Legacies Sezon 4 Odcinek 4 Data premiery, Spoilery, Oglądaj online

03/11/2021 06:43

W tym artykule znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na temat daty premiery 4 odcinka 4 sezonu Legacies, spoilerów i tego, gdzie oglądać online. W trzecim odcinku czwartego sezonu „Dziedzictwa” Hope podejmie zmieniające życie decyzje, by chronić Landona i gang. Kiedy Cleo spotyka Jeda, promyk nadziei w otchłani, w którą wpadła, wciąż próbuje się z tego wydostać. Kaleb ma plan dla Malivore, kiedy się spotykają. Główne wydarzenia z odcinka 3 można lepiej zrozumieć, jeśli przypomnisz sobie, co wydarzyło się w poprzednim odcinku. Teraz, gdy wiesz już wszystko o odcinku 4, przejdźmy dalej.

Legacies Sezon 4 Odcinek 4 Data premiery

Kanał CW wyemituje 4 odcinek czwartego sezonu „Legacies” 4 listopada 2021 r. o 21:00 czasu wschodniego. W każdy czwartek będą wypuszczane nowe odcinki czwartego sezonu.

Gdzie oglądać Legacies Sezon 4 Odcinek 4 online?

Odcinek 4 sezonu 4 „Legacies” można zobaczyć na CW w dniu i godzinie wskazanej powyżej. Oficjalna strona internetowa i aplikacja CW również będą transmitować. Jeśli nie masz telewizji kablowej, możesz oglądać ją na Fubo TV, YouTube TV, Hulu + Live TV, DirecTV lub Xfinity, jeśli nie masz abonamentu. Jest wiele miejsc, w których odcinki można dostać za darmo lub za niewielką opłatą. Możesz teraz nadrobić zaległości w poprzednich sezonach, oglądając je w serwisie Netflix.

Legacies Sezon 4 Odcinek 4 Spoilery

Nadzieja ujrzy nowe światło w „Do zobaczenia po drugiej stronie”, czwartym odcinku sezonu. Ale stanie się Tribrydem będzie jeszcze trudniejsze niż myślałem. Dzięki wysiłkom Alarica, by ponownie zjednoczyć Super Squad, był w stanie uzyskać bardzo potrzebną pomoc. Tymczasem Malivore prawdopodobnie przerwie rozmowę Cléo z Landonem, ponieważ ma dostęp do wszystkich myśli tego ostatniego. Lizzie dowie się czegoś ważnego z powrotu MG, a Finch zauważy zmianę w zachowaniu Josie. Zobacz ekskluzywną ofertę!

Streszczenie

Wiedzieliśmy, że ten dzień nadchodzi ”, trzeci odcinek Malivore vs. Landon zaczyna się tam, gdzie skończył się poprzedni rozdział. Szukając Malivore, Ethan spotyka młodego mężczyznę, który został dotknięty czymś złowrogim. Gdy Hope i jej uczniowie szukają Malivore, jeden z jej potworów zwraca się przeciwko niej i zabija jednego z nich, stając się jednym z jej kolegów z klasy, Blake. Hope postanawia zostać Tribrid pomimo sprzeciwów Alarica.

Hope mówi Rafowi, że chce wykończyć demona, ale czy zrobi to, jeśli oznacza to, że Landon musi umrzeć? Alaric gorączkowo szuka każdego, kto został dotknięty przez Malivore. Gdy Cleo kontynuuje śledztwo, MG wyrusza w samotną podróż, która zabiera go na pustynię. Ich drogi krzyżują się z Jedem, który zdaje się dobrze znać historię Malivore. Tribrydowa ceremonia Hope dobiegła końca i obaj pędzą, by odnaleźć pozostałych uczestników. Zapada noc, gdy Cléo wpada do środka i uświadamia sobie, że Malivore znów ją przytula.

Kaleb gdzieś dogaduje się z Malivore. Josie i Finch kłócą się o fuzję, podczas gdy Alaric pociesza Hope przed rozpoczęciem ceremonii. Ze względu na jej wstręt do odejścia Fincha, Josie namawia ją, by została i kontynuowała walkę na własną rękę. Hope powoli zamienia się w Tribrid przed ciotką. Aby zemścić się na MG, Kaleb wraca do szkoły. Lizzie wchodzi w ostatniej chwili i znajduje go twarzą w dół.