Spoilery One Piece Rozdział 1025, data premiery, przeczytaj mangę online

07/09/2021 10:53

Spoilery One Piece Rozdział 1025, data premiery, przeczytaj mangę online

Omówimy daty wydania One Piece Chapter 1025, podsumowania, podgląd i gdzie czytać online…. Kolejny kamień milowy w historii Wano, gdy zobaczymy, jak rozwija się bitwa na dachu w One Piece, rozdział 1025. Wszystkie walki na Onigashima zostały omówione, a kończymy na Kaidou vs. Yamato.

Zgodnie z rozdziałem 1024, jeśli sprawy będą się toczyć w ten sposób, możemy mieć rozdział skupiony na Yamato i Kaidou. Teraz, gdy do tej pory poznaliśmy całą przeszłość Yamato, nie powinno być opóźnień w jego walce.

Mała część historii Kaidou została również ujawniona na początku tego roku. Dlatego prędzej czy później może się to trochę przeciągnąć. I jest po coś w Onigashima. Ponadto, gdy Luffy i Momonosuke przybędą do Yamato, będą mogli dowiedzieć się więcej o golu Kaïdou w Wano.

Wygląda na to, że finałowe bitwy nie są daleko, ponieważ wszystkie inne bitwy już osiągnęły szczyt. Duża Mama również traktuje sprawy poważnie, a Kaïdou zamierza na dobre pozbyć się Yamato, widząc w nim coś więcej niż tylko rodzinną kłótnię.

Innymi słowy, następny rozdział jak zwykle, bez zwłoki. Spoilery do ostatniego rozdziału, w tym surowe skany, zostały wydane w całości. Już niedługo będziemy mogli odkryć najważniejsze punkty kolejnych rozdziałów.

Podsumowanie rozdziału 1024 w jednym kawałku

W końcu Momonosuke zmienia się i sprowadza Luffy'ego z powrotem do Onigashimy. Nalot najprawdopodobniej zakończy się za kilka minut. Onigashima była tylko 15 minut od Stolicy Kwiatów i udało nam się tam dotrzeć na czas. Więc jeśli Luffy chce wszystkich uratować, będzie musiał pokonać Kaïdou w ciągu najbliższych 15 minut.

Intencje Kaidou po zniszczeniu Stolicy Kwiatów są nadal niejasne. Mówiono o jego nowym projekcie Onigashima, więc możliwe, że przygotowuje się do jego zniszczenia.

W innych bitwach obóz samurajów zyskał na popularności, podczas gdy obóz Kaido nadal traci ludzi. Teraz, gdy Tobiroppo zostali pokonani, Hawkins i Fukurokuju muszą polegać na All-Stars i niższych rangą Piratach Bestii, aby ich chronić.

Law i Kidd dostarczyli niewiele informacji przeciwko Big Mom, a ostatnio widzieliśmy ją, gdy Kid cierpiał na słomkowe moce Hawkina. Jeśli chodzi o wynik walki Killer vs. Hawkins, nie wiemy, co zrobi Killer, ponieważ właśnie zdał sobie sprawę, że jeśli zabije Hawkinsa, Kidd też umrze.

Wreszcie otrzymaliśmy najnowsze wieści o wielkiej bitwie na szczycie. Walka pomiędzy Yamato i Kaidou wydaje się być zrównoważona, a Yamato czeka, aż Luffy dołączy do walki. Luffy jest już w drodze, powinien niedługo dotrzeć do pozycji Kaidou.

Nie mamy pojęcia, co wydarzy się w następnym rozdziale, ale to, co wydarzyło się na dachu, było punktem kulminacyjnym do tej pory, ponieważ po pewnym czasie w końcu zobaczyliśmy, jak się sprawy mają.

One Piece rozdział 1025 data premiery

Data premiery One Piece Chapter 1025 to niedziela, 12 września 2021. Surowy skan One Piece zostanie wydany około 2-3 dni przed faktyczną premierą, a spoilery mangi ukażą się około wtorku, ale lepiej poczekać na oficjalne wydanie.

Rozdział 1025: Gdzie czytać

Wszystkim fanom zalecamy przeczytanie One Piece i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ dbają o bezpieczeństwo swoich urządzeń i pomagają twórcom. One Piece Rozdział 1025 można czytać online za darmo i legalnie ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus Platforms.

Więcej informacji o One Piece

Manga One Piece została stworzona przez Eiichiro Odę. Jest on serializowany w tygodniowym Shnen Jump Shueishy od lipca 1997 roku i został zebrany w 98 tomach czołgów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, chłopca, którego ciało rozwija gumowe moce. Piraci Luffy'ego, „Piraci Słomianego Kapelusza”, przeczesują „Główną linię” w poszukiwaniu One Piece i tytułu Króla Piratów.

Streszczenie

Bohaterem serii jest Monkey D. Luffy, młody człowiek, który wyrusza ze wschodniego błękitnego morza, by odnaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Piraci Słomkowego Kapelusza Luffy'ego wyruszają w niebezpieczną podróż, aby znaleźć One Piece i stworzyć własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wspólną przygodę, aby znaleźć swoją fortunę. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Później, w miarę rozwoju serii, do podróży Luffy'ego dołączają inne postacie. Piraci Słomianego Kapelusza przejmują kontrolę nad Thousand Sunny, gdy Going Merry nie można już naprawić. Załoga korsarzy żegluje po pełnym morzu w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up