Overlord Season 4: Czego możemy się spodziewać po nadchodzącym sezonie?

3 lata ago

4 sezon Overlord jest obecnie przedmiotem plotek. Fani z niecierpliwością czekają na najświeższe informacje na temat serialu animowanego. Zaczerpnięty z serii lekkich powieści o tej samej nazwie, seria została przedłużona o czwarty odcinek. Jak dotąd są trzy sezony Overlord. Każdy sezon składa się z 13 odcinków. Oto wszystko, co wiemy o czwartym sezonie Overlord.

Overlord odnowiony na sezon 4?

Sezon 4 Overlord został odnowiony 8 maja 2021 roku. Tak, seria powraca w czwartej odsłonie. Sezon 3 zakończył się w 2018 roku. Po prawie 3 latach anime w końcu powraca. Jednak ta rozbieżność nie jest niczym nowym dla fanów Overlord. Są do tego przyzwyczajeni. Kugane Maruyama, scenarzysta serialu, zasugerował w 2019 roku, że prawdopodobnie nadejdzie sezon 4.

Data premiery 4 sezonu Overlord

Na razie nie mamy oficjalnej daty premiery czwartego sezonu Overlord. Jak wspomniano powyżej, scenarzysta już zasugerował odnowienie w 2019 roku. Plotka głosi, że produkcja rozpoczęła się wiosną 2020 roku. Została jednak wstrzymana z powodu pandemii. COVID-19. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli dobre wieści. Ponieważ odnowienie zostało oficjalnie ogłoszone, spodziewamy się, że zostanie ono uruchomione przed końcem 2021 r. Madhouse nie ujawnił niczego poza statusem odnowienia.

Czy mamy już przyczepę?

Nie, nie mamy jeszcze przyczepy. Biorąc pod uwagę, że 4 sezon Overlord został właśnie odnowiony, jest za wcześnie, aby spodziewać się zwiastuna. Mamy nadzieję, że zobaczymy zwiastun na miesiąc lub dwa przed premierą. Wygląda na to, że fani będą musieli trochę poczekać.

Podsumowanie sezonu 3 Overlord

Podobnie jak wszystkie inne sezony, Overlord Season 3 miał 13 odcinków. W ostatnim odcinku Ainz zabija Gazeffa i na krótko przejmuje kontrolę nad E-Rantelem. Walka trwała bardzo krótko. Gazeff nie może się równać z Ainzem. Brain and Climb są bardzo rozczarowani śmiercią Gazeffa. Momon jest teraz zarządcą miasta. Ale Momon robi to, co mówi Ainz. Zgłoś wszystko, co jest przeciwko Ainzowi. Ainz jest świadkiem nowych mocy. Jircniv jest zszokowany po tym incydencie. Fani byli pod ogromnym wrażeniem finału trzeciego sezonu i żądali więcej. Mają wysokie oczekiwania co do czwartego sezonu Overlord.

W serialach animowanych ważną rolę odgrywają oryginalne materiały. Większość serii anime pochodzi z lekkich powieści lub mangi. Overlord jest adaptacją lekkiej powieści o tym samym tytule. Obecnie w Japonii opublikowano 14 lekkich powieści Overlord. Jest też manga oparta na lekkich powieściach. Do tej pory seria manga opublikowała 14 książek. Lekkie powieści Overlord są nadal w toku. Nawiasem mówiąc, ostatni ukazał się w marcu 2020 roku. Kugane Maruyama, autor, napisał tom w 2017, 2018 i 2020 roku. Nie napisał żadnego w 2019. Maruyama powiedział, że planuje zakończyć Overlord tomem 17. Jest wystarczająco dużo materiałów źródłowych do 4 sezonu Overlord.

Spodziewana fabuła 4 sezonu Overlord

Do tej pory seria Overlord obejmowała łącznie dziewięć tomów lekkich powieści. W tej chwili jest w sumie 14 tomów. Oznacza to, że 4 sezon Overlord obejmie pozostałe pięć tomów. Przede wszystkim tom 10 nosi tytuł „Władca spisku”. Możemy mieć nadzieję, że historia przejmie kontrolę nad tą częścią. Skupia się na Ainzie i jego decyzji o przekształceniu swojego królestwa w raj. Zaczyna pracować nad budową swojej utopii. Ponadto tom dziesiąty porusza również historie innych władców.

Spiskują przeciwko Ainzowi i jego raju. Co więcej, nie są zadowoleni z nagłego pojawienia się tak potężnego imperium. Następnie opracowują różne plany zniszczenia królestwa Ainz. Spiskują również przeciwko Ainzowi. Po drugie, tom 11 jest zatytułowany „The Dwarf Craftsman”. W tym tomie Ainz podróżuje do krainy krasnoludów w poszukiwaniu zaginionych magicznych run. Odkryj, że królestwo krasnoludów jest w niebezpieczeństwie. Dlatego pomaga im się z tego wydostać. Tom 12 jest zatytułowany „Paladyn Świętego Królestwa”. Mamy teraz wiele do zrobienia w 4. sezonie Overlord. Widzowie są zachęcani do zachowania nadziei. Możesz oglądać poprzednie sezony na Hulu.

Powiązane posty

Go up