Overlord Season 4: data premiery, czego się spodziewać?

03/04/2021 12:14

To jest 4 sezon Overlord - data premiery i wszystko inne. W dzisiejszym artykule omówimy 4 sezon Overlord: datę premiery i wszystko, co musisz wiedzieć. Ten dramat jest adaptacją lekkiej powieści o tym samym tytule. Autorem tej powieści jest Kugane Maruyama. Powieść ta została opublikowana w 2010 roku i on również ją zilustrował. Powieść jest nadal w toku, w sumie opublikowano 14 tomów. Maruyama potwierdził, że będzie w sumie 17 tomów tej powieści.

W 2014 roku Satoshi Oshio przerobił powieść na mangę z Huginem Miyamą. Serializacja tej mangi ukazała się w magazynie Kadokawa Shoten 26 listopada 2014 r. Następnie manga miała swoją premierę jako animowany serial telewizyjny Madhouse przez trzy kolejne sezony. Każdy sezon składał się w sumie z 13 odcinków.

Program jest niesamowity do oglądania. Reżyserzy zadbali o to, by publiczność wyciągnęła z tego jak najwięcej i dlatego pracowali nad każdym najmniejszym szczegółem serialu. Seria obraca się wokół wirtualnej gry o nazwie „Yggdrasil”. Sceny walki, które pojawiają się w serialu są bardzo dobrze odwzorowane.

Co więcej, aktor głosowy serialu również bardzo ciężko pracował. To głos, który ożywił nasze postacie. Momonga wciela się w postać Ainza, jednego z głównych bohaterów serii. W grze Ainz jest potężnym czarodziejem i mistrzem mrocznej gildii. Możesz streamować serial na Netflix i cieszyć się całą przygodą.

Data premiery 4 sezonu Overlord

Data premiery sezonu 4 nie została jeszcze ogłoszona przez urzędników. Podczas konwentu AnimagiC, który odbył się w Niemczech w 2019 roku, gośćmi honorowymi byli reżyser i scenarzysta serialu. Zapytani o 4 sezon serialu, powiedzieli, że na pewno będzie 4 sezon i też zaczęli nad nim pracować. Produkcja serialu została opóźniona z powodu pandemii koronowej. Jednak dobrą wiadomością jest to, że będzie 4 sezon serialu. Szczegóły transmisji poznamy najprawdopodobniej do końca 2021 roku.

Czego możemy się spodziewać po sezonie 4?

Jak dotąd, każdy sezon Overload obejmował trzy tomy powieści. Wiemy też, że mamy w sumie 14 tomów, więc do omówienia zostało pięć. Tytuł tomu 10 brzmi „Władca spisku”. Śledź historię Ainza i jego decyzję o uczynieniu jego królestwa rajem. Dziesiąty tom powieści opowiada także historię innych władców. Pozostali władcy są bardzo zazdrośni o Ainza i jego nowe królestwo. Więc wszyscy próbują zniszczyć utopię Ainza.

Tom 11 nosi tytuł „L'artisan du dwarf”. W tym tomie widzimy, jak Ainz udaje się do Królestwa Krasnoludów, aby zbadać magię runiczną. Shelter i Aura to jego towarzysze podróży. Po dotarciu na miejsce odkrywa, że ​​toczy się już bitwa między Krasnoludami i Quagoa. Krasnolud Runesmith obiecuje mu pomóc, gdy bitwa dobiegnie końca.

Tom 12 jest zatytułowany „The Champion of the Holy Kingdom”. Przedstawia atak cesarza demonów Jaldabaotha. Udało im się zburzyć Wielki Mur Świętego Królestwa. To była duma obrony Świętego Królestwa. Te demony próbują zniszczyć inne królestwa. I tu zaczyna się bitwa pomiędzy Cesarzem Demonów a Ainzem.

Powiązane posty

Go up