Moriarty the Patriot, sezon 2, odcinek 2 - data premiery

06/04/2021 12:44

Moriarty the Patriot ”czy„ Yuukoku no Moriarty ”to nie pierwsze anime inspirowane genialnym dziełem Arthura Conana Doyle'a. Przez lata branża produkowała biżuterię, taką jak „Sherlock Hound”, „Holmes of Kyoto”, „Detective Conan / Sprawa zamknięta” i „Sprawa nr 221: Kabukicho”. To, co wyróżnia „Moriarty the Patriot”, to nie tylko fakt, że przekazuje bohatera Sherlocka jego największemu wrogowi, Moriarty'emu, ale także to, że rygorystycznie przedstawia pewne problemy współczesnego społeczeństwa, w szczególności podział klas i skutki kolonializmu, do których prace Doyle'a tylko niejasno nawiązują.

Anime zostało opracowane na podstawie mangi napisanej przez Ryōsuke Takeuchi i zilustrowanej przez Hikaru Miyoshi. Sezon 1 był emitowany między 11 października 2020 a 20 grudnia 2020. Sezon 2 miał premierę 4 kwietnia 2021. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku serialu.

Moriarty the Patriot, sezon 2, odcinek 2 - data premiery

Moriarty the Patriot, odcinek 2 sezonu 2, zatytułowany „Scandal in the British Empire Act 2”, zaplanowano na 11 kwietnia 2021 roku. 24 odcinki zostały opracowane jako część dwuczęściowego anime. Pierwsza część ma 11 odcinków, a druga część, która jest obecnie emitowana, ma 13 odcinków. Studio Production IG opracowało serię, a Fumi Morihiro był producentem. Kazuya Nomura kierował produkcją jako główny reżyser, a Taku Kishimoto kierował zespołem scenarzystów. Asami Tachibana skomponował muzykę, a Tooru Ookubo zaprojektował postacie i był reżyserem animacji. Tasuku Hatanaka zaśpiewał otwierającą piosenkę „TWISTED HEARTS”, a STEREO DIVE FOUNDATION zaśpiewał piosenkę zamykającą, „OMEGA”.

Gdzie oglądać Moriarty the Patriot sezon 2 online?

Widzowie w USA, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii mogą oglądać odcinki drugiego sezonu „Moriarty the Patriot” w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami na Funimation tego samego dnia, w którym zostały wydane. Portugalskie i hiszpańskie wersje odcinków z napisami będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy Skandynawii będą mogli obejrzeć serial z angielskimi napisami na kanale Wakanim. Wersje odcinków z napisami w języku francuskim, rosyjskim i niemieckim można również oglądać w serwisie streamingowym. Widzowie z Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab. W Azji Południowo-Wschodniej i Południowej widzowie mogą oglądać odcinki sezonu 2 na kanale Muse Asia w YouTube. Odcinki z bieżącego sezonu są również transmitowane w serwisie Netflix Japan.

Moriarty the Patriot Sezon 2 Odcinek 2 Spoilery

W premierze sezonu 2 Mycroft Holmes pojawia się po raz pierwszy i ostrzega swojego młodszego brata przed wpływami kobiet. Odcinek jest darmową adaptacją opowiadania Doyle'a „Skandal w Czechach”. Mycroft spotyka Alberta Moriarty'ego i nakazuje mu odzyskać poufne dokumenty, które ukradła Irene Adler, a następnie ją zabić.

Moriarty'ego intryguje dokładny charakter dokumentów skradzionych przez Adlera. Mężczyzna podający się za króla Czech Wilhelma podchodzi do Holmesa i prosi go o odzyskanie zdjęcia jego i Adlera. Później ujawniono, że to sama Adler podeszła do Holmesa w przebraniu Wilhelma. Jak rozumie Moriarty, Twoją prawdziwą motywacją jest ochrona przed próbami zamachu na rząd. Odcinek kończy się, gdy Adler znajduje list od Moriarty'ego w swojej kurtce. W odcinku 2 Moriarty może pomóc Adlerowi uciec ze szponów brytyjskiego rządu. Adler i Homes mogliby się zbliżyć, nawet gdyby każdy próbował się oszukać. Prawdziwy król czeski Wilhelm może pojawić się w następnym odcinku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up