4 powody, by zakochać się w OnePlus Nord CE 5G

21/06/2021 18:45

OnePlus wstrząsnął rynkiem średniej klasy na początku tego miesiąca, wprowadzając OnePlus Nord CE 5G, urządzenie o trudnym do zarzucenia stosunku jakości do ceny. Po kilku tygodniach oczekiwania jest wreszcie dostępny do zamówienia.

Dlatego okazja wydawała się nam idealna, aby przypomnieć sobie 4 zalety telefonu… a co za tym idzie 4, które mogą sprawić, że się w nim zakochasz.

Zdjęcie OnePlus Nord CE 5G
OnePlus Nord CE 5G w ręku

Pełny test OnePlus Nord CE 5G został opublikowany pod tym adresem. Możesz również obejrzeć wideo na końcu artykułu, aby dowiedzieć się więcej o telefonie.

Pierwszy powód: OnePlus Nord CE 5G ma sporo problemów

OnePlus Nord CE 5G może być oferowany w agresywnej cenie, co nie czyni go mniej atrakcyjnym.

OnePlus dobrze to zrozumiał. Z przodu masz prawo do ekranu z ograniczonymi krawędziami. Przednia kamera została umieszczona w wykrojniku, a także mamy do czynienia z panelem AMOLED. Płyta bardzo dobrej jakości, szczególnie nadająca się do zastosowań multimedialnych.

Tył może i jest plastikowy, ale nie brakuje mu uroku. OnePlus oferuje dwa warianty z opalizującym matowym niebieskim z jednej strony i błyszczącą czernią z drugiej.

Drugi powód: OnePlus Nord CE 5G i elastyczny

Jeśli martwisz się, że za każdym razem, gdy uruchamiasz aplikację, skończysz z powolnym i stagnującym smartfonem, możesz być pewien.

OnePlus Nord CE 5G ma dobry pomysł, aby być zasilany przez Snapdragon 750G, potężny SoC, który zużywa niewiele energii. Dzięki temu urządzenie będzie w stanie uruchomić najbardziej wymagające aplikacje, zwłaszcza że będzie kojarzone z 6, 8 lub 12 GB pamięci RAM w zależności od wybranego wariantu. Pamięć ma od 128 do 256 GB, co zapewnia dużo miejsca.

Ale jako bonus mamy również prawo do panelu, który oferuje częstotliwość odświeżania 90 Hz, panel, który dodatkowo wzmocni poczucie płynności wyłaniające się z telefonu i pozwoli mu wyróżnić się w grze. Dzięki jakości ekranu na desce rozdzielczej i pięknej przekątnej otrzymujemy smartfon, który będzie w stanie zaspokoić większość potrzeb.

Trzeci powód: OnePlus Nord CE 5G ładuje się szybko

OnePlus Nord CE 5G to telefon, który można określić jako wytrzymały. Trwało to ponad 14 godzin na PC Mark z częstotliwością odświeżania ustawioną na 90 Hz podczas naszych testów. I to przy tym, że jego bateria nie przekracza 4500 mAh pojemności.

Ale OnePlus nie tylko skupił się na swojej autonomii. Urządzenie oferuje również Warp Charge 30T i potrzebuje tylko pół godziny, aby odzyskać 70% swojej energii.

Czwarty powód: cena, znowu cena, zawsze cena

Podczas przedpremierowego OnePlusa producent zaczął od pokazania mi wszystkich atutów swojego telefonu. Ze wszystkim, co oferuje, spodziewałem się ceny około 400 euro.

Ale ostatecznie OnePlus był mniej chciwy, niż się spodziewano.

Pierwszy model, który ma 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci, jest zatem oferowany w cenie 299 EUR, w porównaniu do 329 EUR lub 399 EUR za dwa duże modele. Stosunek jakości do ceny trudny do zarzucenia.

Idealny smartfon?

W tym momencie musisz pomyśleć, że OnePlus Nord CE 5G ma tylko zalety. W praktyce jednak tak nie jest.

Jak wyjaśniliśmy w naszym teście, główna wada telefonu tkwi w komponencie fotograficznym, który wciąż jest poniżej konkurencji.

Jeśli jednak szukasz smartfona zorientowanego na multimedia, który pozwala na granie w gry, a także nie wymaga ładowania dwa razy dziennie, to może być bardzo dobrą opcją.

Jeśli kusi Cię przygoda, możesz iść prosto w sklepie OnePlus, lub na amazon (link partnerski).

Ten artykuł zawiera linki partnerskie. Czyli otrzymujemy prowizję za każdą sprzedaż. Z Twojej strony nie będzie Cię to kosztować więcej. Wszystkie informacje można znaleźć w naszych informacjach prawnych.Powiązane posty

Go up