Podejrzany sezon 1, odcinek 5 – data premiery, spoilery i podsumowanie odcinka 4

18/02/2022 18:53

Zawartość

  • 1 Kiedy ukaże się 5 odcinek 1 sezonu Suspicion i gdzie go obejrzeć?
  • dwa Czego można się spodziewać po odcinku 5 sezonu 1 Suspicion?
  • 3 Podsumowanie Podejrzenia Sezon 1 Odcinek 4
  • 4 Co Katherine Newman robi dla uwolnienia syna w odcinku 4 sezonu 1 Suspicion?
  • 5 Podejrzenie, sezon 1, odcinek 4, zakończenie wyjaśnione

Czwarty odcinek trzymającego w napięciu serialu, Suspicion Season 1, pojawił się na Apple TV+, a stwierdzenie, że była to oszałamiająca przejażdżka kolejką górską dla widzów, byłoby również niedopowiedzeniem.

Godzinny odcinek był pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i nie można się doczekać premiery odcinka 1. sezonu Suspicion.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o odcinku 5 sezonu 1 Suspicion wraz z podsumowaniem czwartego odcinka.

Kiedy ukaże się 5 odcinek 1 sezonu Suspicion i gdzie go obejrzeć?

Odcinek 5 sezonu 1. Suspicion pojawi się na Apple TV+ 25 lutego 2022 r.

Dostępny wyłącznie na tej platformie streamingowej, 1. sezon Suspicion miał swoją premierę 4 lutego 2022 r. Stworzony przez Roba Williamsa, 1. sezon Suspicion składa się z ośmiu odcinków, a ostatni odcinek ma mieć premierę 18 marca 2022 r.

Czego można się spodziewać po odcinku 5 sezonu 1 Suspicion?

Odcinek 5 sezonu „Podejrzenie” został zatytułowany „Jak wygląda porywacz?”

W odcinku 5 sezonu 1 podejrzenia znajdujemy podejrzanych o porwanie Aadesha, Natalie, Tarę i Eddiego, którzy zaszyli się na farmie wraz z ich nieoczekiwanym ratownikiem, Seanem Tilsonem.

Podejrzenia Sezon 1 Odcinek 5
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 5 (Źródło zdjęcia: Apple TV +)

Sean uratował ich przed zamaskowanymi porywaczami, których tożsamość prawdopodobnie zostanie ujawniona w odcinku 5 sezonu 1 Podejrzenia. Sposób, w jaki zakapturzeni mężczyźni pytali o miejsce pobytu Leo Newmana, mogli być ludźmi Katherine, a nawet FBI.

Teraz, gdy wszystkich pięciu podejrzanych jest na tej samej stronie, mają przed sobą trudne zadanie, aby dowiedzieć się, kto ich wrobił i dlaczego, aby udowodnić swoją niewinność, jeśli są w tym niewinni.

Muszą też dowiedzieć się, czy któryś z nich jest winny. W końcu, jak sugeruje tytuł, porywacz nie ma napisu porywacza na twarzy!

W odcinku 5 sezonu 1 Podejrzenia prawdopodobnie dowiemy się również więcej o brodatym mężczyźnie, Ericu Cresswellu, oraz o jego związku z porwaniem Katherine i jej syna.

Podsumowanie Podejrzenia Sezon 1 Odcinek 4

Odcinek 4 sezonu „Podejrzenie” został zatytułowany „Diabeł, którego znasz”.

Na początku odcinka 4 sezonu 1 Podejrzenia znajdujemy Eddiego Walkera w areszcie i Vanessę obserwującą jego ruchy. Jest później przesłuchiwany przez Vanessę i Andersona, gdzie twierdzi, że jest niewinny.

Później Eddie zostaje zwolniony z powodu braku dowodów.

Anderson zarzuca Vanessie, że jest stosunkowo łagodna wobec podejrzanych i uwalnia ich w mgnieniu oka. Vanessa inwigiluje Eddiego i odkrywa, że ​​udał się na spotkanie z Aadeshem.

Podejrzenia Sezon 1 Odcinek 5
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 5 (Źródło zdjęcia: Apple TV +)

Eddie poznaje Aadesha, który, teraz przynosząc hańbę swojej rodzinie, śpi w swoim samochodzie. Eddie sugeruje początkowo niechętnemu Aadeshowi, aby razem znaleźli Natalie i Tarę i podkreślili swoją stronę historii w mediach społecznościowych, aby udowodnić swoją niewinność.

Tymczasem Vanessa i Anderson używają Natalie jako przynęty, by złapać Seana Tilsona. Nie mając innego wyboru, Natalie pisze do Seana i pyta, gdzie ma dostarczyć pieniądze. W pełni przygotowany NCA zaczyna polować na Seana.

