Konkurs bokserski między YouTubeurami a TikTokeurs

21/06/2021 21:48

Ale jakie gwiazdy mediów społecznościowych są warte boksowania? Cóż, dzięki konkursowi organizowanemu przez LiveXLive Media już niedługo będzie można odpowiedzieć na to pytanie. Podczas gdy się uczymy strona PR Newswire, firma stoi za wydarzeniem o nazwie „Social Gloves: Platform Battle”. "

To jest nieco poza zwykłym konkursem bokserskim. W rzeczywistości, zamiast przeciwstawiać się zawodowym bokserom, przeciwstawił się amerykańskim YouTuberom i TikTokerom. Wydarzenie to miało miejsce 12 czerwca 2021 r. Konkurs ten opierał się na zasadzie Pay-Per-View. Oznaczało to, że widzowie musieli zapłacić za sesję, aby zobaczyć wydarzenie.

Kredyty Unsplash

„Social Gloves: Battle of the Platforms” wyemitowany na platformie LivexLive.

LivexLive jest pełne celebrytów

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy YouTube próbują swoich sił w boksie. Myślimy w szczególności o Loganie Paulu, który zdecydował się na karierę bokserską. Ten ostatni niedawno znalazł się na ringu przeciwko Floydowi Mayweatherowi.

Jednak przed tym konkursem nikt nie widział jeszcze walk celebrytów między YouTube a TikTok. Dość powiedzieć, że było to wydarzenie, którego nie można przegapić. Albo nie.

LiveXLive nie wybrał nikogo do udziału w tym konkursie. Widzowie mogli liczyć na udział Austina McBrooma z The ACE Family. Ten ostatni zmagał się z gwiazdą TikTok Bryce Hallem. Dołączą do nich Danny Duncan, G, Deji, FaZe Jarvis, Michael Le, Nate Wyatt, Tanner Fox, Tayler Holder i Vinnie Hacker.

Przeczytaj także: Zabawny trend TikTok

Wydarzenie, którego nie można przegapić

To wydarzenie nie ograniczało się do meczów bokserskich. Jak ujawnili nasi koledzy z PR Newswire, widzowie mogli również cieszyć się koncertami na żywo. LiveXLive przyciągnęło gwiazdy popu i hip-hopu.

Obecni byli tacy artyści jak DJ Khaled, Lil Baby i Migos. Lil Baby opowiedziała o tym wydarzeniu.

„Cieszę się, że mogę być częścią tego wydarzenia. Wspaniale jest widzieć wszystkich tych YouTuberów i TikTokerów ciężko pracujących, aby przygotować się do swoich walk ”. zdeklarowany.

Walki odbyły się na Hard Rock Stadium w Miami Garden. Bilety zostały zakupione online na stronie. www.ticketmaster.com.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up