OnePlus stanie się submarką Oppo

21/06/2021 15:41

OnePlus niedawno ogłosił swoją fuzję z Oppo, a wewnętrzna notatka potwierdza, że ​​ta pierwsza stanie się submarką tego drugiego. To samo w sobie nie jest wielką niespodzianką.

Tylne aparaty OnePlus 9 Pro

„Dzięki integracji OnePlus staje się marką w ramach Oppo, ale nadal będzie działał jako niezależny podmiot”, wskazany notatkę wyemitowaną przez Evana Blassa. Zauważa również, że rola Pete'a Lau jako Product Managera w Oppo sprawi, że będzie on odpowiedzialny za strategie produktowe Oppo i OnePlus.

"Dzięki połączeniu obu firm będziemy mieli więcej środków na tworzenie jeszcze lepszych produktów", kontynuuje notatkę. „Pozwoli nam to również być bardziej wydajnym w naszych działaniach”. OnePlus i Oppo połączyły już swoje działy badawczo-rozwojowe do końca roku, więc nowa integracja polega bardziej na usprawnieniu codziennych operacji biznesowych.

Oczywiście użytkownicy smartfonów OnePlus zastanawiają się, co zmieni się dla nich w przyszłości. W tej chwili nie ma precyzyjnej odpowiedzi, ale i tak nie powinniśmy spodziewać się zakłóceń. Smartfony OnePlus i Oppo od jakiegoś czasu są prawie takie same (z punktu widzenia sprzętu). Zobaczmy teraz, czy będzie lepiej pod względem aktualizacji oprogramowania.

Powiązane posty

Go up