Po drodze Vanessa pyta Natalie, czy warto było zdefraudować taką kwotę.

Natalie próbuje usprawiedliwić swoje postępowanie, mówiąc, że zrobiono wszystko dla jej rodziny i jej ślubu. Dodaje, że tym na wysokich stanowiskach o wiele bardziej uchodzi to na sucho, a Vanessa też nie może się z tym całkowicie nie zgodzić.

Sean jednak w ostatniej chwili zmienia miejsce, zmuszając ich do zmiany planu. Vanessa chowa się w samochodzie Natalie, przyjeżdżają na zaplanowane miejsce i czekają na Seana. Sean przyjeżdża na rowerze w kasku, który zakrywa twarz.

Natalie wysiada z samochodu i podaje mu kopertę z fałszywymi pieniędzmi. Sean natychmiast go zastrzelił i mimo wszelkich wysiłków policji udaje mu się uciec.

Czując się winna za postawienie Natalie w tej niebezpiecznej sytuacji, Vanessa rusza jej na ratunek. Natalie przeżyła dzięki kamizelce kuloodpornej, którą miała na sobie.

Podejrzenia Sezon 1 Odcinek 5
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 5 (Źródło zdjęcia: Apple TV +)

Sean rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy, co widać, gdy ponownie kontaktuje się z nieznanym mężczyzną, ewidentnie przestępcą, prosząc o pieniądze. Mężczyzna mówi Seanowi, że torba, którą niesie, ma wszystko, co potrzebne do zniknięcia Seana.

W tym samym czasie mężczyzna próbuje zabić Seana, dźgając go. Seanowi udaje się obezwładnić i zabić mężczyznę i uświadamia sobie, że jest teraz celem tych, dla których kiedyś pracował z telefonu tego mężczyzny.

Co Katherine Newman robi dla uwolnienia syna w odcinku 4 sezonu 1 Suspicion?

Katherine Newman, wyraźnie i zrozumiale zdenerwowana porwaniem syna, próbuje na własną rękę przeprowadzić śledztwo i rozmawia z innymi studentami w college'u Leo, których później odkrywamy, że wszędzie umieszczają naklejki „mów prawdę”.

Jest zrozpaczona tym, że Anderson nie mogła złapać Seana Tilsona, lamentując, że wszyscy myślą, że zawiodła jako matka.

Zdesperowana, by zapewnić synowi bezpieczeństwo, postanawia wydać oświadczenie. Wybiera swoją pracownicę o matczynej twarzy, by przeczytała jej oświadczenie dla mediów.

W swoim ogłoszeniu Katherine przyznaje, że sprzedała swoją londyńską posiadłość, aby przekazać darowiznę na kampanię prezydencką mającą na celu zabezpieczenie jej stanowiska ambasadora, które chciała obsadzić dla dobra publicznego.

Podejrzenia Sezon 1 Odcinek 5
Podejrzenie, sezon 1, odcinek 5 (Źródło zdjęcia: Apple TV +)

Później dowiedział się, że Departament Skarbu USA ukarał nabywcę nieruchomości. Katherine ogłasza również, że nie chce już stanowiska ambasadora, ponieważ bardziej zależy jej na swoim synu.

W tym momencie porywacze włamują się do ekranu i pojawia się obraz brodatego mężczyzny. Na ekranie miga ostrzeżenie, aby Katherine „powiedziała prawdę” o Ericu Cresswellu.

Podejrzenie, sezon 1, odcinek 4, zakończenie wyjaśnione

Pod koniec odcinka 4 sezonu 1 Podejrzenia dowiadujemy się, że Anderson wypuścił Natalie i Monique, mimo że Vanessa ostrzegała go, by tego nie robił.

Siostry stoją przed swoim domem, zastanawiając się, czy kiedykolwiek coś będzie znowu normalne. Wtedy znajdujemy zbliżającą się do nich dużą furgonetkę.

Gdzie indziej widzimy, że Aadesh i Eddie udają się do domu Tary, aby powierzyć jej swoje zaufanie. Wtedy pojawia się wielka ciężarówka i zamaskowani mężczyźni porywają trio. W furgonetce odkrywają, że Natalie i Monique również zostały porwane.

Wszyscy zostają zabrani w nieznane miejsce w pobliżu czekającego samolotu. Wszyscy wysiadają z pojazdu i pytają na muszce o miejsce pobytu Leo, do czego wszyscy twierdzą, że nie wiedzą.

Nagle pojawia się Sean i zaczyna strzelać do zamaskowanych mężczyzn i prosi ich, aby pojechali z nim jego ciężarówką. Monique ginie w krzyżowym ogniu. Zszokowana Natalie zostaje wciągnięta do furgonetki przez resztę.

Powiązane posty

Go up