Spoilery One Piece Rozdział 1029, data premiery, przeczytaj mangę online

11/10/2021 05:40

Spoilery One Piece Rozdział 1029, data premiery, przeczytaj mangę online

Tygodniowy magazyn Shonen Jump publikuje obecnie serię mang zatytułowaną One Piece. W tej historii energiczny młody pirat o imieniu Monkey D. Luffy marzy o zostaniu Królem Piratów. Aby to osiągnąć, musisz znaleźć legendarny skarb One Piece. Historia Wano z One Piece osiągnęła właśnie szczyt. Piraci Bestii stracili większość swoich przełożonych, a Słomiane Kapelusze i Koalicja wydają się być coraz bliżej zwycięstwa. Kaido, ostatnia przeszkoda, to wszystko, co stoi między nimi a zwycięstwem. Czy mogą go pokonać? Dowiedz się więcej o dacie premiery One Piece Chapter 1029, a my omówimy spoilery One Piece Chapter 1029.

Podsumowanie rozdziału 1028 w jednym kawałku

Wcześniej w One Piece rozdział 1028; Onigashima odwiedzi dwóch agentów, CP0 i Rob Lucci. Agent CP0 w Onigashima pyta Lucciego o Den Den Mushi. Kiedy Kaido zostaje pokonany, chcą, aby Wano dołączył do rządu światowego, aby mogli przejąć kontrolę. Drugim celem jest zlokalizowanie i zatrzymanie Nico Robin, która uciekła. Yamato przemienia się w swoją formę Zoana, aby zniszczyć wiele materiałów wybuchowych na wyspie, zanim Onigashima dotrze do Stolicy Kolorów, ale zostało tylko kilka minut.

Kiedy Quinn i Sanji walczyli, walczyli jak koty i psy. Obecna forma królowej przypomina węża, ponieważ ogon i głowa nie są połączone. Żołądek królowej jest spalony od jednego z ciosów Sanjiego. Z drugiej strony królowa dzierży broń, z której strzela, gdy zostaje wezwana, używając tylko głosu. W eksplozji Sanji udaje się uciec, ale przy okazji złamał wiele kości. Kiedy jego ciało zaczęło się regenerować, stało się to pomimo jego obrażeń.

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1029

W przypadku spoilerów One Piece Chapter 1029 nastąpiła porażka produkcyjna. W przyszłym tygodniu nastąpi przerwa, więc spoilery wyjdą znacznie później. Oto kilka przypuszczeń na następny rozdział, podczas gdy czekamy.

Sanji ma teraz przewagę nad królową dzięki swojemu genetycznie ulepszonemu ciału. Jedyną przeszkodą stojącą jej na drodze była nieokiełznana moc królowej. Ale teraz, kiedy już masz to ciało, nie musisz się już o nie martwić. Nawet po tym wszystkim nie możemy być pewni, że Sanji jest zwycięzcą. Jak widzieliśmy, Queen to komputerowy geniusz i dopiero się rozkręca. Aby przeciwstawić się zwariowanym kreacjom Sanjiego, będzie musiał znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. Mam nadzieję, że następny rozdział powie nam, gdzie są sprawy.

Historia Wano nie zakończy się porażką Kaido, o czym dowiedzieliśmy się z nowych informacji. Okręty wojenne rządu światowego są w drodze do aneksji Wano. Chcą też zdobyć Nico Robin, która, jak mówią, ukrywa się na widoku. Dlatego Strawhats będą nadal stawiać czoła wyzwaniom długo po zakończeniu konfliktu. Ciekawie będzie zobaczyć, jaką moc wnoszą do Wano. Nie będzie admirałów, ponieważ Lucci powiedział, że to rozkaz z góry. Już niedługo SSG po raz pierwszy mogą pojawić się w akcji, kto wie.

One Piece rozdział 1029 data premiery

Data wydania One Piece Rozdział 1029 to niedziela 17 października 2021 r. Surowy skan One Piece zostanie wydany około 2-3 dni przed faktyczną premierą, a spoilery mangi zostaną wydane około wtorku, ale lepiej poczekać na oficjalne wydanie.

Rozdział 1029: Gdzie czytać

Wszystkim fanom zalecamy przeczytanie One Piece i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ dbają o bezpieczeństwo swoich urządzeń i pomagają twórcom. One Piece Rozdział 1029 można czytać online za darmo i legalnie ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus Platforms.

Więcej informacji o One Piece

Manga One Piece została stworzona przez Eiichiro Odę. Jest on serializowany w tygodniowym Shnen Jump Shueishy od lipca 1997 roku i został zebrany w 98 tomach czołgów. Fabuła kręci się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, chłopca, którego ciało rozwija gumowe moce. Piraci Luffy'ego, „Piraci Słomianego Kapelusza”, przeczesują „Główną linię” w poszukiwaniu One Piece i tytułu Króla Piratów.

Synteza

Bohaterem serii jest Monkey D. Luffy, młody człowiek, który wyrusza ze wschodniego błękitnego morza, by odnaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Piraci Słomkowego Kapelusza Luffy'ego wyruszają w niebezpieczną podróż, aby znaleźć One Piece i stworzyć własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wspólną przygodę, aby znaleźć swoją fortunę. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Później, w miarę rozwoju serii, do podróży Luffy'ego dołączają inne postacie. Piraci Słomianego Kapelusza przejmują kontrolę nad Thousand Sunny, gdy Going Merry nie można już naprawić. Załoga korsarzy żegluje po pełnym morzu w poszukiwaniu skarbów i przygód.