Legacies Sezon 3 Odcinek 16 Data premiery

23/06/2021 08:08

Natychmiast po powrocie z krótkiej przerwy seria The CW's Legacies kończy sezon 3 i kończy się odcinkiem 16 zamiast 20. Gdy ostatni odcinek nadchodzi wcześniej niż oczekiwano, masz odliczanie. Zawiera datę i godzinę premiery epickiego dramatu fantasy spinoff z The Originals i The Vampire Diaries.

W wywiadzie dla Deadline, Brett Matthews, showrunner Legacies, potwierdził, że sezon 3 będzie miał 20 odcinków, ale zdecydowano się zakończyć go odcinkiem 16, na finał, który pozostawi wszystkich w tyle.

Legacies Sezon 3 Odcinek 16 Zapowiedź

https://www.youtube.com/watch?v=uGfH_cEF6xwOdcinek 16 sezonu 3 Legacies będzie zatytułowany Fate is a Bitch, prawda? (Los to suka, prawda?) I pokazuje klipy, czego można się spodziewać po zakończeniu. Mówi się, że „koniec sezonu ujawni wszystko”. Widzimy również, jak Hope konfrontuje Landona z Cleo, która pyta, co tam robią. Podobnie jak w finale sezonu 3, jest

Ostrzeżenie ! Ta część może zawierać spoilery Legacies. Czytaj na własne ryzyko!

Co wydarzyło się w odcinku 15 sezonu 3 Legacies?

https://www.youtube.com/watch?v=pYE6W78lJCg

W Legacies sezon 3, odcinek 15, A New Hope, widzimy opowieść science-fiction, w której Hope, Lizzie i Josie zostały uwięzione w wyniku halucynacji z powodu narkotyków Triad, a po uświadomieniu sobie, że jedynym sposobem na ucieczkę jest zakończenie opowiadają historię, wychodzą z niej i próbują znaleźć swój cel. Później ujawniono, że Lizzie pisze tę historię od 11 roku życia.

Dziewczyny otrzymują wiadomość od Alarica, mówiącą im, że nie powinny go śledzić, ponieważ szuka Gwiezdnego Miecza, jedynej broni, która może pokonać narracyjnego złoczyńcę, Lorda Marshalla. Pomimo ostrzeżenia nadal podążają za Alaricem. Kiedy Alaric mówi im, że tylko wybrany może władać mieczem, Josie zdaje sobie sprawę, że już go ma. Jednak zrządzeniem losu odkrywają, że żaden z nich nie może sobie z tym poradzić.

Dziewczynki zostały wzięte do niewoli przez ludzi Lorda Marshalla, a ponieważ to Lizzie napisała tę historię, pamięta, że ​​widziała Hope jako rywala o uwagę ojca, więc wybrała Hope na Lorda Marshalla, złoczyńcę ich własnej historii. Młodsza wersja Hope przybywa i ratuje ich, gdy usłyszała, jak Josie opowiada historię Lizzie, gdy byli młodsi.

Young Hope wyjaśnia, że ​​udało mu się napisać historię na nowo i stworzyć kolejnego złoczyńcę, The Hollow. Nadzieja wróciła do jego zmysłów; wie, jak kończy się ta historia i że jest osobą godną wyeliminowania Lorda Marshalla. Złoczyńcą okazał się Malivore. Ale ten nie przychodzi bez przeciwnika: Hope musi zmienić się w Tribrid, aby go pokonać.

Gdzie oglądać online Legacies Finale Season 3 Episode 16?

Kanał CW jest oficjalnym domem Legacies, a każdy z jego odcinków trwa około 50 minut. Jest emitowany na kanale telewizji kablowej w każdy czwartek, a także ma transmisję na żywo w DirecTV, FuboTV i YouTube TV. Krótko po premierze odcinka został on przesłany do aplikacji The CW i CW.com. Tydzień i dzień po finale cały sezon trafia do serwisu Netflix.

Jaka jest data i godzina wydania 16. odcinka Legacies Finale Season 3 Season?

Premiera 16 odcinka trzeciego sezonu Legacies Finale zaplanowana jest na 24 czerwca 2021 r. o godzinie 20:00 czasu CT / 9:00 czasu wschodniego przez The CW oraz transmisję na żywo w DirecTV, FuboTV i YouTube TV. Po premierze odcinki będą dostępne na CW.com, a 3 sezon aplikacji CW pojawi się na Netflix 2 lipca 2021 roku, osiem dni po emisji finału.

Ponieważ seria została przerwana, oczekuje się, że wydarzy się jedna rzecz, którą niewielu ludzi lubi: Nadzieja musi umrzeć, aby w pełni wykorzystać swoje moce. Pomimo nagłego zakończenia sezonu dobrą wiadomością jest to, że seria została odnowiona na sezon 4, więc historia toczy się dalej! Do zobaczenia w przyszłym tygodniu na finał Legacies.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up