Podejrzany sezon 1, odcinek 7 – data premiery, spoilery i podsumowanie odcinka 6

06/03/2022 08:13

Zawartość

  • 1 Kiedy ukaże się 7 odcinek 1 sezonu Suspicion i gdzie go obejrzeć?
  • dwa Czego można się spodziewać po odcinku 7 sezonu 1 Suspicion?
  • 3 Podsumowanie Podejrzenia Sezon 1 Odcinek 6
  • 4 Podejrzenia o zakończenie odcinka 1 odcinka 6: Kim jest Eddie Walker?

Odcinek 7, przedostatni odcinek tego thrillera kryminalnego, sezonu 1, pojawi się na Apple TV+ w przyszłym tygodniu. Następny odcinek poprowadzi tę sagę zdrady i nieufności o krok dalej.

Jak dotąd, w pierwszym sezonie Podejrzenia, największe biura kryminalne z dwóch krajów paliły ropę o północy, próbując wyśledzić Leo Newmana, syna amerykańskiej potentat medialnej Katherine Newman, bezskutecznie.

Wszyscy podejrzani próbują uciec do Stanów Zjednoczonych, ale nie bez wiedzy władz.

Teraz znamy również prawdziwą tożsamość Eddiego Walkera, ale nadal nie znamy intencji Tary, Natalie, Aadesha i, nie mówiąc już o Seanie Tilsonie. Dowiadujemy się również, że Vanessa zrobiła coś, co zdobyło zaufanie Scotta.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o odcinku 7 sezonu 1 Suspicion, a także podsumować poprzedni odcinek, w tym spoilery.

Kiedy ukaże się 7 odcinek 1 sezonu Suspicion i gdzie go obejrzeć?

Odcinek 7 sezonu Suspicion zostanie wydany na Apple TV+ 11 marca 2022 roku.

Podobno odcinek 7 sezonu 1 podejrzenia jest podobno przedostatnim odcinkiem tego sezonu, a ostatni odcinek tego sezonu zaplanowano na 18 marca 2022 r.

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 7
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 7 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, What2Vue)

Czego można się spodziewać po odcinku 7 sezonu 1 Suspicion?

Odcinek 7 sezonu podejrzeń został zatytułowany „Problemy z zaufaniem”.

W 7 odcinku 7 sezonu Suspicion ta gra w kotka i myszkę prawdopodobnie przeniesie się do Ameryki. Leo Newman najprawdopodobniej przebywa w Ameryce i to tam odbędzie się prawdziwa akcja.

W 7 odcinku 7 sezonu Suspicion prawdopodobnie dowiemy się o prawdziwych intencjach Seana Tilsona i Martina Copelanda, dyrektora operacyjnego CNPR, oraz o ich roli w porwaniu Leo.

W 7 odcinku 7 sezonu podejrzeń Vanessa i Scott prawdopodobnie zintensyfikują śledztwo w sprawie Martina Copelanda, podczas gdy Aadesh, Natalie i Tara próbują go wyśledzić.

W 7 odcinku 7 sezonu Suspicion będziemy również świadkami, czy władze lub Katherine Newman mogą wyśledzić Erica Cresswella i kto z nich może go najpierw wytropić.

W 7 odcinku 7. sezonu Suspicion prawdopodobnie znajdziemy także zdesperowaną Katherine, która po raz pierwszy po porwaniu i dokonaniu wielkiego ujawnienia zmierzy się z mediami.

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 7
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 7 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, TV Acute)

Podsumowanie Podejrzenia Sezon 1 Odcinek 6

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 6 Został zatytułowany „Be The Grey Man”.

Na początku odcinka 6 sezonu 1 Podejrzenia znajdujemy niespokojną Katherine Newman spacerującą po galerii hotelu Park Madison w środku nocy.

Z twojej rozmowy z Copelandem wiemy, że każdy z klientów Catherine został zhakowany i jest zajęty kontrolowaniem szkód.

Gdzie indziej ciało Monique odkrywa pies, który spacerował w pobliżu. Vanessa i Scott przybywają na miejsce i zauważają, że miejsce zostało całkowicie oczyszczone, z wyjątkiem ciała Monique i śladów po kulach na ścianach.

Vanessa mówi Scottowi, że osoba zabita przez Seana na moście została zidentyfikowana jako Samuel Brolin. Vanessa i Scott grają w obwinianie, a Scott oskarża Vanessę o niedocenianie podejrzanych, a Vanessa oskarża Scotta o wyłączenie podejrzanych z inwigilacji.

Vanessa i Scott mają teraz przed sobą żmudne zadanie: przekazać matce wiadomość o śmierci Monique. Lylia Thompson zostaje wezwana do kwatery głównej, która przybywa z narzeczonym Natalie i otrzymuje smutne wieści.

