Spoilery One Piece Rozdział 1026, data premiery, przeczytaj mangę online

20/09/2021 18:10

Spoilery One Piece Rozdział 1026, data premiery, przeczytaj mangę online

Poprzedni rozdział One Piece ukazał się kilka dni temu. Pod względem pisania i rysowania był to jeden z najlepszych rozdziałów Oda sensei. To, co wydarzyło się w rozdziale 1025, a także data premiery i spoilery dla rozdziału 1026 One Piece, zostaną omówione poniżej.

Podsumowanie rozdziału 1025 w jednym kawałku

W poprzednim rozdziale One Piece widzieliśmy Luffy'ego jadącego na grzbiecie Momonosuke, który się zmienił. Dzięki umiejętnościom Shinobu, Momonosuke wydaje się teraz tak wysoki, jak smocza forma Kaidou. Interesujące będzie sprawdzenie, czy następny rozdział ma ten sam format, co dwa ostatnie pod względem działania.

Jedyną akcją, której byliśmy świadkami, była walka Yamato z Kaïdo z dachu. Jednak widzieliśmy tylko szalejącą formę smoka Momonosuke podczas reszty walk. Ponadto usłyszeliśmy, co Shinobu miała do powiedzenia przed potwierdzeniem Momonosuke. Powiedziała mu, że nawet gdyby wychował go do dorosłości, jego serce nadal będzie sercem dziecka.

Momonosuke zawsze bał się wysokości, więc nie mógł latać zbyt wysoko. Zamiast tego zdecydował się latać z zamkniętymi oczami, gdy Luffy prowadził jego drogę. Po dotarciu do Onigashimy rozbił się na poziomie gruntu. Musiał więc wspiąć się na szczyt budynku z wciąż zamkniętymi oczami.

Zaintrygowały nas reakcje samurajów i Kaidou, gdy przechodzili przez każde piętro. Kiedy dowiedzieli się, że jest tylko jeden smok, większość założyła, że ​​był to Kaïdou, ponieważ był ostatnią osobą, o której słyszeli, odkąd pokonał Luffy'ego.

Różowy kolor i obecność Luffy'ego na jego plecach sprawiły, że pomyśleli, że to nie Kaidou. Gdy Kaïdou i Yamato nadal walczą o Odena, Kaïdo postanowił zaopiekować się Odenem. Momonosuke przybywa w samą porę, by Luffy zaatakował wraz z Yamato, który wciąż walczy.

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1026

Spoilery do One Piece Rozdział 1026 nie zostały jeszcze wydane, ale są spodziewane wkrótce. Około 22 września spoilery i surowe skany będą dostępne dla ogółu społeczeństwa. Od premiery nowego rozdziału do wydania spoilerów mijają zwykle 3-4 dni. Będziemy Cię informować, gdy w sieci pojawią się przecieki lub spoilery, więc wróć i odwiedź nas.

One Piece rozdział 1026 data premiery

Data wydania One Piece Rozdział 1026 to niedziela 26 września 2021. Surowy skan One Piece zostanie wydany około 2-3 dni przed faktyczną premierą, a spoilery mangi zostaną wydane około wtorku, ale lepiej poczekać na oficjalne wydanie.

Rozdział 1026: Gdzie czytać

Wszystkim fanom zalecamy przeczytanie One Piece i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ dbają o bezpieczeństwo swoich urządzeń i pomagają twórcom. One Piece Rozdział 1026 można czytać online za darmo i legalnie ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus Platforms.

Przeczytaj w jednym kawałku

Manga One Piece została stworzona przez Eiichiro Odę. Jest on serializowany w tygodniowym Shnen Jump Shueishy od lipca 1997 roku i został zebrany w 98 tomach czołgów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, chłopca, którego ciało rozwija gumowe moce. Piraci Luffy'ego, „Piraci Słomianego Kapelusza”, przeczesują „Główną linię” w poszukiwaniu One Piece i tytułu Króla Piratów.

Bohaterem serii jest Monkey D. Luffy, młody człowiek, który wyrusza ze wschodniego błękitnego morza, by odnaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Piraci Słomkowego Kapelusza Luffy'ego wyruszają w niebezpieczną podróż, aby znaleźć One Piece i stworzyć własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wspólną przygodę, aby znaleźć swoją fortunę. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Później, w miarę rozwoju serii, do podróży Luffy'ego dołączają inne postacie. Piraci Słomianego Kapelusza przejmują kontrolę nad Thousand Sunny, gdy Going Merry nie można już naprawić. Załoga korsarzy żegluje po pełnym morzu w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up