One Piece Rozdział 1037 Online Manga w języku angielskim

04/01/2022 21:26

One Piece Rozdział 1037 Online Manga w języku angielskim

Przeczytaj rozdział 1037 Mangi One Piece Online w języku angielskim

One Piece Chapter 1037 Online English Manga to cotygodniowa manga, fani czekali na One Piece Chapter 1037. Możesz czytać rozdziały One Piece za darmo na następujących platformach mangi, aby wesprzeć twórców: na VIZ Half i Sleeve Plus.

O jednym kawałku

One Piece to japońska manga autorstwa Eiichiro Ody. Ukazuje się od lipca 1997 roku w tygodniku Shōnen Jump, a jego unikalne rozdziały zostały zebrane w 98 tomów tankōbon w lutym 2021 roku. Fabuła opowiada o przygodach Monkey D. Luffy'ego, chłopca, który po zjedzeniu diabelskiego owocu nabył właściwości gumy. Luffy eksploruje Grand Line ze swoją piracką załogą, Piratami Słomkowego Kapelusza, w poszukiwaniu najlepszego „jednoczęściowego” skarbu świata, aby zostać następnym Królem Piratów.

Wiadomo, że Gol D. Roger żeglował po Wielkiej Linii jako najpotężniejszy i najbardziej niesławny „król piratów”. Schwytanie i egzekucja Rogera przez rząd światowy zmieniły świat. Jego ostatnie słowa przed śmiercią zdradzają istnienie One Piece, największego skarbu na świecie. To odkrycie zapoczątkowuje rozkwit piratów, ludzi, których marzeniem jest znalezienie One Piece, który obiecuje nieskończone bogactwo i sławę, a być może szczyt sławy i tytułu piratów.

Monkey D. Luffy, siedemnastolatek, który przeciwstawia się standardowej definicji pirata. Luffy jest bardziej cudem niż bezzębny, zatwardziały, zły ludowy pirat, który przejmuje wioski dla zabawy - idea ekscytującej przygody, która prowadzi ich do fascynujących ludzi, a ostatecznie do skarbnicy obietnic. Podążając za swoim bohaterem z dzieciństwa, Luffy i jego załoga przekraczają Wielką Linię, przeżywają szalone przygody, odkrywają mroczne tajemnice i walczą z potężnymi wrogami, a wszystko to dla największego oddania: One Piece.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up