Legacies Sezon 4 Odcinek 7: data premiery, spoilery i gdzie oglądać?

21/11/2021 16:53

Legacies Sezon 4 Odcinek 7: data premiery, spoilery i gdzie oglądać?

W najnowszym odcinku Super Squad i Cleo starają się pomóc Hope, ale wszystkie ich wysiłki symulacyjne kończą się niepowodzeniem. Lizzie odkrywa zaklęcie w kolekcji ukrytych artefaktów swojego ojca i próbuje nakłonić Josie, by pomogła jej rzucić zaklęcie, ale nie udaje jej się i bierze sprawy w swoje ręce. Na boisku Super Drużyna pracuje nad współpracą, ale Kaleb postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i traci kontrolę nad swoimi umiejętnościami, gdy Jed z niego drwi. Oto odcinek 7 sezonu 4 Legacies.

Hope odnajduje Clarke'a i stara się przeciągnąć go na ciemną stronę, tropiąc inicjatorów rodu Triady. Hope uwalnia potwora („Argus”), a szkoła Salvatore odbiera telefon od nieoczekiwanego sojusznika. Clarke rozmawia ze swoją nową dziewczyną o swoim ukrytym życiu, która wydaje się być zafascynowana. Ale zanim zagłębimy się w spoilery na następny odcinek i dogłębne podsumowanie szóstego odcinka, zacznijmy omawiać kilka dodatkowych szczegółów tutaj, w Otakukart.

Legacies Sezon 4 Odcinek 7 Data premiery

Odcinek 7 sezonu Legacies zostanie wydany 2 grudnia 2021 w sieci CW o 21:00 czasu wschodniego w Stanach Zjednoczonych. Po pierwsze, tytuł tego odcinka to „Gdzieś z dala od całej tej przemocy”. Po drugie, reżyseruje go Barbara Brown. Po trzecie, Legacies emituje swoje odcinki co tydzień w czwartki. Ostatecznie scenariusz do tego odcinka napisali Hannah Rosner i José Molina. Ponadto Molina jest utalentowanym pisarzem, który pisze scenariusze do programów takich jak Star Trek: Next Generation i Law & Order: Special Victims Unit.

Gdzie zobaczyć dziedzictwo?

Udaj się do The CW w dniu i godzinie wymienionej powyżej, aby obejrzeć 4 sezon „Legacies”, odcinek 7. Będzie również dostępny na oficjalnej stronie The CW oraz w aplikacji The CW. Osoby bez kabla mogą oglądać serial w telewizji Hulu + Live TV, YouTube TV, DirecTV, Spectrum, Fubo TV i Xfinity. Możesz go także oglądać na platformach wideo na żądanie, w tym Amazon Prime Video, Google Play, iTunes, Vudu i Microsoft Store. Wreszcie, jeśli chcesz obejrzeć ten serial, aby nadrobić zaległości, poprzednie sezony są również dostępne na Netflix.

Legacies Sezon 4 Odcinek 6 Podsumowanie

Cléo opowiada grupie o wizji, w której wszyscy zginęli. Josie jest przerażona. Idą na zajęcia. Josie obiecuje Cléo, że znajdą rozwiązanie. Lizzie opuszcza zajęcia. Josie ją znajduje. Lizzie próbuje uratować Rica, a Josie martwi się o Hope. Nie mogą tego porzucić. Lizzie odkrywa starą kartkę papieru w jednej z książek Rica. Landon próbuje ominąć bramy Malivore, aby osiągnąć Pokój. Nekromanta nie ma wstępu. Landon też. Nekromanta się śmieje. Jak ironicznie. Tymczasem Finch i Cleo odkrywają, że nikt nie patrzy na Hope tak, jak mówili.

Hope przybywa do domu Clarka, gdy jego nowa dziewczyna Trudy, która jest w nim namiętnie zakochana, zaprasza go, by spędzał z nią więcej czasu. Nie zajmuje mu dużo czasu, by przyznać, że człowieczeństwo Hope jest wadliwe. Tymczasem Josie usiłuje zlokalizować Hope, a Landon szuka innego wyjścia. Po przybyciu Trudy Clark zostaje zwolniony z pracy. Nadzieja powiedziała mu wszystko. Jego ojciec dowodzi. Clark odchodzi, tylko po to, by znaleźć czekającą na niego Hope. W szkole grupa próbuje zaplanować, kto będzie walczył z Hope, ale wszyscy walczą ze sobą.

Landon i nekromanta

Landon spotyka pierwszą osobę, Oscara, nekromantę, który został zabity dla większej władzy. Oscar wybacza, co zaskakuje Landona. Oscar wyjaśnia, jak dziesięciocentówka może przywrócić je do życia. Landon ma pomysł. Lizzie sprzeciwia się Josie. Zamierza użyć odkrytej przez siebie magii, aby ocalić Rica. To trochę czarnej magii. Lizzie nie obchodzi, kiedy Josie mówi jej, że Ric by tego nie pochwalił. Przebiera się za Lizzie i opuszcza szkołę. Tymczasem Hope przenosi Clarka do magazynu pełnego potworów.

Wynik

Kiedy są sami, nekromanta przeprasza Oscara. To coś, czego nie powinienem był robić. Tymczasem MG prosi Kaleba, aby się wycofał i pozwolił komuś innemu objąć prowadzenie. Gang już mu nie ufa. Lizzie ma zamiar zabić faceta w gabinecie lekarskim, kiedy pojawia się córka pacjenta. Zatrzymuje się. Josie odwiedza ją i pociesza. Przybywają, by spotkać Cleo, która kiedyś miała wizję dźgnięcia Hope.

Clark i Hope wdali się w bójkę. Chce prowadzić normalne życie. Docenia to. Później Clark dzwoni i przekazuje Kalebowi informacje o potworze. Potem on i Trudy naprawiają. Kaleb odrzuca ofertę Jeda dotyczącą szkolenia. Akceptuje również rady Clarka i zachowuje je dla siebie. Josie skarży się Finchowi na jej dzień. Lizzie, czekaj, skończyła zaklęcie. Ric pojawia się właśnie wtedy, gdy wydaje się, że Landon i nekromanta będą w stanie doprowadzić statek do pokoju.

Powiązane posty

Go up