Spoilery One Piece Rozdział 1023, data premiery, przeczytaj mangę online

3 lata ago

Spoilery One Piece Rozdział 1023, data premiery, przeczytaj mangę online

Mówiąc dokładniej: jeśli chodzi o „wielką mangę”, jest wiele nazw, które przychodzą na myśl. Jednak jeden z nich mamy przed sobą. One Piece Rozdział 1023 zostanie wydany w tym tygodniu. Podążając za chęcią dowiedzenia się więcej o tej serii mangi, czytaj dalej artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Oparty na serii manga o tej samej nazwie, One Piece to serial animowany emitowany na Netflix. One Piece jest uważane za jedną z najlepszych mang i anime. Dzięki świetnej fabule od czasu swojego debiutu w październiku 1999 roku nagrał ponad 950 odcinków.

Podsumowanie rozdziału 1022 w jednym kawałku

To ostatni rozdział One Piece przed przejściem do rozdziału 1023. Teraz spójrzmy, co wydarzyło się w odcinku 1022! Wcześniej w tym tygodniu Robin pokazała Sanji'emu jej zdjęcie, aby pokazać mu, jak bardzo docenia go w rozdziale.

Po raz pierwszy w życiu Robin ktoś jej zaufał, bo nie przeżyłaby bez pomocy innych. To, że Sanji myślał, że Robin jest w stanie zrobić coś, na co nie zasłużył, było dobrym znakiem. Czy jest coś, czego nie może zrobić Robin? Piraci Słomkowego Kapelusza mają specjalną więź. Łączy ich miłość do morza.

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1023

Jednak następny odcinek może to zmienić. Biorąc pod uwagę ich historię, nie jest niespodzianką, że Dog Storm i Jack również idą łeb w łeb w All-Stars. Po śmierci Eady'ego z rąk Kaido, Scabbards roją się wszędzie. Jednak niewielka pomoc może zmienić świat. W rozdziale 1023 One Piece jest wiele fascynujących pomysłów. Shinobu otrzymała zadanie przekształcenia Momo w dorosłego.

Choć Shogun Wano jest ambitny, nie udaje mu się osiągnąć celu, jakim jest stanie się najpotężniejszą osobą z możliwych w młodości. Z tego powodu Momo będzie mogła rządzić Wano przez resztę swojego życia, kiedy stanie się dorosła.

One Piece rozdział 1023 data wydania

Data wydania One Piece Rozdział 1023 to niedziela, 29 sierpnia 2021. Surowy skan One Piece zostanie wydany około 2-3 dni przed faktyczną premierą, a spoilery do mangi zostaną wydane we wtorek, ale jest lepiej czekać na oficjalne wydanie.

Rozdział 1023: Gdzie czytać

Wszystkim fanom zalecamy przeczytanie One Piece i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ dbają o bezpieczeństwo swoich urządzeń i pomagają twórcom. One Piece Rozdział 1023 można czytać online za darmo i legalnie ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus Platforms.

Przeczytaj w jednym kawałku

Eiichiro Oda stworzył mangę One Piece. Od lipca 1997 r. jest serializowany w tygodniowym Shnen Jump Shueishy i kompilowany w 98 tomach czołgów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, chłopca, którego ciało rozwija gumowe moce. Piraci Słomianego Kapelusza, piracka załoga Luffy'ego, przeszukują „Główną linię” w poszukiwaniu One Piece i tytułu Króla Piratów.

Synteza

Bohaterem serii jest Monkey D. Luffy, młody człowiek, który opuszcza wschodnie błękitne morze, by odnaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Słomiani Piraci Luffy'ego wyruszają w niebezpieczną podróż, aby zlokalizować One Piece i stworzyć własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wspólną przygodę w poszukiwaniu szczęścia. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Inne postacie dołączają do podróży Luffy'ego w dalszej części serii, w miarę rozwoju serii. Kiedy Going Merry nie można już naprawić, Piraci Słomkowego Kapelusza przejmują kontrolę nad Thousand Sunny. Korsarze wyruszają na pełne morze w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Go up