One Piece Odcinek 1006 Anime Online Angielski

11/01/2022 14:24

One Piece Odcinek 1006 Anime Online Angielski

One Piece Episode 1006 Anime Online English to cotygodniowe anime, fani byli podekscytowani One Piece Episode 1006, możesz obejrzeć One Piece Episode 1006 dostępny online na Crunchyroll, Funimation. Nalegamy, abyś wspierał oficjalne źródła i unikał hakowania witryn, ponieważ szkodzi to twórcom.

O kawałku

Eiichiro Oda stworzył mangę One Piece. Od lipca 1997 r. jest w odcinkach w Weekly Shnen Jump Shueishy i zebrany w 98 tomach tankbonów. Fabuła kręci się wokół wyczynów Monkey D.

Luffy, młody mężczyzna, którego ciało rozwija moce gumy. Luffy i jego piracka załoga, „Piraci Słomianego Kapelusza”, badają „Wielką Linię” w nadziei zdobycia One Piece i zostania Królem Piratów.

Seria manga stała się franczyzą multimedialną, z kilkoma filmami, serialem animowanym i innymi spin-offami. Toei stworzył także czternaście filmów animowanych, jeden oryginalny film animowany i trzynaście programów telewizyjnych. Kilka firm odniosło sukces w marketingu i multimediach, takich jak gra karciana i seria gier wideo. Viz Media rozpowszechniał mangę na licencji w kilku krajach anglojęzycznych. Japoński serial animowany był na licencji 4Kids, który później został zastąpiony przez Funimation.

One Piece został doceniony przez krytyków za swoją sztukę, charakteryzację, humor i fabułę. Niektóre tomy miały najwyższą sprzedaż pierwszej serii spośród wszystkich książek w Japonii. One Piece ustanowił Światowy Rekord Guinnessa za „najwięcej wydanych egzemplarzy jednej serii komiksów autorstwa jednego autora”. Do lutego 2021 roku manga sprzedała się w ponad 480 milionach egzemplarzy w 43 krajach na całym świecie. Jedenasty rok z rzędu została uznana za najlepiej sprzedającą się mangę. Najbardziej udaną serią medialną w historii jest One Piece.

streszczenie

Serial opowiada o Monkey D. Luffy, młodym mężczyźnie, który wynurza się ze wschodniego błękitnego morza, aby znaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Piraci Słomianego Kapelusza Luffy'ego wyruszają na szaloną przygodę, aby znaleźć One Piece i zorganizować własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wyprawę, by wspólnie szukać szczęścia. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Inne postacie dołączają do podróży Luffy'ego w dalszej części serii, w miarę rozwoju serii. Kiedy Going Merry nie można już naprawić, Piraci Słomkowego Kapelusza zdobywają kolejny statek, Thousand Sunny. Załoga korsarza podróżuje po morzach w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up