Jednak spoilery z odcinka 8 i data premiery.

02/08/2021 07:40

W siódmym odcinku „Jednakże” grupa wyrusza w podróż, a Na-bi musi poradzić sobie z emocjami do Do-hyeoka i Jae-eona. Podczas gdy ten pierwszy ją rozśmiesza, Jae-eon jest tym, który daje jej motyle w brzuchu. Jeśli nie widziałeś odcinka, możesz sprawdzić nasze szczegółowe przypomnienie na dole strony. Teraz możesz chcieć zobaczyć, co ujawni następny odcinek!

Jednak data premiery odcinka 8

Odcinek 8 „Jednakże” zostanie wydany 7 sierpnia 2021 r. o godz. 12.00 w serwisie Netflix. Będzie również emitowany na JTBC dzień przed emisją na Netflix, a koreańscy widzowie będą mogli obejrzeć odcinek o godzinie 23:00 KT (czasu koreańskiego) na kanale. Pierwszy sezon ma dziesięć odcinków, a nowe odcinki są emitowane w każdą sobotę.

Gdzie obejrzeć odcinek 8 serialu Jednak online?

Fani z całego świata mogą oglądać „However, Episode 8” wyłącznie w serwisie Netflix w określonym dniu i o określonej godzinie. Oprócz premiery na Netflix, widzowie w Korei Południowej mogą obejrzeć odcinek, korzystając z JTBC we wspomnianym dniu i godzinie.

Jednak spoilery do odcinka 8

W ósmym odcinku Na-bi znajduje się w trudnej sytuacji, próbując oddzielić się od Jae-eona. Do-hyeok jest pewien, że bardzo ją kocha, a złamanie jej serca jest ostatnią rzeczą, jakiej Na-bi będzie chciał zrobić. Jae-eon będzie widziany na zajęciach w Ameryce i rozważy odejście. Wcześniej zabierze ją do muzeum, gdzie mógłby ujawnić tajemnicę. Wreszcie Na-bi poczuje się, jakby zdradzała Do-hyeoka z powodu jej niekontrolowanego powinowactwa z Jae-eonem. Oto zapowiedź kolejnego odcinka!

https://www.youtube.com/watch?v=6g0sArePohU

Jednak podsumowanie odcinka 7.

W siódmym odcinku grupa przygotowuje się do odosobnienia i prosi Do-hyeoka, aby do nich dołączył. Kiedy reszta grupy odchodzi, Jae-eon nagle staje się odpowiedzialny za odebranie Na-bi z jej domu. W samochodzie postaraj się rozproszyć zakłopotanie i nawiąż z nią rozmowę. Mówi jej, że Seol-a uważa ją za ładną. Na-bi odpowiada, że ​​również uważa, że ​​Seol-a jest piękna. Impreza przenosi się do wesołego miasteczka, gdzie Jae-eon jest zazdrosny o bliskość Do-hyeoka z Na-bi. Kilka rund karuzeli później, Jae-eon w końcu ma szansę z nim porozmawiać i wspomina, że ​​nie zgadza się, że nie rozmawiają ze sobą.

Na-bi przeprasza za szorstkość wobec Seol-a, ale Jae-eon nie chce dopuścić do końca rozmowy iw pośpiechu klęka i przyznaje, że chciał ją dla siebie. Życz mu urodzin na kilka dni. za. Jednak Na-bi tym razem się nie poddaje, a Jae-eon odczuwa dodatkowy ból w sercu, gdy Do-hyeok przypadkowo wyjawia mu, że Na-bi zawsze był jego pierwszą miłością. Jednak żaden z nich nie chce się poddać, a zabawa w picie jeszcze bardziej potęguje dynamikę między Jae-eonem i Do-hyeokiem.

Później na plaży wszyscy atakują Jae-eona, pytając go, czy kogoś lubi, a Bit-na chce wiedzieć, czy osoba, którą kocha, jest w grupie. Zanim w ogóle odpowiada, uwaga przenosi się na Na-bi, który przypadkowo odcina mu rękę, ale kiedy ma już wyjść do domu ciotki, Jae-eon chwyta ją za rękę i leczy jej ranę. Mówi jej również, że za nią tęskni, chociaż Na-bi przypomina mu, że ma dziewczynę. Odrzuca jej oświadczenie i pochyla się, by ją pocałować. Tymczasem Do-hyeok woła go, a Na-bi nie może oderwać wzroku od Jae-eona.

Powiązane posty

Go up