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 7
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 7 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, IMDb)

Tymczasem Sean mówi zespołowi, że potrzebują paszportów i czystych pieniędzy, aby uciec do Ameryki. Prosi Aadesh, Tarę i Natalie, aby pojechały pociągiem do Londynu. Nalega również, aby Aadesh zhakował konto i wysłał mu osiemdziesiąt tysięcy czystych pieniędzy i to też w ciągu kilku godzin.

Sean każe im spotkać się w Battersea Park o wyznaczonej godzinie. Prosi ich również o zmianę wyglądu, aby nie próbowali się z nikim kontaktować i daje wskazówki, aby byli jak najbardziej dyskretni, aby nie zwracać na siebie uwagi.

Sean i Eddie jadą razem do Londynu, gdzie Eddie mówi mu, że chce porozmawiać z matką, a Sean prosi go, żeby się zamknął.

Sean udaje się do swojego starego kontaktu, Masouda, i mówi mu, że w ciągu godziny potrzebuje pięciu paszportów, czystych pieniędzy i urządzenia śledzącego. Sean obiecuje też spłacić dwadzieścia tysięcy funtów, które jest jej winien.

Tymczasem w pociągu Aadesh i Natalie odkrywają, że Tara wysiadła z pociągu przed wyznaczoną stacją.

Ze zmienionym wyglądem Tara idzie do Muzeum Historii Naturalnej Uniwersytetu Oksfordzkiego, gdzie potajemnie spotyka swoją córkę.

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 7
Suspicion Sezon 1 Odcinek 7 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, Ściągawka z Showbiz)

Aadesh desperacko próbuje przelać pieniądze, co trwa trochę dłużej z powodu problemów z siecią w pociągu. Aadesh jest bardzo zdenerwowany, że na pewno straci szansę na odkupienie z powodu tego prania brudnych pieniędzy i ucieknie.

Gdzie indziej dowiadujemy się, że ruch Mów Prawdę zyskuje ogromne poparcie i jest obecny w mediach. W tym wszystkim Katherine mówi Copelandowi, że muszą znaleźć Erica Cresswella, zanim zrobią to władze.

Z powodu opóźnienia w przekazie pieniędzy, Sean i Eddie niedługo dostaną lanie, kiedy nadejdą pieniądze, a Sean dostanie to, czego chce.

Sean zamienia swój samochód na motocykl, aby dostać się do parku. Dzięki temu Eddie może wysłać wiadomość do matki, ponieważ wie, że jego zespół będzie próbował skontaktować się z ich rodzinami przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych.

Sean nie mógłby mieć więcej racji! Po Tarze Aadesh i Natalie również próbują skontaktować się ze swoimi rodzinami. Aadesh idzie na spotkanie z żoną, która prosi go, by zostawił ją w spokoju.

Natalie dzwoni do narzeczonego i mówi mu, że chce spotkać się z mamą w domu taty. Jednak kiedy Natalie idzie na spotkanie z matką, odkrywa, że ​​jej lokalizacja została skompromitowana, a tajni agenci są wszędzie. Rezygnuje z pomysłu poznania swojej matki.

Podejrzenie Sezon 1 Odcinek 7
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 7 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, Cult of Mac)

Podejrzenia o zakończenie odcinka 1 odcinka 6: Kim jest Eddie Walker?

Zespół spotyka się w parku, gdzie Sean wręcza im paszporty, bilety i gotówkę. Sean wezwał ich tutaj, ponieważ w tym miejscu nie ma kamer CCTV. Informuje ich, że polecą z trzech różnych tras.

Tara jest niepewna swojego działania, ale Seanowi udaje się ją przekonać.

Tymczasem w kwaterze głównej Vanessa wyjawia Scottowi wielki sekret. Mówi mu, że Eddie to tak naprawdę Liam McKenna i że umieściła go wśród podejrzanych, aby mieć ich na oku, zyskując w ten sposób szacunek Scotta.

Okazuje się więc, że Vanessa jest matką, z którą Eddie chce się skontaktować. Dodaje, że gdy podejrzani znajdą się w powietrzu, znajdą się poza jurysdykcją NCA i będzie potrzebowała ich pomocy.

Scottowi udaje się przekonać swoich szefów, by pozwolili podejrzanym wylądować w Ameryce z tropicielami w bagażu, aby mógł wyśledzić Leo. Później dowiadujemy się, że Aadesh otrzymał czysty bilet na lotnisku.

Gdzie indziej znajdujemy Seana, Eddiego i Tarę w hotelu, w którym Sean robi coś z ich butami po zaśnięciu. Później Sean schodzi na dół, by spotkać się z Martinem Copelandem w swoim samochodzie. Kiedy Copeland pyta, czy wszystko jest gotowe, Sean potwierdza, że ​​kiwa głową!

Powiązane posty

Go up