozwoliliby zlokalizować obiekty za pomocą urządzenia Apple w przypadku zgubienia.

Z drugiej strony Apple raczej nie podzieli się wiadomościami o nadchodzących Macach podczas konferencji.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up