MacGyver, sezon 5, odcinek 12, data premiery

3 lata ago

MacGyver powrócił w tym tygodniu z nowym odcinkiem, a fani byli zachwyceni, mogąc natknąć się na odcinek o Macu i Rileyu. Duet wyjeżdża za granicę, aby zbadać sprawę. Jeśli chcesz przeczytać podsumowanie odcinka 11 sezonu 5, możesz przejść na dół strony. Przede wszystkim porozmawiajmy o wszystkim, czego możemy się spodziewać po odcinku 12 sezonu 5 `` MacGyver ''.

MacGyver, sezon 5, odcinek 12, data premiery

Odcinek 12 sezonu 5 „MacGyver” ma swoją premierę 2 kwietnia 2021 r. O godzinie 20:00 CBS. Każdy odcinek trwa mniej niż 50 minut.

Gdzie obejrzeć online odcinek 12 sezonu 5 MacGyvera?

Odcinek 12 sezonu 5 „MacGyver” będzie emitowany w telewizji CBS w godzinach podanych powyżej. Możesz go oglądać podczas przesyłania strumieniowego na kanale, o ile masz prawidłowe połączenie kablowe. Alternatywnie możesz po prostu udać się na oficjalną stronę internetową CBS lub CBS All Access (obecnie znaną jako Paramount +) dzień po pierwotnej emisji, aby obejrzeć odcinek. Opcje transmisji na żywo i bez kabli obejmują oglądanie programu na Fubo TV, Sling TV, YouTube TV i DirecTV. Możesz także uzyskać dostęp do programu w usługach wideo na żądanie, takich jak iTunes, Amazon Prime i Apple TV. Jeśli masz już konto Amazon Prime Video, możesz dodać pakiet CBS do swojego planu, który będzie kosztował 5,99 USD miesięcznie po wypróbowaniu, a następnie przesyłać strumieniowo „MacGyver”.

MacGyver, sezon 5, odcinek 12 Spoilery

Odcinek 12 sezonu 5 „MacGyver” nosi tytuł „Royalty + małżeństwo + Vivaah Sanskar + cynk + henna”, w którym Mac, Desi i Russ są gotowi do infiltracji indyjskiego królewskiego ślubu, aby chronić księżniczkę. Ich polityka może zagrażać życiu, więc zespół Phoenix musi uważać, aby nie wykoleić operacji. Bozer będzie podejrzewał, że Riley wraca do swoich starych metod hakerskich. Mogliśmy również zobaczyć więcej razem Russa i Sophii, ponieważ jest wiele do omówienia w związku z ich historią. Matty pomoże również Macowi i Rileyowi po ich niedawnej przygodzie, podążając za wskazówką. Możliwe, że mógłby rozwiązać sprawę nano-trackera połkniętego przez Maca i Rileya. Możesz sprawdzić promocję następnego odcinka poniżej!

MacGyver, sezon 5, odcinek 11 Podsumowanie

Odcinek 11 sezonu 5 „MacGyver” nosi tytuł „C8H7ClO + Nano-Trackers + Stamina + Maldives + Mind Games”. W tym odcinku Mac i Riley podróżują razem za granicę, aby wypełnić misję. Muszą zapobiec upadkowi rządu i nieumyślnie wdychać śmiercionośną nową mikroskopijną technologię. Fani mogą również obserwować, jak duet odkrywa swoje uczucia i rozmawia o nich. Mac ujawnia również, że przez większość czasu wydawało się, że są między nimi drzwi. I że nie było mowy, żeby było otwarte.

Przekonał Maca, by odłożył na bok wszelkie pomysły, które mogły się ukształtować w jego głowie. Chociaż Mac jest bardziej wyrazisty, Riley bardziej martwi się tym, co się stanie, jeśli zaczną związek. Rosnąca intymność między nimi może również wpłynąć na dynamikę Maca i Desiego, co jest powodem do niepokoju. Ci dwaj byli bliskimi przyjaciółmi i kolegami. Odcinek wciąż wskazuje na możliwość, że coś się szykuje między Macem i Rileyem w przyszłości.

Powiązane posty

Go up