One Piece Rozdział 1039 Online Manga w języku angielskim

04/01/2022 19:23

One Piece Rozdział 1040 Manga online w języku angielskim

One Piece Chapter 1039 Manga Online w języku angielskim to cotygodniowa manga, fani z niecierpliwością oczekiwali na One Piece Chapter 1039Możesz czytać rozdziały One Piece za darmo na następujących platformach manga, aby wspierać twórców: na VIZ Media i Manga Plus.

O jednym kawałku

One Piece to japońska manga autorstwa Eiichiro Ody. Ukazuje się od lipca 1997 roku w tygodniku Shōnen Jump, a jego unikalne rozdziały zostały zebrane w 98 tomów tankōbon w lutym 2021 roku. Fabuła opowiada o przygodach Monkey D. Luffy'ego, chłopca, który po zjedzeniu diabelskiego owocu nabył właściwości gumy. Luffy wraz ze swoją piracką załogą, Piratami Słomkowego Kapelusza, eksploruje główną linię w poszukiwaniu jedynego w swoim rodzaju, największego skarbu świata, aby zostać następnym Królem Piratów.

Wiadomo, że Gol D. Roger żeglował po Wielkiej Linii jako najpotężniejszy i najbardziej niesławny „król piratów”. Schwytanie i egzekucja Rogera przez rząd światowy zmieniły świat. Jego ostatnie słowa przed śmiercią zdradzają istnienie One Piece, największego skarbu na świecie. To objawienie zapoczątkowuje rozkwit piratów, ludzi, których marzeniem jest znalezienie One Piece, obiecującego nieskończone bogactwo i chwałę, a być może szczyt sławy i tytuł pirata.

Monkey D. Luffy to siedemnastolatek, który kwestionuje zwykłą definicję pirata. Luffy jest bardziej cudem niż bezzębny, zatwardziały, zły ludowy pirat, który przejmuje wioski dla zabawy - idea ekscytującej przygody, która prowadzi ich do fascynujących ludzi, a ostatecznie do skarbnicy obietnic. Podążając za swoim bohaterem z dzieciństwa, Luffy i jego załoga przekraczają Wielką Linię, przeżywają szalone przygody, odkrywają mroczne tajemnice i walczą z potężnymi wrogami, a wszystko to dla największego oddania: One Piece.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up