Windows 11 SE ukrywa się w ujawnionej wersji Windows 11

21/06/2021 17:44

Windows 10 był uprawniony do „normalnej” wersji i trybu S, który usuwa niektóre funkcje. Windows 11 może być w tej samej konfiguracji ze standardową wersją i mniej proporcjonalną wersją SE.

Wyciek systemu Windows 11

Badanie ujawnionej wersji systemu Windows 11, niektóre odkrył niektóre wydanie SE. Nosi on nazwę kodową Cloud Edition, podobnie jak miało to miejsce w czasach Windows 10 S. W związku z tym możemy łatwo pogodzić obie wersje.

Windows 10 z trybem S został po raz pierwszy ogłoszony w 2017 roku i celowo ograniczył użytkowników do aplikacji ze sklepu Microsoft Store. Oprócz tego ograniczenia system Windows 10 w trybie S nakłada inne ograniczenia. Na przykład użytkownicy mogą korzystać tylko z Microsoft Edge. Ta wersja była skierowana przede wszystkim do świata edukacji i chciała konkurować z systemem operacyjnym Google Chrome.

Tutaj Windows 11 SE ma ten sam interfejs i te same główne funkcje, co Windows 11 Home, Pro, Enterprise i Education. Wydaje się jednak, że jest to bardziej restrykcyjna i lżejsza wersja systemu operacyjnego dla urządzeń o niskim poborze mocy lub środowisk korporacyjnych. Wydanie SE, które wyciekło, może wydawać się skierowane do firm. Na przykład firma Microsoft usunęła funkcje zorientowane na konsumenta, takie jak integracja usługi „Twój telefon” z aplikacji Ustawienia. Podobnie w aplikacji Ustawienia nie ma reklam związanych z Microsoft Edge ani Bing.

Microsoft sformalizuje Windows 11 24 czerwca na konferencji. A kto wie, możemy mieć również prawo do tej edycji SE.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up